Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

18
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cillian Sheridan.

Przełom w Szczecinie! Cillian Sheridan wyprowadził Jagiellonię Białystok na prowadzenie. Po błędzie Jarosława Fojuta zmiennik wykorzystał sytuację sam na sam z Łukaszem Załuską!

96
43
16
18
31
85'
ZMIANA
82'

Akcja zmienników. Dmytro Chomczenowskyj wystawił osamotnionemu Karolowi Świderskiego, jednak Polak nie trafił czysto w piłkę i szczecinianie mogą odetchnąć.

10
2
2
2
5
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski.

Pogoń Szczecin
4
1
5
3
13
79'

Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu wolnego. Łukasz Załuska musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem.

6
2
2
2
2
75'

Cillian Sheridan dośrodkował w rękawice Łukasza Załuski. Zabrakło w polu karnym szczecinian drugiego Cilliana Sheridana.

1
2
6
72'

Dariusz Formella pokazał akcję na jaką czekał od początku Szczecin. Jagiellonię uratował przed stratą gola Marian Kelemen. Jeszcze korner i radzi sobie bramkarz gości!

6
4
5
3
2
69'

Podania głównie do przeciwnika. Za moment poukładać grę Jagiellonii Białystok spróbuje zmiennik Karol Świderski.

3
2
2
1
3
66'

Ożywili się kibice na trybunach. To zasługa Adama Gyurcso, którego płaskie wstrzelenie zostało zablokowane w ostatnim momencie przez defensora Jagiellonii.

11
3
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudol.

4
2
2
5
14
64'

Przerwa spowodowana kontuzją. Medycy Jagiellonii Białystok nie musieli pojawić się na murawie.

5
2
3
60'
ZMIANA
59'

Dawid Kort przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika przed polem karnym. W tym momencie zdecydował się na strzał z dystansu nieznacznie obok bramki Mariana Kelemena.

4
4
3
4
58'

Kombinacyjna wymiana podań szczecinian. Jej ostatnim ogniwem mógł być Adam Frączczak, tyle że piłkę zatrzymał ostatni stoper z Białegostoku.

1
1
2
56'

Odgryzła się Pogoń Szczecin. Cornel Rapa zauważył wbiegającego w pole karne Rafała Murawskiego, który złożył się do strzału szczupakiem tuż obok bramki kandydata na lidera.

5
1
1
51'

Białostoczanie przyspieszyli po przerwie. Więcej dzieje się aktualnie w polu karnym Pogoni Szczecin. Łukasz Załuska interweniował po centrostrzale Gutieriego Tomelina.

2
2
6
49'

Genialna interwencja Ricardo Nunesa. Czystym wślizgiem w ostatnim momencie zatrzymał składającego się do strzału Fiodora Cernycha! Pachniało prowadzeniem Jagiellonii.

3
4
1
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

8
3
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

4
3
14:33

8356 kibiców na trybunach. Czekają już na rozpoczęcie drugiej połowy.

2
1
1
14:33

Adam Gyurcso autorem jednego z dwóch celnych strzałów w pierwszej połowie.

1
45+1'

Jagiellonia Białystok tak blisko gola jeszcze nie była! Arvydas Novikovas uruchomił podaniem Łukasza Sekulskiego. W pojedynku sam na sam przegrał ze swoim imiennikiem Łukaszem Załuską.

5
5
4
2
3
45'

1
2
1
1
1
45'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Dariusz Formella szukał miejsca do oddania strzału zza pola karnego, ale nadział się na przeciwnika.

1
1
1
1
42'

Dariusz Formella wygrał pojedynek fizyczny, ale zacentrował prosto na głowę Gutieriego Tomelina. Tak to Pogoń Szczecin gola nie strzeli na pewno.

3
3
3
4
40'

5 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Trochę sędzia doliczy, ponieważ były aż cztery wymuszone przerwy.

1
37'

Cornel Rapa uruchomił wrzutką z prawego skrzydła Adama Frączczaka. Zmiennik wyszedł w powietrze i główkował nieznacznie ponad poprzeczką. Od bramki Marian Kelemen.

2
2
33'

Cornel Rapa zabezpieczył lewe skrzydło i szczecinianie mieli szansę na wyprowadzenie kontrataku. Pomylił się jednak Dariusz Formella i piłka wróciła w posiadanie Jagiellonii Białystok.

1
1
2
30'

Najlepsza sytuacja podbramkowa w tym meczu! Po podaniu dotychczas niewidocznego Dariusza Formelli strzelił Dawid Kort tuż obok bramki Mariana Kelemena.

4
1
2
1
1
29'

Uciekła piłka poza boisko Adamowi Gyurcso. Pogoń Szczecin atakuje głównie z wykorzystaniem Węgra, natomiast rzadko uruchamia Dariusza Formellę.

1
1
27'

Jagiellonia próbuje zagrozić Pogoni Szczecin z dystansu. Na razie podopieczni Ireneusza Mamrota nie potrafią przymierzyć w światło bramki, za którą doping prowadzą kibice gospodarzy.

1
1
1
23'

Adam Gyurcso przegrał pojedynek jeden na jednego. Węgier nie zrobił przewagi na skrzydle i Pogoń Szczecin musi szukać nowego sposobu na atakowanie.

3
1
1
2
3
20'

Gra zatrzymana. Piłkarze uganiają się aktualnie za balonami, które wleciały na boisko. Najaktywniejsi w tym zadaniu Ricardo Nunes i Łukasz Burliga.

6
9
1
17'

W ostatnich minutach najciekawsza na stadionie była baloniada. Piłkarze nie odwracali od niej uwagi swoimi atakami.

3
8
3
1
15'
ZMIANA
14'

Łukasz Załuska odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po strzale Arvydasa Novikovasa z dystansu. To pierwsza tak śmiała próba przyjezdnych.

2
1
3
1
1
11'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Na dodatek złapany w pułapkę ofsajdową Łukasz Zwoliński doznał kontuzji i najpewniej będzie wymuszona zmiana.

3
1
1
3
4
8'

Jagiellonia Białystok dotychczas bardziej próbuje niż atakuje. Kombinacyjna wymiana podań, a następnie dośrodkowanie z rzutu wolnego zostały wybite przez szczecinian.

2
3
1
2
6'

Po akcji indywidualnej Łukasza Zwolińskiego minimalnie spóźniony do podania był Dawid Kort. Cały szybki atak Pogoni Szczecin zakończył się strzałem Adama Gyurcso prosto w Mariana Kelemena.

5
2
1
1
2
3'

Rajd Ricardo Nunesa na lewym skrzydle. W idealnym momencie interweniował Guilherme Sitya i gospodarze nie mieli nawet rzutu rożnego.

7
2
2
2
2
2'

W rozegraniu Pogoń Szczecin. Piłka wędruje ze środka pola na skrzydła, ale tam Jagiellonia Białystok zamyka wolne przestrzenie.

6
1
1
2
2
14:33

Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych pasiakach, natomiast Jagiellonia Białystok w żółto-czerwonych. Kapitanami Jarosław Fojut i Rafał Grzyb.

2
2
1
1
1
14:33

Jaga za meczami w Szczecinie nie przepada. Wygrała nad Odrą dwukrotnie, choć gościła ponad 10 razy. Po raz pierwszy zdobyła stadion Pogoni w 1991 roku, a po raz drugi w roku 2015.

14:33

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Kto wygra mecz?
Jagiellonia
2
14:33

Piłkarze rozgrzewają się przed spotkaniem. Nie mają możliwości złapania jeszcze odrobiny cienia.

14:33

Trener Ireneusz Mamrot stawia na Łukasza Sekulskiego zamiast nieskutecznego ostatnio Cillana Sheridana. Maciej Skorża zwracał uwagę przed spotkaniem na Arvydasa Novikovasa oraz Fiodora Cernycha. Tych zawodników nie brakuje w jedenastce.

14:33

W jedenastce Pogoni Szczecin po raz pierwszy Dariusz Formella, natomiast na desancie Łukasz Zwoliński, a nie spodziewany po kontuzji Adam Frączczak.

14:33

W palącym słońcu przyjdzie powalczyć piłkarzom Pogoni Szczecin i Jagiellonii Białystok o punkty w 3. kolejce Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusz Mamrot przypuszczą atak na pozycję lidera.