13 sie 2017 18:00
90+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ken Kallaste.

Jaga prowadzi! Dośrodkowanie Sekulskiego, piłka odobiła się od nogi Kallaste i wpadła do bramki!

Korona Kielce
93
40
15
21
48
90+1'

Piłka w siatce, stadion szaleje, ale ten gol nie może zostać uznany. Nabil Aankour poprawił sobie przyjęcie piłki dłonią.

14
8
4
8
11
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

15
7
3
3
6
88'

Dużo niedokładności. Coś nam się wydaje, że jednak podział punktów.

4
3
5
12
18
86'

Widać, że ten mecz kosztował piłkarzy wiele sił. Coraz więcej fauli. Za chwilę okazja dla miejscowych.

14
8
1
3
8
84'

Dobry powrót Kosakiewicza zatrzymał akcję Jagiellonii.

19
7
1
5
13
82'

Do końca pozostało już mało minut. Jak myślicie, remis czy jednak do kogoś uśmiechnie się szczęście?

6
6
7
11
4
80'

13
80'

Świderski! Świetne uderzenie, ale Zlatan Alomerović był na posterunku!

13
6
3
5
1
77'

Cillian Sheridan został złapany na spalonym. Czy był? Chyba nie.

5
5
2
2
13
75'

Spotkanie w Kielcach ogląda 9460 osób.

9
4
3
2
3
72'
71'
71'

Ma do siebie duże pretensje Mateusz Możdżeń i słusznie, bo miał dobrą okazję, a uderzył niecelnie.

2
4
2
2
2
70'

Zawodnicy z Białegostoku wierzą, że wszystko jest w tym meczu możliwe. Oni, podobnie jak ich rywal, notują w ostatnich minutach sporo niedokładnych podań.

1
1
3
2
68'

Górski dostał piłkę w środku pola, mógł z nią wiele zrobić... ale stracił.

5
1
2
1
5
65'

Dzieje się w Kielcach. Dużo miejsca na murawie, kolejnych goli szukają obie drużyny.

15
5
2
1
3
63'

Gol! Strzelił Bartosz Rymaniak.

I znów mamy remis! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, w polu karnym znalazł się pozostawiony bez opieki Bartosz Rymaniak!

52
20
4
8
27
62'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya.

6
3
3
8
61'
58'

Jak odpowie Korona? Kielczanie dostali ciosy na początku pierwszej i drugiej połowy.

3
2
2
5
3
57'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan.

Zaspała Korona, pomylił się nerwowy po przerwie Barry, którego ograł Cernych, zagrał na dalszy słupek, a tam całą akcję zamknął Cillian Sheridan!

48
20
3
5
21
56'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil.

9
3
6
8
55'

Ależ błąd popełnił Shawn Barry! To była doskonała okazja, żeby zaskoczyć Koronę. Cillian Sheridan nie potrafił tego wykorzystać.

7
4
4
2
2
54'

Cillian Sheridan złapany na spalonym.

7
4
1
3
2
52'

Rymaniak nie odpuszcza. Podanie do kapitana kielczan, ten świetnie przyjął i posłał mocną centrę. Zabrakło wykończenia.

8
4
2
4
4
51'

Dwie straty gospodarzy, ale z obu Jagiellonia nie wyprowadziła udanej kontry.

4
3
2
2
1
49'

I już pokazał nam się Kosakiewicz. To do niego adresowana była wrzutka z lewego skrzydła. Strzał zawodnika Korony poszybował w trybuny.

2
2
2
4
4
48'

Taras Romanczuk zdecydował się na strzał z dystansu. Zabrakło precyzji.

1
2
2
1
48'

Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce. Widać, że trener Mamrot kazał swojej drużynie z uwagą budować akcje.

3
1
1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

4
1
1
1
45+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Nabil Aankour!

Myli się Aankour, którego uderzenie zatrzymał Marian Kelemen!

35
18
7
18
22
45+3'

Rzut karny dla Korony, a wywalczył go... Rymaniak!

11
6
6
5
12
45+2'

Rymaniak trochę przypadkowo zakręcił rywalem na skrzydle. Ten obrońca w dotychczasowych meczach zaskakuje swoją formą.

5
1
2
3
45+1'

Nerwowi w swoich poczynaniach są podopieczni Ireneusza Mamrota. Spokój i dokładność, a może będzie lepiej.

3
3
3
3
2
45'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

2
1
2
43'

Jukić zderzył się z Burligą, gracz złocisto-krwistych leży w polu karnym rywala. Sędzia Musiał przyznał piłkę Jagiellonii.

4
3
3
2
4
41'

Kontuzja Novikovasa, będzie wymuszona zmiana w zespole z Podlasia.

3
2
2
6
5
40'

Dla gospodarzy to trzeci mecz w tym tygodniu. Wielu obawiało się o formę fizyczną koroniarzy, póki co wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Zgadzacie się?

10
2
1
1
3
39'

Czy to było dośrodkowanie? Ciężko powiedzieć, ale faktem jest, że piłka kopnięta przez Rymaniaka trafiła do Aankoura. Marokańczyk miał miejsce i czas, lecz zabrakło mocy i jego strzał nie zaszkodził Kelemenowi.

4
6
3
3
2
38'

Zlatan Alomerović przejął dośrodkowanie Novikovasa.

3
1
1
3
2
36'

Dużo się dzieje, ale w ostatnich minutach głównie w okolicach środka pola. Korona próbuje naciskać, Jaga z kolei nastawiona na kontry.

4
2
2
2
34'

Głośny doping, bo i frekwencja w Kielcach dziś całkiem niezła. Gospodarze liczyli na 10 tysięcy, na oko wydaje się, że niewiele brakuje do tej liczby.

9
6
5
3
2
32'

Strzał Guilherme, piłka otarła się o nogi Cebuli, co ułatwiło interwencję bramkarzowi Korony.

3
2
2
1
3
30'

Pół godziny gry przy Ściegiennego za nami. Oglądamy ciekawe zawody i co najważniejsze, padły już dwa gole - liczymy na więcej.

2
2
1
1
1
29'

Szybko przenosimy się pod drugą bramkę, a tam pokazał się Ken Kallaste. Estończyk opanował piłkę, ale to tyle dobrego - uderzenie pozostawiło wiele do życzenia.

1
3
2
1
2
28'

Cillian Sheridan nieźle utrzymał się przy piłce mimo obecności dwóch rywali. Wrzutka w pole karne była jednak złym pomysłem.

3
3
2
3
3
27'

Kielczanie wycofali grę i spokojnie wymieniali podania... Błąd w środku pola Możdżenia mógł się skończyć kontratakiem Jagiellonii, ale Fiodor Cernych faulował.

1
2
1
3
1
25'

Ekipa Gino Lettieriego chce iść za ciosem. Prawym skrzydłem ruszył Bartosz Rymaniak, ale jego wrzutka padła łupem golkipera gości.

3
1
1
4
23'

Gol! Strzelił Nabil Aankour.

Mamy wyrównanie! Korona szukała, szukała i znalazła. Mateusz Możdżeń zmylił rywali w polu karnym, oddał strzał, odbita od słupka piłka trafiła prosto pod nogi Nabila Aankoura, który popisał się skuteczną dobitką!

33
17
6
14
30
23'

Miękka wrzutka Cebuli z rzutu wolnego, lecz chyba nie tak chcieli to rozegrać gospodarze...

2
3
4
4
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

8
2
3
4
7
21'

Arvydas Novikovas miał trochę miejsca, mógł dośrodkować, ale zamiast tego zdecydował się na strzał. Futbolówka trafiła w boczną siatkę.

2
4
3
2
1
20'

Dobra interwencja Kena Kallaste przerwała kolejny atak Jagiellonii.

5
4
2
1
3
18'

Ładnie wyszła Korona. Aankour do Górskiego, który wbiegł w pole karne i oddał niecelne uderzenie.

2
4
3
2
1
16'

Sheridan szarżowałw polu karnym, chciał spod linii końcowej zagrać do środka, Alomerović zablokował jednak to podanie.

7
2
3
2
3
13'

Teraz Novikovas spróbował strzału, ale Alomerović nie miał problemów z obroną.

3
2
2
3
1
12'

Guilherme dośrodkował w pole karne, ale prosto na głowę Barry'ego

4
3
2
1
2
8'

Żubrowski strzelił z dystansu, prosto w ręce Kelemena.

7
6
6
1
2
6'

Gol! Strzelił Martin Pospisil. Asystował mu Taras Romanczuk. Gol jak na treningu. Romańczuk przedarł się lewą stroną, zagrał w pole karne do Pospisila, ten spokojnie, na luzie, będąc tylko sam przed bramkarzem dał Jagiellonii prowadzenie.

49
18
7
14
19
4 '

4 minuty za nami. Nie działo się nic ciekawego.