Lotto Ekstraklasa: 25. kolejka
27 lut 2018 20:30
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marko Vesović. Kolejny faul gracza Legii i gospodarze w... dziewiątkę.

Legia Warszawa
307
171
24
29
50
90+1'

Kontra Jagi, dość słaby strzał Frankowskiego obronił Malarz.

45
34
22
24
50
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

36
13
13
14
37
90'
59
30
12
12
9
88'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Piotr Wlazło. Z prawej strony dośrodkował Wlazło, Świderski idealnie przyłożył głową i już jest 0:2!

Jagiellonia Białystok
456
222
45
50
66
86'

Legia zaczyna coraz więcej ryzykować. Czy wykorzysta to Jagiellonia?

76
38
13
7
16
84'

Sheridan dobił do bramki strzał Świderskiego. Piłkarz Jagiellonii był jednak na spalonym.

27
17
15
14
66
83'
83'

Jagiellonia więcej uwagi poświęca defensywie, Legia nie potrafi oddać strzału na bramkę Pawełka.

36
26
11
10
10
82'
33
16
7
8
13
79'
78'

Dogranie do Frankowskiego, który jednak na spalonym. Po chwili po drugiej stronie Hamalainen do Niezgody, ale szybszy Runje.

9
11
5
6
16
76'

Novikovas wszedł z piłką w pole karne z lewej strony, ale dogranie wybił obrońca.

13
6
13
12
18
73'

Z dystansu mocno uderzył Wlazło, Malarz pewnie złapał strzał.

20
8
11
16
29
73'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Legii. Jednobramkowe prowadzenie nie może dać spokoju gościom.

27
6
4
5
7
71'

Przewrotką uderzał Hamalainen. Trochę nieudolnie, ale piłka omal nie wpadła za plecy Pawełkowi.

13
68'

Prostopadłe dogranie do Novikovasa, ale zawodnik Jagiellonii na spalonym.

8
66'

Legia. Schodzi: Łukasz Broź. Wchodzi: Adam Hlousek.

7
13
10
11
5
65'

Za moment boisko opuści mający problem z kolanem Łukasz Broź. Obrońca na boisko wszedł w 1. połowie.

12
6
4
10
12
64'

Novikovas sam na sam z bramkarzem, strzał ponad Malarzem i... piłka trafiła w słupek.

21
19
10
21
58
61'

Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego, Guti uderzył głową, ale zbyt lekko i Malarz złapał piłkę.

16
13
10
11
16
59'

Płaski, ale wyraźnie niecelny strzał sprzed pola karnego oddał Arvydas Novikovas.

22
11
9
11
11
57'

Pięknie w polu karnym piłkę przejął Bezjak, Malarz bardzo dobrze obronił.

39
12
8
15
18
55'

Legia przedostała się pod bramkę Jagiellonii, ale nie potrafi stworzyć większego zagrożenia. Goście czekają na kontry.

19
26
8
7
12
52'

Sprzed pola karnego z woleja ponad bramką uderzył Burliga.

34
19
7
8
7
50'

I już groźnie w polu karnym Legii. Bezjak mógł uderzać, ale został zablokowany. Po chwili ponownie napastnik Jagi, jednak ponownie trafił w rywala.

34
17
9
4
12
50'

Jagiellonia spokojnie weszła w 2. połowę i chce wciągnąć Legię. Gospodarze wciąż bez pomysłu.

30
18
4
7
12
47'

Błąd Jagiellonii, piłkę przejęła Legia, ale strzał sprzed pola karnego Vesovicia był niecelny.

29
11
5
9
18
46'

Wracamy do gry!

31
11
3
4
2
Legia jest w stanie odwrócić losy meczu?
10
45+4'

Pawełek w stylu... Pawełka sprzed lat dziwnie odbił piłkę i będzie rzut rożny.

17
14
5
7
16
45+2'

Frankowski mądrze dograł piłkę do Pospisila, ale ten źle uderzył z ok. 16 metrów.

34
15
15
14
16
45+1'

Po rzucie rożnym głową niecelnie uderzył Jędrzejczyk.

21
30
8
12
15
45'

23
16
8
8
34
44'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Pewne uderzenie Novikovasa w lewy róg, Malarz wylądował w prawym. 0:1!

431
195
49
54
89
43'

Rzut karny dla Jagiellonii! Malarz sfaulował Bezjaka, niepotrzebne wyjście bramkarza.

188
79
21
32
53
43'

Legia przez moment zamknięta w polu karnym, gospodarzom udało się wyjść z opresji.

29
18
10
14
19
40'

Łukasz Broź przed momentem wszedł na boisko, ale już usłyszał reprymendę od arbitra.

51
20
8
9
26
38'

To już staje się nudne. Kibice (?) obecni na stadionie Legii ponownie obrażają arbitra.

Legia Warszawa powinna otrzymać karę za zachowanie kibiców?