Kontra Arki wyprowadzona w liczebnej przewadze. Piesio jednak spowolnił grę i skończyło się tylko na rzucie rożnym.

1
76'
75'

Gol! Strzelił Grzegorz Piesio.

Obrona Termaliki wygląda tragicznie. Osamotniony Piesio, a obok niego trzech graczy w pomarańczowych strojach. Płaski strzał i mamy 4:0!

38
15
6
5
8
74'

Wyszli z kontratakiem przyjezdni. Gergel dobrze dośrodkował z prawej flanki, ale strzał Pawłowskiego broni Steinbors.

2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew. Faul taktyczny przerywający kontrę.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4
3
2
3
3
70'

Soczysty strzał lewą nogą z 18 metrów oddał Martin Miković, ale piłka minęła bramkę.

3
2
1
1
3
68'
3
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Miković. Faulowany Bohdanow.

65'

Luka Zarandia rusza środkiem pola karnego w największy tłok. Udało się ograć dwóch rywali, ale zatrzymał go trzeci - Joona Toivio.

1
62'
60'

Co musi się stać aby Termalika strzeliła gola?! Roman Gergel z piłką 7 metrów przed bramką gospodarzy, ale zamiast gola na 3:1 widzieliśmy koszmarne pudło.

4
2
2
1
60'

Łukasz Piątek uderzył z woleja z 18 metrów, ale wyraźnie chybił.

58'

Bramkowa okazja gości. Roman Gergel wpadł z prawej strony pola karnego Arki i płasko zagrał wzdłuż bramki. Vladislavs Gutkovskis atakował futbolówkę wślizgiem, ale zabrakło mu około pół metra.

2
2
1
komentarz

Informacja o frekwencji. 4546 ludzi na stadionie w Gdyni.

6
3
2
54'

Bardzo aktywny jest Zarandia. Gruzin hasa skrzydłami i rywale często ratują się faulami. Przed momentem przewinił Piątek.

4
2
51'

Czekamy na jakieś ożywienie, bo słabo to wygląda po przerwie.

1
1
48'

Niecelny strzał Stefanika sprzed pola karnego.

3
3
2
4
3
46'

Zaczynamy grę w II połowie.

2
2
3
2
2
45'

Sędzia dorzucił minutę.

6
1
2
3
2
44'

Medycy na murawie. W starciu ze Stefanikiem ucierpiał Andrij Bohdanow.

2
3
4
6
11
43'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch. Taktyczny faul na Gergelu.

4
3
1
4
7
41'

Wreszcie coś działo się pod bramką gospodarzy. Dośrodkowanie z lewej strony boiska spadło na głowę Gutkovskisa, ale strzał z kilku metrów odbił Pavels Steinbors.

8
5
3
3
4
38'

Michał Nalepa łatwo wypracował sobie miejsce do oddania strzału z 18 metrów. Mocno w prawy róg, ale Jan Mucha widowiskowo broni.

7
5
6
6
7
37'

Kolejna świetna szansa gospodarzy. Sam przed Muchą znalazł się Jurado, ale tym razem górą Słowak.

3
3
2
3
7
34'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Już 3:0! Prostopadła piłka w pole karne i Jankowski z dość ostrego kąta huknął w długi róg.

57
26
6
6
7
33'

Podanie za plecy obrońców Arki do Mikovicia, ale ten tylko lekko ją trącił.

3
1
1
1
2
30'

Gol! Strzelił Ruben Jurado. Asystował mu Luka Zarandia.

Fantastyczna centra najlepszego na boisku Zarandii i Jurado uderza głową. Piłka odbiła się od murawy tuż przed Muchą, ten miał ją na rękach, ale nie dał rady obronić.

51
20
7
6
7
27'

Wysoka centra na dalszy słupek, ale Pavels Steinbors uprzedził napastników Termaliki.

12
2
2
4
4
25'

Dobrze wyprowadzona akcja gospodarzy, ale fatalnie z prawego skrzydła dośrodkował Szwoch.

3
3
4
7
3
22'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Pewny strzał w prawy dolny róg. Mucha rzucił się w przeciwną stronę.

54
20
7
8
11
21'

Tym razem już rzut karny! Miković zaczepił Zbozienia.

8
4
4
5
7
19'

Wyglądało na rzut karny dla Arki, ale arbiter uznał, że Miković nie faulował Bohdanowa. VAR-u też nie będzie.

5
6
3
3
6
17'

Mocna centra na dobrej wysokości, ale piłka przeleciała przez całe pole karne.

3
2
6
3
3
16'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Faulowany przy bocznej linii pola karnego był Gergel.

3
3
3
4
7
16'

Anemiczny strzał po ziemi w wykonaniu Jurado, pewnie obroniony przez Muchę.

6
3
3
4
5
15'

Walka ciało w ciało Marcjanika z Gutkovskisem. Łotysz wpadł w bandy reklamowe ustawione za bramką gospodarzy i wyraźnie to odczuł.

3
3
2
2
6
13'

Dużo gry górną piłką i przebitek głową. Nie jest to wybitny futbol.

3
2
2
2
3
11'

Bardzo daleki wyrzut z autu Zbozienia, ale na 11. metrze Jankowski faulował obrońcę gości i gra przerwana.

2
1
1
1
1
8'

Piłkarze Arki wymieniają mnóstwo podań, tyle, ze wszystko dzieje się 35 metrów przed bramką Steinborsa.

2
2
1
1
1
5'

Jak to nie wpadło! Pozostawiony bez opieki Vladislavs Gutkovskis z 5 metrów uderza nad celem. Niewiarygodne!

5
2
6
3
9
4'

Kiks Warcholaka i strata na rzecz Gergela. Obrońca jednak ambitnie wrócił i wślizgiem wybił piłkę spod nóg rozpędzonego rywala.