87'

Błąd Holdinga i szansa Richarlisona. Brazylijczyk kropnął z 16 metrów, ale trafił w nogi obrońcy.

1
84'

Kontra gospodarzy i świetna szansa przed Wellbeckiem. Mocne uderzenie przy bliższym słupku, ale Karnezis broni.

2
1
1
80'
ZMIANA
78'
ZMIANA
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang.

Już 3:0. Gabończyk odwdzięcza się Ormianinowi za asystę przy golu na 2:0. Wyłożenie piłki i pewny strzał z 12 metrów.

73'
ZMIANA
70'

Bardzo niecelna próba Janmaata z 22 metrów i piłka poleciała wysoko nad celem.

1
1
66'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Danny Welbeck.

65'

Brutalne wejscie Mariappy w nogi Mchitarjana! Gdyby był VAR obrońca z pewnością zobaczyłby "czerwień".

1
1
63'
ZMIANA

Watford FC. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Will Hughes.

62'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Troy Deeney!

Fantastyczna obrona Cecha, który rzucił się w swoją prawą stronę i odbił piłkę.

Watford FC
9
8
1
1
4
61'

Rzut karny dla Watfordu! Ainsley Maitland-Niles faulował Roberto Pereyrę.

1
1
1
1
2
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Która to już prostopadła piłka z głębi pola i w końcu się gospodarzom udało. Gabończyk minął bramkarza i podwyższył na 2:0. Widzieliśmy też efektowne salto po strzeleniu gola.

56'

Chytre rozegranie stałego fragmentu do zamykajacego akcję na dalszym słupku Kiko Femenii. Zgranie wzdłuż bramki w ostatniej chwili przeciął Elneny.

1
1
1
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Taktyczny faul powstrzymujący Richarlisona.

1
2
51'

Na tempo nie narzekamy. Gra szybko przenosi się spod jednej pod drugą bramkę.

1
1
1
1
48'

"Wolej" Deeney'a trafia w plecy Holdinga. Było groźnie!

1
1
1
47'

Granit Xhaka huknął z 20 metrów, ale Orestis Karnezis choć miał problemy ze złapaniem piłki ostatecznie obronił.

1
1
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

1
45+2'

Dośrodkowanie z prawej flanki i świetny strzał głową Richarlisona, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Petr Cech.

1
45'

Sędzia dorzucił do pierwszej połowy 2 minuty.

41'

Rykoszet od jednego z gospodarzy i mało brakowało, a piłka wpadłaby Cechowi za kołnierz... ostatecznie górna siatka.

1
38'

Przyjezdni zamknęli Arsenal! Piłka posyłana w pole karne raz z lewej raz z prawej strony, ale obrona Kanonierów się trzyma.

1
1
35'

Przyjemnie patrzy się na grę Kanonierów. Dużo kombinacyjnych akcji i podań z pierwszej piłki. Przed chwilą na 6. metrze piłkę otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang, ale ofiarny wślizg Proedla ratuje Watford.

1
33'

Wysoko ustawiona obrona Watfordu często łapie gospodarzy na spalone. Przed momentem na ofsajdzie Elneny.

1
1
1
1
2
30'

Skrobnięty po achillesie Mesut Oezil przerywa bieg i siada na murawie. Wyglądało groźnie, ale chyba zmiana nie będzie konieczna.

1
1
2
1
1
27'

Błyskawiczna odpowiedź Arsenalu. Elneny do Oezila, ale ten w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza.

3
2
1
1
2
26'

Groźny strzał Richarlisona nad murem. Piłka zmierzała tuż przy prawym słupku, ale Cech zdołał ją odbić. Dobitka Pereyry szybuje nad poprzeczką.

1
1
22'

Kilka minut przewagi Watfordu. Goście wymienili kilka szybkich podań, ale grę na jeden kontakt przeczytał Holding i wybił piłkę, uprzedzając Richarlisona.

1
1
19'

Nad poprzeczką z 18 metrów uderzył Alex Iwobi.

1
1
17'

Mohamed Elneny do Kolasinaca, a tgen zagrywa przed bramkę. Piłkę na wślizgu zaatakował Pierre-Emerick Aubameyang, ale nie skierował jej do siatki.

2
1
1
1
2
15'

Richarlison potrzebuje pomocy medycznej. To efekt ostrego starcia w środku pola.

12'

Świetna okazja na wyrównanie! Długie podanie do Richarlisona, a ten wykłada futbolówkę na 15. metr. Nadbiegający Abdoulaye Doucoure trafia jednak prosto w Cecha.

1
1
1
11'

Dużo prostopadłych podań stosuje Arsenal. Kolejne takie zagranie, tym razem Mchitarjana do Aubameyanga, ale Gabończyka wypchnął Proedl.

1
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Mesut Oezil.

Arsenal już prowadzi. Precyzyjne dogranie z rzutu wolnego i skuteczny strzał głową.

16
9
6
2
2
6'

Pierwsza ofensywna akcja gości zakończona strzałem w boczną siatkę Richarlisona.

1
5'

Henrich Mchitarjan z prawej strony boiska dośrodkował do Aubameyanga, ale Gabończyk nie sięgnął piłki.

1
1
1
2'

Powinno być 1:0! Prostopadła piłka do Aubameyanga, ale Gabończyk przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.