AS Monaco

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lima.

Szaleństwo w Nantes! Jemerson i Glik zbyt krótko wybili piłkę po rzucie wolnym dla gospodarzy i kapitalnym uderzeniem przy słupku sprzed pola karnego Subasicia pokonał Lima.

16
90+1'
ZMIANA

Nantes. Schodzi: Valentin Rongier. Wchodzi: Andrei Girotto.

wchodzi Wchodzi
Andrei Girotto #20
schodzi Schodzi
Valentin Rongier #28
90'

Doliczone 2 minuty.

3
88'

Bardziej zdeterminowane są w końcówce Kanarki, brakuje im jednak wykończenia.

84'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Guido Carrillo.

83'

A jednak mogło być 1:0 dla FC Nantes! Niezbyt czysto uderzył głową Diego Carlos i piłka odbiła się od poprzeczki!

2
1
1
82'

Mecz powoli dobiega końca, a goli na horyzoncie nadal nie widać...

78'

Ciprian Tatarusanu pewnie złapał piłkę po strzale Falcao z ostrego kąta.

1
1
77'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Adama Diakhaby.

75'

Gospodarzom należał się rzut karny. We własnej szesnastce ewidentnie ręką zagrał Jorge.

2
2
2
2
2
74'

Djibril Sidibe w dość łatwej sytuacji skiksował w polu karnym i piłka turlała się w kierunku bramki Subasicia. Ten jednak łatwo ją złapał, o golu samobójczym nie było mowy.

72'

Keita Balde ładnie wypracował sobie pozycję na 19. metrze, ale uderzył nad poprzeczką.

68'

Teraz płasko z 22 metrów strzelił Sala i piłka minęła słupek.

1
67'

Z dystansu mocno w środek bramki uderzył Dubois - Danijel Subasić odbił piłkę.

67'

Kevin N'Doram zablokował dośrodkowanie Limy z lewej strony boiska.

64'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Keita Balde.

64'
ZMIANA

Nantes. Schodzi: Yacine Bammou. Wchodzi: Lima.

Lima #6
Yacine Bammou #10
61'

Efektownie przed polem karnym rywala dryblował Rachid Ghezzal, w końcu jednak stracił piłkę i strzału nie oddał.

1
1
59'

Niezłe zawody rozgrywa Kamil Glik. Polak dobrze radzi sobie w tyłach, a od czasu do czasu widzimy go też pod bramką przeciwnika.

2
55'

Kamil Glik mógł zdobyć gola! Polak zamknął dośrodkowanie uderzeniem głową, ale chybił z kilku metrów!

52'

Świetna interwencja Glika, który przeciął bardzo groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła.

50'

Premierowe kilka minut drugiej połowy równie bezbarwne jak cała pierwsza.

Czy w drugiej połowie zobaczymy choć jednego gola?
Tak
Nie
1
46'
ZMIANA

Nantes. Schodzi: Yassine El Ghanassy. Wchodzi: Jules Iloki.

Jules Iloki #7
Yassine El Ghanassy #14
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Wreszcie coś ciekawego! Po efektownym rajdzie i minięciu Glika soczysty strzał z narożnika pola karnego oddał Thomasson i Danijel Subasić zmuszony do sporego wysiłku.

41'

Rachid Ghezzal zablokowany przy próbie strzału z okolic linii pola karnego.

40'

Przeraźliwe nudy w Nantes... Emocji tyle co kot napłakał.

36'

Rachid Ghezzal miał dużo swobody w polu karnym Nantes, mógł groźnie dośrodkować, ale popełnił prosty techniczny błąd i piłka opuściła boisko.

34'

Mecz nie dostarcza niestety emocji. Brakuje groźnych strzałów, tempo też nie porywa.

29'

Djibril Sidibe przeciął w polu karnym dośrodkowanie Duboisa z prawego skrzydła.

26'

Sprzed pola karnego mocno, ale w trybuny uderzył Thomasson.

1
23'

Początek należał do Kanarków, teraz gra się wyrównała, a lepsze sytuacje stwarza Monaco.

1
19'

Ładny techniczny "rogal" Ghezzala i piłka minęła bramkę FC Nantes o centymetry!

1
1
18'

Teraz bardzo dobrą okazję miało Monaco! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła pod nogi niekrytego w polu karnym Jemersona, ale jego strzał z półobrotu w ostatniej chwili zablokował obrońca.

1
15'

Kolejna szansa Kanarków. Diego Carlos zamknął centrę z lewego skrzydła, strzelił jednak obok słupka.

1
13'

Sala miał okazję w polu karnym gości, uderzał jednak z niemal zerowego kąta i górą Danijel Subasić.

1
2
1
1
1
11'

Na razie minimalnie lepsze wrażenie sprawia FC Nantes. Gospodarze atakują nieco częściej, ale klarownych sytuacji nie oglądamy.

1
7'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Thomassona.

1
6'

Djidji zatrzymał rozpędzonego na lewym skrzydle Lopesa.

1
4'

Mistrz Francji może mieć bardzo trudną przeprawę, o czym świadczy tabela. Monaco zajmuje aktualnie 3. miejsce, Kanarki są 5.