14
32
90+3'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Gytkjaer, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza.

383
149
62
35
54
90+2'

Dość przypadkowy strzał głową oddał Rakels. Piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

18
11
25
14
23
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

84
26
14
12
24
89'

Fatalny błąd popełnił Kostewycz, dzięki czemu Utrecht miał przewagę liczebną. Ayoub minął Putnocky'ego, zagrał wzdłuż bramki, gdzie był Van De Streek, który zdobył gola.

444
88'

Niesamowite. Kostewycz zagrał mocno wzdłuż bramki, ale ani Rakels, ani Gytkjaer nie zdołali oddać strzału.

26
18
14
45
37
86'

Cały stadion ogląda mecz na stojąco.

150
41
24
23
24
85'
84'

"Gramy do końca" - skandują kibice. Lech ma sześć minut plus to, co doliczy sędzia.

73
14
4
7
14
84'

Sędzia w ogóle nie reaguje na perfidną grę na czas piłkarzy Utrechtu.

18
13
11
11
63
82'

Barkroth uderzał sprzed pola karnego, ale trafił w jednego z lechitów i grę od bramki wznowi bramkarz.

24
11
8
9
13
80'

Lech. Schodzi: Emir Dilaver. Wchodzi: Deniss Rakels.

58
16
8
3
11
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową obok bramki uderzał Gytkjaer.

37
10
11
15
28
77'

Lech przeważa, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

33
17
11
22
15
74'

Utrecht. Schodzi: Gyrano Kerk. Wchodzi: Giovanni Troupee.

17
71'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Nicklas Barkroth.

61
17
12
9
15
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Vujadinović.

16
8
10
22
17
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ramon Leeuwin. Obrońca Utrechtu sfaulował Makuszewskiego.

18
69'

Utrecht. Schodzi: Edson Braafheid. Wchodzi: Robin van der Meer.

Robin van der Meer #15
15
8
10
9
15
68'

Piłkarzy Utrechtu zaczynają łapać skurcze. Pomocy lekarza potrzebuje Braafheid, który oczywiście przy okazji próbował "ukraść" kilkanaście sekund.

15
16
5
8
22
67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Janicki, ale piłkę wybił stojący przy słupku obrońca.

18
8
7
10
31
66'

Makuszewski padł w polu karnym, poderwali się kibice na trybunach, ale nie ma rzutu karnego.

13
8
6
18
46
64'

Lech przetrwał kilkuminutowy napór Utrechtu i znów ma przewagę, choć nie tak dużą jak w pierwszej połowie.

44
8
6
5
7
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Situm.

Lech Poznań
23
10
11
17
42
60'

Ładna akcja Lecha. Majewski przejął piłkę w polu karnym, wycofał ją spod końcowej linii, ale Gytkjaer nie zdołał czysto w nią trafić, a poprawka Makuszewskiego została zablokowana.

32
11
2
8
9
59'

Wreszcie akcja Lecha. Po dośrodkowaniu Makuszewskiego niecelnie głową uderzał Gytkjaer.

39
16
7
15
12
59'

Na trybunach pojawiło się 33 460 kibiców.

63
23
12
9
11
58'

Situm dośrodkowywał w kierunku Trałki, ale ten nie sięgnął piłki.

21
10
10
18
13
57'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Vujadinović.

10
6
7
13
34
57'

Strzał Dessersa z narożnika pola karnego bez problemów złapał Putnocky.

31
11
7
5
8
56'

Utrecht w natarciu! Labyad uderzył sprzed pola karnego i piłka przeleciała obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

8
5
9
7
25
54'

Znów groźnie Utrecht! Kerk wpadł w pole karne, ale jego mocny strzał minął bramkę Putnocky'ego.

16
11
12
14
16
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Dessers, ale sędzia słusznie odgwizdał faul na Trałce.

31
11
7
6
10
52'

Groźnie pod bramką Lecha. Błąd popełnił Putnocky, który wyszedł poza pole karne i wybił piłkę prosto pod nogi zawodnika Utrechtu. Na szczęście dla Lecha skończyło się tylko na rzucie rożnym.

4
2
6
11
26
50'

Akcja gości zakończona fatalnym zagraniem Van De Streeka prosto w ręce Putnocky'ego.

30
11
4
5
9
48'

Żółtą kartkę za faul na Tettehu otrzymał Ramon Leeuwin.

FC Utrecht
34
26
10
8
9
46'

Początek drugiej połowy.

28
16
5
10
7
46'

Utrecht. Schodzi: Urby Emanuelson. Wchodzi: Yassine Ayoub.

Urby Emanuelson #18
5
4
15
5
8
45'

Utrecht zamknięty we własnym polu karnym. Po zagraniu Trałki jeden z obrońców wybił piłkę sprzed bramki.

48
17
10
13
13
43'

Potężny strzał Makuszewskiego sprzed pola karnego. Piłka trafiła jednak w jednego z zawodników.

36
8
9
12
10
43'

Z rzutu wolnego przy słupku uderzył Majewski, ale dobrze interweniował Jensen, który zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

31
9
9
11
8
42'

Żółtą kartkę otrzymał Mark van der Maarel.

11
41'

Sporo szczęścia miał teraz Lech. Na 15 metrze niepilnowany był Emanuelson, który jednak uderzył obok słupka!

17
13
11
14
18
40'

Groźna akcja Utrechtu. Putnocky zdołał jednak przeciąć płaskie dośrodkowanie Van De Streeka.

17
10
7
9
9
39'

Zablokowany strzał Tetteha sprzed pola karnego.

14
5
7
8
12
38'

Situm uderzał z pola karnego i na rzut rożny piłkę z trudem wybił Jensen.

23
12
9
6
6
37'

Dessers znalazł się w polu karnym Lecha. Jego zagranie zablokował jednak Janicki.

27
10
5
4
7
36'

Kolejna próba Majewskiego. Tym razem jego strzał został zablokowany.

17
6
7
7
8
35'

Radosław Majewski oddał mocny strzał z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

30
10
14
9
8
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Vujadinović, ta trafiła do Gytkjaera, który był jednak na spalonym.

20
4
8
7
12
33'

Lech niesiony niesamowitym dopingiem kibiców cały czas atakuje.

72
26
3
3
7
32'

Kostewycz mocno dośrodkował w pole karne, źle zachowali się obrońcy, ale Gytkjaer nie zdołał skierować piłki do bramki.

18
9
12
9
5
29'

Lech stara się iść za ciosem! Kolejna akcja, ale Majewski został powstrzymany przez bramkarza.

37
20
7
10
13
29'

Było blisko! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzał Gytkjaer.

39
12
6
12
9
28'

Na trybunach niesamowicie głośny doping!

66
18
8
3
8
26'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Radosław Majewski.

Lech doprowadził do remisu! Na strzał z dystansu zdecydował się Majewski, ale do piłki dopadł Gytkjaer, który pokonał bramkarza. Goście sygnalizowali spalonego, ale sędzia uznał gola. Powtórki pokazały, że arbiter popełnił błąd.

329
165
33
34
55
25'

Kontraatak Utrechtu zakończony bardzo niecelnym strzałem Emanuelsona.

5
17
6
6
10
24'

Sprzed pola karnego z powietrza nad bramką uderzył Trałka.

10
9
6
7
8
21'

Makuszewski dośrodkował do Situma, ten przyjął piłkę w polu karnym, ale uderzył obok bramki.

12
11
5
5
9
21'

Było groźnie. Lech Poznań miał rzut wolny 20 metrów od bramki. Radosław Majewski uderzył jednak minimalnie niecelny. Piłka musnęła poprzeczkę.

8
5
9
5
6
20'

Świetna akcja Lecha, ale obrońcy wybili piłkę po dośrodkowaniu Situma.

13
10
4
3
6
17'

Spora porcja gwizdów dla bramkarza Utrechtu, który już gra na czas.

24
13
5
7
19
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Willem Janssen.

13
15'

Zamieszanie w polu karnym Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie do piłki dopadł Tetteh i wybił ją daleko od bramki.

10
10
7
6
12
14'

Akcja Utrechtu przerwana przez Situma, który wybił piłkę na rzut rożny.

12
8
6
4
11
13'

Brakuje sytuacji strzeleckich. Lechowi ciężko przedrzeć się przez głęboką defensywę gości.

6
8
5
9
8
11'

"Jesteśmy z Wami" - skanduje poznańska publiczność.

34
18
6
3
9
10'

Utrecht skupia się obecnie głównie na defensywie.

9
8
4
5
10
7'

Lech stara się atakować. Musi jednak uważać na kontrataki.

20
5
4
7
13
6'

Situm uderzał sprzed pola karnego. Ofiarną interwencją popisał się jeden z obrońców, który głową wybił piłkę.

21
6
7
3
3
6'

Situm płasko dośrodkowywał w kierunku Gytkjaera, ale czyujni byli obrońcy.

15
6
6
5
8
4'

Od samego początku meczu Lech jest wspierany głośnym dopingiem kibiców.

39
15
8
9
11
3'

Lech do awansu potrzebuje teraz dwóch bramek.

19
26
13
14
26
1'

Gol! Strzelił Gyrano Kerk.

Ależ fatalnie zaczęło się to spotkanie dla Lecha. Pierwsza akcja gości przyniosła im gola. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska obrońcom uciekł Gyrano Kerk i strzałem głową pokonał Putnocky'ego.