7
6
16
90'

Nie ma faulu w polu karnym na Franco Vazquezie! Jordi Alba nie zaczepiał w tej sytuacji zawodnika gospodarzy.

27
12
7
7
10
89'

Gol! Strzelił Lionel Messi. MESSI! MESSI! MESSI! To już 2:2 w ciągu zaledwie 40 sekund!

156
96
35
20
30
88'

No i doczekali się! Bramka dla Barcelony. 22 gol w sezonie Luisa Suareza.

135
72
25
12
25
87'

Ivan Rakitić trafia głową w słupek!

24
8
9
19
18
86'

Leo Messi strzela w boczną siatkę po nogach obrońców. Korner dla Barcelony.

12
8
2
2
83'

Luis Muriel znów strzela na bramkę ter Stegena. Kolumbijczyk wywalczył korner.

4
2
4
3
7
83'

Niezła akcja Barcelony. Wydaje się, że Denis Suarez był faulowany na 17. metrze, ale gramy dalej.

5
2
1
3
81'
81'

Sevilla. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Nolito.

4
1
2
80'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Denis Suarez.

7
1
1
79'

I znowu strzela Navas! Tym razem wyciągnął się jak struna ter Stegen. Druga połowa to prawdziwy popis skrzydłowego Sevilli.

7
2
1
2
5
77'

A w odpowiedzi ponad bramką Jesus Navas.

3
1
2
3
6
76'

Pierwszy strzał Leo Messiego. Argentyńczyk próbował strzału z dystansu.

15
8
6
1
5
74'

Coraz większa frustracja Barcelony. Niepotrzebny faul Suareza na Kjearze.

4
2
1
5
8
73'

Kolejna kontra Sevilli! Miguel Layun uderza obok długiego słupka.

7
3
1
3
11
72'

Sevilla. Schodzi: Joaquin Correa. Wchodzi: Guido Pizarro.

71'

Nie ma dziś szczęścia Luis Suarez. Po raz kolejny powstrzymany przez Simona Kjaera.

7
4
4
4
10
69'

Barcelona kontroluje posiadanie piłki, lecz wszystkie akcje kończą się w okolicach 20 metra.

9
6
2
4
7
68'

Niesłychanie zapracowany jest dziś Luis Muriel. Kolejny strzał obok bramki dynamicznego Kolumbijczyka.

9
4
3
8
5
67'

Pogubił się w polu karnym Sergio Rico - tym razem jeszcze wyręczyli go obrońcy, lecz golkiper gospodarzy jest dziś bardzo niepewny.

12
6
5
3
3
67'

Jesus Navas dobrze wrócił do obrony. Korner dla Barcy.

7
4
3
4
7
65'

Obraz gry nieco uległ zmianie. Sevilla nastawiona jest tylko i wyłącznie na kontry.

11
6
1
2
6
62'

Rewelacyjna kontra Muriela, ale strzał ląduje na bocznej siatce.

10
7
3
3
7
61'

Barcelona blisko strzelenia gola kontaktowego! Messi do Jordi Alby, a ten nieco zbyt głęboko do Luisa Suareza, lecz Urugwajczyk zdołał jeszcze uderzyć w boczną siatkę.

16
9
8
8
9
60'

Luis Muriel fauluje Ivana Rakiticia. Szybko rozegrany stały fragment gry nie przyniósł jednak sukcesu.

6
2
2
5
6
60'

I już pierwsza akcja Leo Messiego. Barcelona bardzo blisko akcji bramkowej - wybijają stoperzy.

17
8
6
4
6
58'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Lionel Messi. Długo oczekiwana zmiana ma w końcu miejsce.

30
16
5
2
3
55'

Katastrofalnie zmarnowana sytuacja na 3:0. Jesus Navas nie wykorzystał sytuacji sam na sam z ter Stegenem, a wybitą z bramki piłkę niecelnie dobił Franco Vazquez . Totalna dominacja gospodarzy w pierwszym kwadransie gry po przerwie.

12
10
3
6
12
53'

Luis Suarez drugi raz w tym meczu trafia z rzutu wolnego w mur.

6
6
2
10
14
52'

Niesamowita jest dziś gra Sevilli. Totalny szok na twarzach kibiców Barcelony.

8
6
6
11
18
50'

Gol! Strzelił Luis MurielSkuteczna dobitka po interwencji twarzą ter Stegena napastnika rodem z Kolumbii. To może być sensacyjna wygrana Los Rojiblancos!

33
22
9
25
45
48'

Tymczasem Ernesto Valverde wciąż nie decyduje się na wpuszczenie na boisko Lionela Messiego.

5
2
5
15
16
47'

I już pierwsza dobra akcja Layuna. Bliski uderzenia był Luis Muriel.

2
3
5
8
46'

Sevilla. Schodzi: Gabriel Mercado. Wchodzi: Miguel Layun.

czas Druga połowa
45'

4
44'

Ależ szansa Gerard Pique . Hiszpański stoper otrzymał kapitalną piłkę od... Umtitiego, lecz akcja dwóch środkowych obrońców kończy się dziwnym ekwilibrystycznym strzałem z powietrza i futbolówka ostatecznie ląduje obok bramki.

3
1
1
2
6
43'

W końcówce pierwszej połowy to Barcelona przejęła inicjatywę. Szansa z rzutu wolnego po faulu N'Zonziego na Suarezie.

10
6
5
2
5
43'

Escudero fauluje Dembele ok. 40 metrów od pola karnego.

4
1
2
2
7
41'

Jesus Navas dogrywa do Correi, a ten próbuje strzału z półobrotu. Nie będzie nawet rzutu rożnego.

6
2
2
2
2
38'

Drugi spalony w tym meczu Luisa Muriela.

7
3
1
3
2
36'

Krycie Vazqueza w tej akcji to kryminał ze strony bloku obronnego FC Barcelony. Ernesto Valverde będzie miał w szatni sporo pretensji do swoich stoperów.

1
6
1
36'

Gol! Strzelił Franco Vazquez. Asystował mu Joaquin Correa. Znakomite wyłożenie piłki na 5 metr i nieco chimeryczny strzał w środek bramki znajduje drogę do siatki. Gospodarze obejmują prowadzenie.

34
23
9
34
48
35'

Nieźle dośrodkował z rzutu wolnego Andres IniestaSamuel Umtiti bardzo bliski przecięcia tej wrzutki i zdobycia pierwszego gola w tym sezonie dla FC Barcelony.

5
6
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

13
8
4
34'

W rewanżu nieco lepszy strzał Belga. Sergio Rico nie miał jednak większych problemów z jego uderzeniem.

4
1
5
33'

Bardzo średnia akcja Dembele - piłka wychodzi poza boisko po dograniu do nikogo.

2
1
6
8
31'

Rzut wolny dla Sevilli. Paulinho fauluje Franco Vazqueza.

3
2
1
6
29'

Nieudane dośrodkowanie Ever Banegi z rzutu rożnego.

5
3
1
27'

Tempo tego meczu w istocie godne dwóch ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów.

6
5
1
1
1
25'

I kolejna groźna kontra gospodarzy. Luis Muriel znów ostro wrzucał w pole karne. Marc-Andre ter Stegen przepuścił piłkę - to była ryzykowna decyzja, lecz żaden gracz Sevilli nie znalazł się na linii dośrodkowania.

4
5
3
1
4
24'

Mnożą się stałe fragmenty gry. Tym razem znów szansa dla Blaugrany.

9
7
1
2
2
22'

Mecz zmienia się jak obrazki w kalejdoskopie. Co rusz akcje pod bramką Barcelony i Sevilli.

8
6
1
1
1
21'

To powininen być gol! Najpierw Luis Muriel niecelnie uderzył głową, a po chwili Correa strzelił głową dosłownie centymetry obok krótszego słupka.

5
5
1
2
20'

Jordi Alba zblokowany po kornerze. Powtórka z lewej strony spełzła na niczym.

6
4
2
1
19'

Świetna akcja Ousmane'a Dembele. Rajd prawą flanką zakończony niezłym podaniem po ziemi, lecz przecinają obrońcy Sevilli.

8
3
1
18'

Andres Iniesta z celnym uderzeniem na bramkę. Nie sprawiło ono wielkich problemów Sergio Rico.

8
3
1
4
4
16'

Luis Muriel głową obok bramki.

6
3
1
4
15'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Sevilli. Kiepsko piąstkuje ter Stegen, ale piłka ostatecznie wybita przez defensywę Blaugrany.

4
3
1
1
2
12'

Steven N'Zonzi idealnie wyłożył piłkę Joaquinowi Correi  - akcja kończy się udanym wyblokiem.

9
5
1
1
1
11'

Barcelona nie odpuszcza gospodarzom i chce jak najszybciej strzelić bramkę.

15
7
2
1
2
9'

I znowu szansa dla Barcy! Jordi Alba dobrze przyjął piłkę w szesnastce i odegrał do Luis Suarez, lecz Urugwajczyk nie zdołał pokonać Rico.

11
6
2
1
3
8'

Andres Iniesta bliski przelobowania Sergio Rico. Bramkarz gospodarzy musi mieć się na baczności i przestać popełniać takie błędy.

11
5
1
1
1
7'

Dobry, szybki początek meczu. Właśnie takiego tempa spodziewaliśmy się po obu drużynach.

11
3
5'

Sergio Escudero dogrywa wprost w ręce Marc-Andre ter Stegena.

11
7
1
2
3'

Pierwsza dobra okazja dla Barcelony! Na raty broni Sergio Rico.

17
9
7
3
3
2'

Joaquin Correa na spalonym.

8
11
1
1
2
2'

Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze. Gra toczy się głównie w okolicach środka boiska.