Zakończony

SPAL

90+4'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Dawid Kownacki.

Szybko rozegrany atak na połowie przeciwnika i po podaniu od Dawida Kownackiemu napastnikowi pozostało przypieczętować zwycięstwo Sampdorii!

38
16
7
3
2
90+2'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Doświadczony napastnik strzelił pewnie z rzutu karnego i choć bramkarz wyczuł intencję, to nie potrafił zatrzymać piłki po precyzyjnym uderzeniu! Przełom w Genui!

14
9
4
1
1
90'

Doliczone 4 minuty.

1
1
1
1
90'

W ostatniej minucie czasu regulaminowego sędzia przyznał Sampdorii rzut karny po faulu na Gastonie Ramirezie!

2
2
88'

SPAL. Schodzi: Mirco Antenucci. Wchodzi: Alberto Paloschi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mirco Antenucci #7
2
2
84'

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Luca Mora.

2
83'
81'

SPAL. Schodzi: Francesco Vicari. Wchodzi: Marios Oikonomou.

Francesco Vicari #23
81'

Gianluca Caprari uruchomił płaskim podaniem Gastona Ramireza, a ten grzeszy nieskutecznością. Strzał południowca z półwoleja obok bramki beniaminka!

77'

Żółtą kartkę za przewinienie w bocznym sektorze boiska otrzymał Pasquale Schiattarella.

Pasquale Schiattarella #28
SPAL
75'

Kwadrans do końca pojedynku. SPAL opanował sytuację, a nawet próbuje zaatakować Sampdorię, więc można spodziewać się wymiany ciosów na finiszu.

73'

Mirko Antenucci próbował w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafić między nogami Emiliano Viviano do siatki. Jakimś sposobem golkiper Sampdorii strącił piłkę na korner!

1
72'

SPAL. Schodzi: Alberto Grassi. Wchodzi: Luca Mora.

72'

Odłożoną w czasie żółtą kartkę otrzymał Francesco Vicari.

SPAL
70'
67'

Pasquale Schiattarella wpadł w pole karne gospodarzy i dostał podanie w tempo. Obiecująco zapowiadała się ta akcja, jednak środkowy pomocnik SPAL-u nie ułożył dobrze ciała przed strzałem i spudłował.

65'

Żółtą kartkę za faul na skrzydle otrzymał Jacopo Sala.

63'

Bardzo spieszy się zawodnikom Sampdorii. Po rajdzie Fabio Quagliarelli bili dziewiąty rzut rożny w tym pojedynku. Dośrodkowanie na bliższy słupek wybite przez defensora w czarnym stroju. Po chwili futbolówka ponownie w polu karnym beniaminka, gdzie strzał został zablokowany.

1
61'

Gaston Ramirez powinien przed takimi strzałami poprosić kibiców o przestawienie aut na parkingu przed stadionem. Wyraźne pudło pomocnika Sampdorii.

58'

Kwadrans po przerwie to najbardziej jednostronny w tym spotkaniu. Sampdoria przekroczyła 10 strzałów, wywalczyła już osiem rzutów rożnych, posłała multum dośrodkowań, jednak nadal nie prowadzi z beniaminkiem.

55'

Lucas Torreira wrzucił piłkę w środek pola karnego z drugiej linii. Dopadł do niej Gianluca Caprari i główkował nieznacznie obok bramki SPAL-u. Napastnik nie może w to uwierzyć!

54'

Dennis Praet strzelił po nodze przeciwnika obok bramki beniaminka. Pomocnik Sampdorii jest wyraźnie rozczarowany i nie pociesza go nawet kolejny korner.

53'

Ostra walka o dojście do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bartosz Salamon i spółka ponownie sie wybronili, choć jeden z zawodników w czarnej koszulce został sprowadzony do parteru.

1
50'

Trener apeluje do piłkarzy SPAL-u, żeby przesunęli wyżej formacje. Rozpędzona Sampdoria jest niebezpieczna dla każdego przeciwnika, nawet jeżeli ma ostatnio problem z punktowaniem.

1
48'

Sampdoria Genua na połowie przeciwnika. Nie minęło pięć minut po przerwie i podopieczni Marco Giampaolo wywalczyli dla siebie trzy rzuty rożne.

1
1
1
1
46'

Piłka ponownie w grze!

2
1
46'

Sampdoria. Schodzi: Ivan Strinić. Wchodzi: Vasco Regini.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
1
41'

Alfred Gomis wystartował w idealnym momencie do podania z głębi pola i uniemożliwił oddanie strzału z bliska. W pierwszej połowie bramkarze obu drużyn pracują na wysoką notę.

1
1
39'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Gaston Ramirez.

1
1
38'

Mirko Antenucci wystartował do podania z głębi pola, ale zanim opanował piłkę i obrócił się z nią w polu karnym, wbiegł przed niego defensor Sampdorii.

1
1
35'

SPAL miał jeszcze korner i gdyby nie Emiliano Viviano byłoby 1:0 dla beniaminka. Kapitalna interwencja bramkarza Sampdorii po uderzeniu głową!

2
1
34'

Kilka ciekawszych ataków Sampdorii ukoronowane celnym uderzeniem. Po przeciwnej stronie boiska Federico Viviani odpowiedział strzałem po nodze defensora obok słupka.

1
1
30'

Szybko wrócili gospodarze w pole karne przeciwnika i Alfred Gomis musiał ratować SPAL. Dobra interwencja Senegalczyka po płaskim uderzeniu Gastona Ramireza!

1
1
1
29'

Gianluca Caprari i Fabio Quagliarella próbowali spożytkować rzut wolny blisko pola karnego SPAL-u. Strzelił ten pierwszy, jednak obok spojenia słupka z poprzeczką i szansa została koncertowo zmarnowana.

1
1
27'

Kibice Sampdorii są lekko poddenerwowani. Drużyna dawno nie zwyciężyła, a kiedy przyjechał do niej nisko notowany beniaminek, gubi się w ofensywie.

1
1
25'

Sergio Floccari na spalonym i to już czwarta sytuacja, w której sędzia asystent zobaczył zawodnika SPAL-u za linią obrońców Sampdorii w momencie podania.

1
1
22'

Rajd Bartosza Salamona po przechwycie został skasowany w zarodku i Polak musiał ekspresowo wracać na swoją pozycję po kolizji.

3
3
1
1
1
20'

Niezłe uderzenie po ziemi Fabio Quagliarelli nieznacznie obok bramki SPAL-u. Doświadczony snajper umiejętnie opanował piłkę kilkanaście metrów przed bramką i spróbował zdobyć gola.

1
1
18'

SPAL nie przyjechał się wyłącznie bronić w Genui. Po interwencji Bartosza Salamona próbował ekspresowo zorganizować się do kontrataku i w ostatnim momencie podanie do napastnika zostało przecięte.

1
1
15'

Żółtą kartkę za spóźniony wślizg w nogi przeciwnika otrzymał Edgar Barreto.

1
1
13'

Żółtą kartkę za faul w środku pola na Gastonie Ramirezie otrzymał Federico Viviani.

Federico Viviani #77
SPAL
1
1
13'

Sergio Floccari szukał miejsca do oddania uderzenia zza pola karnego i już był przekonany że znalazł, jednak huknął prosto w nogi defensora Sampdorii.

1
1
10'

Rozważnie bronią przyjedni i nie pozwalają Sampdorii rozwinąć skrzydeł. W składzie Marco Giampaolo brakuje z powodu kontuzji silnego napastnika Duvana Zapaty.

1
1
8'

Po akcji Dennisa Praeta gospodarze mieli korner. Poradzili sobie piłkarze beniaminka z wyekspediowaniem futbolówki po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu.

1
1
5'

Organizują się do ataku piłkarze Sampdorii. W polu karnym przeciwnika był już Fabio Quagliarella, jednak zaplątał się między obrońcami beniaminka i nie znalazł miejsca do oddania strzału.

1
1
2'

Przerwa w grze spowodowana bolesnym zderzeniem Bartosza Salamona z bandą reklamową. Na szczęście obrońca SPAL-u podniósł się z boiska i wrócił o własnych siłach na swoją pozycję.