Serie A: 20. kolejka
05 sty 2018 20:45
90+1'

Gol! Strzelił Giovanni Simeone. Asystował mu Valentin Eysseric.

Wyrównanie w doliczonym czasie! Po nieczystym uderzeniu z kilkunastu metrów piłkę przechwycił Valentin Eysseric, obsłużył przytomnie Giovanniego Simeone, a ten strzelił z bliska do bramki.

9
8
4
3
8
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
2
89'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mauro Icardi.

Inter Mediolan
2
1
87'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Davide Astori.

ACF Fiorentina
1
88'

Inter momentami broni bardziej rozpaczliwie niż w meczach z Juventusem i Napoli, ale zachowuje czyste konto. Do ostatniego gwizdka pozostało niewiele czasu.

1
2
86'

Fiorentina. Schodzi: Jordan Veretout. Wchodzi: Gil Bastiao Dias.

wchodzi Wchodzi
Gil Bastiao Dias #28
schodzi Schodzi
2
82'

Inter. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Antonio Candreva.

80'

Mauro Icardi chciał stoczyć pojedynek sam na sam z bramkarzem. Sędzia zatrzymał Argentyńczyka w połowie drogi, ponieważ jego asystent zasygnalizował spalonego.

2
78'

W odpowiedzi Khouma Babacar złożył się do przewotki. Piłkę strącił jeszcze Samir Handanović zanim wyszła poza boisko. Słoweniec zaczyna wyrastać na pierwszoplanowego bohatera spotkania.

1
1
77'

Borja Valero mógł zamknąć spotkanie po świetnym dośrodkowaniu Ivana Perisicia z lewego skrzydła. Pomocnik nie miał obok siebie przeciwnika, więc powinien swobodnie oddać strzał do bramki, tymczasem główkował nad poprzeczką!

1
1
1
72'

W ostatnich minutach po wejściu Khoumy Babacara uderzenie oddał Federico Chiesa, tyle że prosto w nogi naładowanego energią Dalberta. Po chwili Milan Badelj głową obok słupka po wrzutce z głębi pola.

1
1
1
69'
68'

Nie spieszy się Samirowi Handanoviciowi. W drugiej połowie musiał popisać się jedną interwencją po uderzeniu Cristiano Biraghiego. Nie zamierza ułatwiać Fiorentinie oddania kolejnych strzałów.

2
65'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Dalbert Henrique.

Dalbert Henrique #29
1
64'

Niezłe pozycje, koślawe uderzenia. Kibice gospodarzy wznoszą ręce w powietrze i nie mogą uwierzyć, że Samir Handanović nie kapituluje.

1
1
58'

Mauro Icardi umocnił się na czele klasyfikacji strzelców i przybliżył drużynę z Mediolanu do przełomowego zwycięstwa. Fiorentina musi zaatakować.

1
1
55'

Gol! Strzelił Mauro Icardi.

Koniec długiego impasu strzeleckiego Interu i Mauro Icardiego! Argentyńczyk był w odpowiednim miejscu oraz czasie po rzucie wolnym i oddał dwa uderzenia. Pierwsza zatrzymał Marco Sportiello, a drugie wylądowało w bramce.

10
5
2
2
3
54'

Żółtą kartkę za faul na Joao Cancelo otrzymał Jordan Veretout.

1
53'

Były dwie wrzutki z prawego skrzydła w pole karne Interu. Jakoś radzą sobie przyjezdni. W tej sytuacji Federico Chiesa spróbował strzelić z dystansu i nie spudłował wyraźnie.

1
1
1
1
1
50'

Najbardziej dynamiczny bieg po przerwie zaprezentował na razie Luciano Spalletti z szatni do ławki rezerwowych. Inter stara się przejąć inicjatywę w drugiej połowie, ale niewiele z tego wynika.

48'

Niecelna wrzutka w kierunku Mauro Icardiego. Argentyńczyk tradycyjnie ma obok siebie dwóch, czasem trzech obrońców przeciwnika.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
20:12

Na gole we Florencji trzeba poczekać.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
45'

Doliczone minimum 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
44'

Vincent Laurini dośrodkował z prawego skrzydła do Giovanniego Simeone. Argentyńczyk złożył się do przewrotki. Pomysł był zdecydowanie lepszy od wykonania.

42'

Stefano Pioli i Luciano Spalletti dyskutują, kiedy jest krótka przerwa w grze. Trener gospodarzy z podopiecznymi, a opiekun Interu z asystentem.

40'

Lepsza o niebo pierwsza połowa niż w poprzednim meczu Fiorentiny z Milanem, ale oba kluby mają wciąż duże rezerwy do uwolnienia.

1
1
35'

Matias Vecino zza pola karnego prosto w Marco Sportiello. Skoro było o statystykach gospodarzy, to słowo o liczbach Interu. Dwa z jego trzech strzałów były celne. Oba z dystansu.

33'

Marco Sportiello uratował piłkę przed wyjściem na korner po nieudanym podaniu Davide Astoriego. Bramkarz gospodarzy ma zamiar zrehabilitować się za niepewną interwencję w kluczowym momencie poprzedniego spotkania z Milanem.

2
2
30'

Cyril Thereau sprzed pola karnego wyraźnie ponad poprzeczką Interu. Po dwóch kwadransach pięć strzałów Fiorentiny i wszystkie niecelne.

1
1
1
1
28'

Żółtą kartkę za nieeleganckie przewinienie otrzymał Andrea Ranocchia.

2
2
1
28'

Na trybunach dziś niewiele wolnych miejsc.

2
2
26'

Pokazuje się partnerom Ivan Perisić i nawet chwali ich za podania, tyle że większość jest przechwytywana przez zawodników w fioletowych strojach.

1
25'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne Marco Sportiello. Tam trochę bilardu, szczęśliwego dla obrońców Violi.

1
2
1
22'

Inter zaczyna wojować bronią Fiorentiny. Wobec jej ostatniego ataku pozycyjnego ustawił się w jedenastu na własnej połowie.

1
1
1
20'

Z trudem przychodzi byłemu liderowi przedostanie się w pole karne przeciwnika. Mauro Icardi nie był w grudniu w wysokiej formie, chce się poprawić, ale potrzebuje podań.

1
1
17'

Od początku Fiorentina tworzy sporą listę zmarnowanych sytuacji podbramkowych. Nerazzurri mogą wymierzyć karę za nieskuteczność. Przed momentem strzał ostrzegawczy oddał Roberto Gagliardini w Marco Sportiello.

2
1
14'

Zbyt pochopnie! Federico Chiesa miał wolną drogę do bramki po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła i niepotrzebnie zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Pudło!

1
3
1
13'

Marco Benassi zrewanżował się faulem na Roberto Gagliardinim. Zaostrza się pojedynek we Florencji, a od kilku minut nie było sytuacji podbramkowych.

1
1
11'

Żółtą kartkę za faul na Germanie Pezzelli otrzymał Borja Valero.

2
2
2
1
1
9'

Ponownie strzał Fiorentiny i ponownie niecelny. Giovanni Simeone spudłował głową po wrzutce z głębi pola.

2
2
2
2
6'

Giovanni Simeone był osamotniony przed polem karnym Interu i poczekał tam na Federico Chiesę. Uderzenie młodego Włocha było niecelne i Samir Handanović musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

2
2
1
1
1
5'

W ataku drużyna z Florencji, a Inter przyjmuje ją blisko własnego pola karnego. Pewnie z czasem ekipa Luciano Spallettiego zacznie się odgryzać.

3
3
1
2'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka zatańczyła w polu karnym Interu. Blisko do niej mieli Davide Astori oraz Giovanni Simeone, jednak nie potrafili oddać strzału z bliska do bramki Samira Handanovicia.