2
2
2
88'

Już 66 procent posiadania piłki gospodarzy. Ta statystyka potwierdza jak wygląda gra w drugiej połowie. Azzurri wymieniają podania, a Lazio biega za futbolówką. Kompletnie rozsypali się przyjezdni, a Napoli przeciwnie - rozpędziło.

5
4
85'
83'

Pełna kontrola Napoli i wyczekiwanie na ostatni gwizdek. Za moment na murawie zamelduje się ostatni zmiennik.

6
5
2
2
81'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

3
2
2
78'

Z trudem interweniował Stefan de Vrij we własnym polu karnym po płaskim dośrodkowaniu. Holender dwoi się i troi, żeby Lazio nie najadło się jeszcze większego wstydu w drugiej połowie.

1
3
2
75'

W ostatnich sześciu meczach Napoli strzeliło Lazio 19 goli, a straciło trzy. Pomimo nieudanego początku trwającego spotkania Azzurri potwierdzają, że lubią piłkarsko poniewierać rzymian.

7
7
4
2
1
73'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Piotr Zieliński.

Po podaniu Piotra Zielińskiego strzał z bliska do siatki oddał Dries Mertens! Wszystko w tym spotkaniu jest już jasne. Po wejściu reprezentanta Polski gospodarze bezlitośnie punktują Lazio.

90
44
14
5
7
70'

Akcja Napoli na prawym skrzydle, następnie podanie przed pole karne, skąd niebezpiecznie huknął Piotr Zieliński. Thomas Strakosha zatrzymał z trudem uderzenie reprezentanta Polski.

14
8
5
2
2
67'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Nani.

3
3
3
2
3
65'

Napoli w posiadaniu piłki, a gdzie podziało się Lazio, które tak udanie rozpoczęło spotkanie, pozostanie chyba jednym z pytań dnia.

2
2
2
3
3
63'

Żółtą kartkę za faul na Allanie otrzymał Stefan de Vrij.

3
3
3
3
3
63'

Dotychczas ostatnie słowo należało do Piotra Zielińskiego!

11
4
2
2
3
61'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Felipe Caicedo.

61'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

3
3
3
4
3
56'

Gol! Strzelił Mario Rui.

Po uderzeniu Mario Ruiego z dystansu piłka otarła się o nogi Piotra Zielińskiego tak szczęśliwie, że zaskoczyła Thomasa Strakoshę i wylądowałą w siatce. Po długich analizach trafienie zostało zapisane Portugalczykowi.

111
65
23
8
8
54'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wallace.

Napoli na prowadzeniu! Po płaskim dośrodkowaniu Jose Callejona piłkę wpakował do własnej bramki Wallace, który niepotrzebnie szarżował wślizgiem przed nosem własnego golkipera.

Lazio Rzym
33
21
14
7
11
52'

Lorenzo Insigne strzelił z bliska, po nodze defensora, nad bramką. Rzymianie igrają z ogniem. Filigranowy Włoch miał już trzy sytuacje podbramkowe po przerwie.

3
2
1
1
50'

Wściekle sunie do przodu drużyna Maurizio Sarriego. Ponownie Lazio nie poradziło sobie z Lorenzo Insigne, którego strzał po ziemi był minimalnie niecelny. Włoch jest coraz bliżej gola!

8
6
3
2
1
47'

Od początku drugiej połowy ataki Napoli. Pierwsze celne uderzenie w tym meczu zatrzymane przez bramkarza to dzieło Lorenzo Insigne.

5
7
2
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

3
3
5
1
1
46'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

Czy Napoli wyjdzie na prowadzenie po przerwie?

2
45'

Doliczone 2 minuty.

5
1
1
44'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Sergej Milinković-Savić.

43'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Jorginho.

Wyrównanie w Neapolu! Po faulu Lucasa Leivy rzymianie słodko spali, a podanie z rzutu wolnego dotarło za ich plecy do Jose Callejona. Hiszpan zgrabnie opanował piłkę i płaskim strzałem pokonał Thomasa Strakoshę.

27
18
6
3
5
43'

Żółtą kartkę za faul na Driesie Mertensie otrzymał Lucas Leiva.

Lazio Rzym
1
3
1
42'

Pepe Reina wybiegł w odpowiednim momencie na przedpole i zatrzymał tam Ciro Immobile. Istotna interwencja Hiszpana.

1
1
40'

Piłka była na połowie Napoli praktycznie przez trzy minuty. Sergej Milinković-Savić wywalczył korner. Dośrodkowanie Luisa Alberto ze stałego fragmentu nie było niebezpieczne dla gospodarzy.

2
1
1
37'

Kalidou Koulibaly wybił bezpańskie i zbyt delikatne dośrodkowanie. Od kilkunastu minut nie ma w centrum wydarzeń Ciro Immobile. Chyba postanowili się nim uważniej zaopiekować gospodarze.

1
1
35'

Lorenzo Insigne próbował przelobować Thomasa Strakoshę po podaniu z głębi pola. Albańczyk chyba to kontrolował. Pewne jest, że futbolówka wylądowała na górnej siatce.

1
1
32'

Mario Rui nie doszedł do podania na lewym skrzydle. Denerwują się gospodarze, ponieważ mecz nie układa się zgodnie z ich wymarzonym planem.

1
1
29'

Dla odmiany Sergej Milinković-Savić centrował w środek pola karnego. Do futbolówki wyskoczył Marco Parolo i główkował blisko spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
28'

Napoli nie mogło spodziewać się łatwego meczu i faktycznie o zwycięstwo będzie trudno.

1
1
26'

Odpowiada Lazio gospodarzom. Po dośrodkowaniu Senada Lulicia strzał głową próbował oddać Sergej Milinković-Savić, jednak wcześniej gwizdek sędziego. Serb za bardzo rozpychał się w polu karnym Napoli.

1
1
23'

Coraz groźniejsze są ataki Napoli i zaczyna pachnieć wyrównaniem. Lorenzo Insigne strzelił nieznacznie obok bramki Lazio. Wymownie pokazał partnerowi z zespołu jak niewiele zabrakło mu do szczęścia.

2
1
21'

Dries Mertens zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka przeturlała się obok bramki Lazio i Thomas Strakosha nie musiał interweniować.

3
1
19'

Luis Alberto jest ponownie blondynem. Po wizycie u fryzjera Hiszpanowi przydałby się chyba okulista. Ostatnie podanie Luisa Alberto do Ciro Immobile było niecelne.

1
2
1
16'

Podanie Jorginho za linię obrońców Lazio do Lorenzo Insigne. Bez chwili zawahania strzelił Włoch obok bramki.

1
1
3
15'

Senad Lulić zatrzymał nieprzepisowo Elseida Hysaja. Ofensywne wejście bocznego defensora do centrum boiska wprowadziło zamieszanie w defensywie Lazio. Po szybkim wykonaniu rzutu wolnego interweniował na przedpolu Thomas Strakosha.

1
1
14'

Akcja wsparcia dla Faouziego Ghoulama.

2
1
11'

Lazio nie pozwala wyżej notowanemu przeciwnikowi złapać rytmu. Na razie Thomas Strakosha jest biernym obserwatorem tego spotkania.

1
1
9'

Tym razem Ciro Immobile na spalonym. Tak się rozpędził napastnik Lazio, że nie usłyszał gwizdka. Od początku nęka swoimi akcjami Napoli.

4
2
1
6'

Stefan de Vrij dał prowadzenie rzymianom i robi się ciekawie w Neapolu!

2
2
2
1
1
3'

Gol! Strzelił Stefan de Vrij. Asystował mu Ciro Immobile.

Lazio na prowadzeniu! Po wspomnianej akcji Ciro Immobile rzymianie mieli korner. Dlatego w polu karnym Napoli znalazł się Stefan de Vrij, schował się między obrońcami i zakończył miękką wrzutkę strzałem na 1:0.

13
7
9
7
13
2'

Pierwsza szarża Ciro Immobile w pole karne gospodarzy. W ostatnim momencie lider klasyfikacji strzelców został pozbawiony możliwości oddania uderzenia.

3
1
1
20:20

Piłkarze Napoli wyszli na boisko z numerem "31" na piersiach. Należy on w zespole do Faouziego Ghoulama.