Paulo Dybala nie rezygnuje z pomysłu zdobycia hat-tricka. Rajd w pole karne Argentyńczyka zakończył się uderzeniem w boczną siatkę.

Jakub Jankto trafił w defensora Juventusu. Niby sporo tych uderzeń Udinese, jednak takie celne, realnie groźne dla Wojciecha Szczęsnego było jedno.

1
1
1
80'

Andrija Balić dał o sobie znać. Mocne uderzenie zmiennika nieznacznie obok słupka bramki Wojciecha Szczęsnego. Wydaje się, że w razie celnego strzału Polak byłby na posterunku.

1
1
78'

Podanie na wolne pole do Paulo Dybali, którego uderzenie z ostrego kąta zatrzymał jedną dłonią bramkarz. Zmarnowana szansa na hat-tricka!

75'

Ostatni kwadrans meczu z Turynie. Nie jest rewelacyjny w wykonaniu Juventusu, ale i tak jeden z lepszych ligowych w ostatnim czasie.

70'

Udinese. Schodzi: Antonin Barak. Wchodzi: Andrija Balić.

wchodzi Wchodzi
Andrija Balić #99
schodzi Schodzi
70'

Gonzalo Higuain oderwał się od obrońców z Udine. Mocne wstrzelenie Argentyńczyka próbował zamknąć Blaise Matuidi i naprawdę niewiele mu zabrakło!

1
67'

Bianconeri pozwalają wymieniać podania przeciwnikom, ale niewiele wynika z tego ataku pozycyjnego. Juventus ma w bliskiej perspektywie zaległe spotkanie z Atalantą BC, więc nie szasta siłami.

64'

Wzmaga się doping w Turynie. Konsekwentnie i skutecznie grający Juventus zbliża się do zwycięstwa.

63'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Blaise Matuidi.

61'

Udinese. Schodzi: Maxi Lopez. Wchodzi: Stipe Perica.

60'

Gonzalo Higuain był odrobinę spóźniony do dośrodkowania z lewego skrzydła. Pomimo niepowodzenia tego ataku Juventus pozostaje z piłką na połowie przeciwnika.

2
2
1
1
1
58'

Całkiem odważnie Udinese Calcio, które nie ma już nic do stracenia w Turynie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Mattia De Sciglio odegrał piłkę klatką piersiową do Wojciecha Szczęsnego.

1
55'

Kombinacja grających w żółtych strojach gości przerwana przez Wojciecha Szczęsnego. Pewna interwencja reprezentanta Polski na przedpolu.

4
4
3
3
2
53'

Tak też się stało. Wojciech Szczęsny złapał piłke po zbyt głębokim dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

5
5
2
2
3
52'

Spotkanie prawie rozstrzygnięte. Trudno liczyć na to, że Udinese odpowie mistrzowi Włoch dwoma golami, ale Wojciech Szczęsny i tak musi zachować koncentrację. Za chwile być może będzie interweniować po rzucie wolnym. Faulował Stefano Sturaro.

3
3
1
1
1
49'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Juventus ma już dwa gole przewagi! Argentyńska akcja zakończona płaskim, dokładnym uderzeniem Paulo Dybali na 2:0.

32
11
4
1
2
47'

Giorgio Chiellini posprzeczał się nieco z Maxim Lopezem. Po chwili doświadczeni ligowcy uśmiechnęli się jednak serdecznie i zakopali topór wojenny.

46'

Piłka ponownie w grze.

2
Czy Udinese Calcio wyrówna po przerwie?
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
45'

Giorgio Chiellini główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieznacznie obok bramki Udinese!

1
43'

Bianconeri na obrzeżach pola karnego gości. Samir zablokował dośrodkowanie, ale nie wyekspediował futbolówki dostatecznie daleko, aby jego drużyna zdążyła wyjść z głębokiej defensywy.

40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Gonzalo Higuain mógł posprzątać w Turynie drugim golem, jednak emocje w tym spotkaniu jeszcze się nie skończyły.

1
38'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gonzalo Higuain!

Albano Bizzarri wyczuł intencję strzelca i nie pozwolił napastnikowi podwoić prowadzenia Juventusu z rzutu karnego.

5
5
5
12
19
36'

Faul Gabriele Angelli na Paulo Dybali w polu karnym. Jedenastka dla Juventusu, a stoper gości niech cieszy się z możliwości pozostania na murawie.

1
1
2
1
1
33'

Krótka przerwa w grze spowodowana niegroźnym urazem Paulo Dybali była dobrą okazją do przypomnienia jego eleganckiego gola.

2
30'

W ostatnim momencie nieporozumienie między Argentyńczykami i piłka poturlała się w rękawice bramkarza zamiast do siatki.

27'

Silvan Widmer wystrzelił piłkę w powietrze. Okazało się, że trafiła ona po drodze w zawodnika Juventusu i Udinese Calcio miało jeszcze szansę na wyrównanie z rzutu rożnego.

26'

Ali Adnan dośrodkował w gąszcz zawodników w polu karnym Juventusu. Sprytniejsi w walce o dojście do piłki okazali się gospodarze.

1
1
1
1
1
23'

Mario Mandzukić zerwał się na rozgrzewkę. Najwidoczniej Gonzalo Higuain zasugerował, że może mieć problem z dokończeniem tego spotkania.

2
2
2
2
2
20'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Perfekcyjnie uderzona piłka z rzutu wolnego do bramki. Ponad murem, z idealną rotacją i Juventus na prowadzeniu!

Juventus FC
37
22
7
2
4
19'

Żółtą kartkę za faul na Gonzalo Higuainie otrzymał Gabriele Angella.

1
1
1
16'

Mattia De Sciglio oszukał przeciwnika i zrobił przewagę na prawym skrzydle. Po płaskim dośrodkowaniu defensora próbował oddać uderzenie Stefano Sturaro, jednak spóźnił się do piłki o pół sekundy.

14'

Bianconeri w ataku pozycyjnym. Na podania z drugiej linii czekają południowcy Costa, Higuain oraz Dybala. Ma kim postraszyć w przodzie Juventus.

1
11'

Kwadwo Asamoah dośrodkował niebezpiecznie z lewego skrzydła. Piłka ominęła wszystkich zawodników w polu karnym Udinese Calcio i Albano Bizzarri odprowadził ją wzrokiem poza boisko.

8'

Opanowali sytuację gospodarze i wymieniają podania na połowie przeciwnika. Piłkarze Udinese Calcio cofnęli się i ustawiają żółte bloki obronne.

5'

Seko Fofana autorem kolejnego strzału w kierunku bramki Juventusu. Tym razem pudło i Wojciech Szczęsny wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
1
3'

Świetny refleks Wojciecha Szczęsnego. Polak rozpoczął mecz od popisowej interwencji po wstrzeleniu Valona Behramiego z rzutu wolnego. Piłka mogła w każdym momencie zmienić tor lotu.

12
6
1
2
2'

Żółtą kartkę za faul na Jakubie Jankto otrzymał Giorgio Chiellini.

14:07

Wojciech Szczęsny zaprasza na swój występ po kilku meczach przerwy.