1
4
1
88'

Kilku zawodników Napoli miało ochotę na skierowanie piłki do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak nie pozwolił na to sędzia. Gwizdek i wznowi grę Sassuolo.

1
1
84'
83'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Amadou Diawara.

1
1
1
1
3
83'

Arkadiusz Milik robił wszystko co mógł, żeby skierować piłkę do siatki po zgraniu Raula Albiola. Niewiele zabrakło do powodzenia.

15
5
2
7
5
80'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Mario Rui.

Dośrodkowanie Mario Ruiego z lewego skrzydła nie zostało zatrzymane przez żadnego zawodnika Sassuolo zanim Jose Callejon strzelił z bliska na 1:1!

51
23
8
4
4
80'

Andrea Consigli wydaje się być nie do pokonania. Kolejna udana interwencja bramkarza Sassuolo po uderzeniu Arkadiusza Milika.

3
1
3
1
1
77'

Sędzia nakazuje zawodnikom Sassuolo uważniej słuchać komunikatów. Musiał trzy razy gwizdnąć, żeby zatrzymać piłkarza pędzącego w kierunku bramki Pepe Reiny.

3
1
75'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Marek Hamsik.

71'

Gorzko uśmiecha się Arkadiusz Milik po ostatnim nieporozumieniu w jego zespole. Zadowoleni natomiast gospodarze, którzy wznowią grę z własnej połowy.

2
1
2
68'

Pierwsza szansa na wyrównanie Arkadiusza Milika po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nieznacznie chybił wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik Napoli!

6
2
6
3
4
67'

Napoli z dwoma reprezentantami Polski szykuje się do ostatecznego szturmu. Do zwycięstwa potrzebuje dwóch bramek, a czas ucieka.

4
2
64'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

33
14
3
1
63'

Piotr Zieliński szuka niekonwencjonalnych rozwiązań. Po prostopadłym podaniu najmłodszego pomocnika Napoli dobrze zachował się stoper Sassuolo i nie pozwolił Driesowi Mertensowi dojść do piłki.

11
3
2
61'

Lepiej czują się w chaosie w ostatnich minutach gospodarze. Maurizio Sarri powinien szykować zmiany.

1
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul na Driesie Mertensie otrzymał Edoardo Goldaniga.

1
2
57'

Coraz większa przewaga Napoli pod kątem posiadania piłki, a gospodarze nastawieni na wyprowadzanie niebezpiecznych kontrataków.

1
54'

Zmasowana obrona Sassuolo. Próbowali przedrzeć się przez ten mur Piotr Zieliński oraz Dries Mertens, jednak sędzia zobaczył faul Belga i przerwał grę.

1
3
50'

Pepe Reina naprawił wielki błąd Kalidou Koulibaliego. Hiszpan wygrał pojedynek z Edoardo Goldanigą i nie pozwolił gospodarzom podwoić swojej przewagi.

1
1
2
49'

Po raz drugi w tym meczu Dries Mertens strzelił z rzutu wolnego w mur Sassuolo. Nie wychodzą te uderzenia najlepszemu napastnikowi Napoli.

1
1
4
48'

Simone Missiroli sprowadził do parteru Driesa Mertensa przed polem karnym Sassuolo. Nieprzepisowo i faworyt ma szansę na wyrównanie z rzutu wolnego.

1
2
3
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
2
1
1
2
45'

Doliczone 2 minuty.

3
3
1
2
3
44'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Domenico Berardi.

2
2
2
2
4
42'

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Jorginho.

SSC Napoli
1
1
2
39'

Andrea Consigli złapał piłkę zanim przekroczyła linię bramkową po strzale Lorenzo Insigne. Doskonała interwencja na refleks i Napoli wciąż musi kombinować jak pokonać golkipera Sassuolo.

1
1
1
1
2
38'

Piotr Zieliński został wypchnięty z pola karnego gospodarzy. Szybko obok reprezentanta Polski znalazło się trzech przeciwników i nie pozwolili mu odwrócić się z piłką.

1
1
3
4
3
36'

Akcja Jose Callejona z Lorenzo Insigne zatrzymana w ostatnim momencie przez obrońców w zielono-czarnych koszulkach.

1
35'

Żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie otrzymał Federico Peluso.

1
1
1
1
3
34'

Brakuje systematyki w atakach Napoli. Pojedyncze zrywy nie wystarczą do zdobycia gola, a pierwsza połowa zbliża się powoli do końca.

1
1
31'

Żółtą kartkę za faul na Domenico Berardim otrzymał Raul Albiol.

2
1
1
1
29'

Jeszcze raz podanie Piotra Zielińskiego do rozpędzonego skrzydłowego. Tym razem adresatem był Jose Callejon, który zdaniem sędziego asystenta był na spalonym.

1
1
26'

Lorenzo Insigne dostał podanie od Piotra Zielińskiego, nawinął sobie przeciwnika, po czym oddał strzał w boczną siatkę. Druga sytuacja podbramkowa zmarnowana przez Włocha.

1
3
4
25'

Domenico Berardi wbiegł między kilku zawodników Napoli i dopiero Kalidou Koulibaly znalazł sposób na zatrzymanie śmiałego piłkarza Sassuolo.

2
22'

Gol! Strzelił Matteo Politano.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pierwsze uderzenie było w poprzeczkę, ale Sassuolo nie zrezygnowało z pomysłu wpakowania piłki do bramki. We właściwym miejscu oraz czasie znalazł się Matteo Politano i dobił futbolówkę na 1:0!

7
6
8
12
21
19'

Domenico Berardi przetestował poziom koncentracji bramkarza Napoli. Uderzenie po ziemi nie sprawiło problemu Pepe Reinie. To była w zasadzie pierwsza interwencja Hiszpana.

1
3
5
4
5
18'

Piotr Zieliński domagał się rzutu karnego. Sędzia kazał pomocnikowi Napoli kontynuować grę.

2
3
3
4
8
17'

Dla odmiany stały fragment dla Napoli. Dries Mertens wziął na swoje barki odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego, po czym strzelił delikatnie w mur. To nie była dobra próba.

1
1
14'

Mario Rui wygrał pojedynek z Polem Lirolą na lewym skrzydle. Gospodarze mieli po interwencji Portugalczyka jeszcze korner, z którego niewiele wynikło.

1
1
1
1
11'

Nieudana wymiana podań Napoli i Allan nie uratował piłki przed opuszczeniem boiska. Wrzutem z autu wznowiło grę Sassuolo.

2
10'

Futbolówka w centrum boiska. Po krótkiej walce opanowali ją Azzurri i przystąpili ponownie do ataku pozycyjnego.

1
1
7'

Lorenzo Insigne uniknął spalonego, jednak po podaniu z głębi pola przegrał pojedynek z bramkarzem. Po interwencji Andrei Consigliego nadal bezbramkowo w Reggio Emilia.

1
1
3
2
3'

Suną ataki wicelidera. Piłka wylądowała już w bramce Sassuolo, jednak podopieczni Maurizio Sarriego nie mogą się cieszyć z prowadzenia. Jose Callejon był na spalonym.

2
1
1
2
3
17:12

Piotr Zieliński w podstawowym składzie przyjezdnych.

17:07

Sassuolo podobnie jak w poprzednim sezonie walczy o utrzymanie w elicie. Przed 30. kolejką miał trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. W poprzedniej serii gier odniosło wyczekiwane od grudnia, przełomowe zwycięstwo.

1
1
1
1
1
17:07

Napoli spróbuje zwyciężyć na terenie Sassuolo po raz pierwszy od września 2014 roku. Wtedy jedynego gola w meczu strzelił Jose Callejon po podaniu Gonzalo Higuaina. Później ekipa spod Wezuwiusza raz przegrała i raz zremisowała w Reggio Emilia.

1
1
1
1
1
17:07

Przed przerwą reprezentacyjną los mistrzostwa Włoch wrócił ponownie w ręce Napoli. Jeżeli wygra wszystkie mecze do końca sezonu, zostanie najlepszym klubem w Italii. Najbliższym przeciwnikiem Azzurrich będzie US Sassuolo.