Ludogorec. Schodzi: Anicet Andrianantenaina. Wchodzi: Svetoslav Dyakov.

1
1
2
81'

Stara się zdziałać coś pod bramką gospodarzy Jakub Świerczok. Polak został jednak po raz kolejny złapany na spalonym.

3
3
3
1
1
78'

Po dwóch groźnych akcjach gości Milan nie pozwala Ludogorcowi na zbyt wiele. Gospodarze nie kwapią się jednak do ataku.

3
1
2
1
1
74'
72'

Ludogorec. Schodzi: Virgil Misidjan. Wchodzi: Jody Lukoki.

2
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jacek Góralski.

Ludogorec Razgrad
2
2
2
1
3
70'

Dwadzieścia minut nadziei gości na doprowadzenie do remisu. Bułgarzy w rewanżu nie poddają się i ambitnie walczą.

1
2
1
1
1
66'

W końcu odpowiedź Milanu. Strzał Boriniego trafił w obrońcę.

3
1
1
1
1
64'

Ludogorec. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Gustavo Campanharo.

Gustavo Campanharo #10
1
1
1
1
2
63'

Jak to nie wpadło. Strzał Natanaela Pimienty i piłka minęła bramkę!

2
62'

Otwarta gra. Atakuje Milan, ale także Ludogorec coraz częściej zagraża gospodarzom.

1
57'

Świerczok powinien doprowadzić do wyrównania. Po strzale Polaka kapitalnie zachował się bramkarz!

5
2
1
2
56'
56'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Jose Mauri.

55'

Strzelał Andre Silva, na linii uderzenia stanął Jacek Góralski i zablokował piłkę.

2
1
53'

Cutrone rozegrał akcję z Borinim, ale źle uderzył. Powinno być 2:0.

1
49'

Goście nie rzucili się po przerwie do ataku. Milan mecz ma pod kontrolą.

1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Tym razem korner dla Milanu. Do dośrodkowanej piłki doszedł Zapata, ale on również spudłował.

2
1
43'

Po dograniu z rogu uderzał Moti, ale obrońcy zabrakło precyzji.

1
41'

Milan przyspieszył grę. Groźnie uderzał Cutrone, ale trafił w obrońcę Ludogorca, który uratował zespół przed utratą drugiego gola.

1
37'

Mogło być 1:1. Strzał Wandersona zdołał obronić bramkarz. To pierwsze poważniejsze zagrożenie pod bramką Milanu.

2
1
36'

Niewiele potrafi zdziałać Jakub Świerczok. Polak jest odcięty od podań.

1
1
1
5
2
33'

Bułgarzy starają się rozgrywać piłkę, ale gospodarze na niewiele im pozwalają.

1
1
1
2
30'

Cały czas więcej z gry ma Milan. Goście sporadycznie przedostają się pod bramkę rywala.

1
1
1
1
27'

Kolejne uderzenie w meczu Marcelinho, ale ponownie niecelnie.

1
1
25'

Po faulu na Świerczoku rzut wolny dla gości. Bułgarzy źle rozegrali akcję, na spalonym został złapany Wanderson.

2
23'

Milan bez problemów przedostaje się pod bramką Ludogorca. Dogranie do Cutrone, ale ten znalazł się na spalonym.

1
21'

Gol! Strzelił Fabio Borini. Asystował mu Patrick Cutrone. Piłkę otrzymał pozostawiony bez opieki Cutrone, dograł do Boriniego, a ten pewnym uderzeniem zdobył gola na 1:0 dla Milanu.

15
7
3
5
7
17'

Sporo fauli, gra jest szarpana, sędzia często przerywa akcje.

1
2
13'

Strzał Andre Silvy z ok. 11 metrów obronił bramkarz. To była pierwsza okazja Milanu.

2
12'

Dość spokojne tempo meczu. Po obiecującym początku Ludogorca Milan zaczyna przejmować kontrolę nad spotkaniem.

1
1
9'

Milan wciąż bardzo spokojnie, gospodarze po wygranej 3:0 są pewni swego.

2
1
6'

Ludogorec po porażce w pierwszym meczu w rewanżu nie zamierza murować bramki, tylko atakuje Milan.

1
2
1
3'

Piłka do Świerczoka, ale Polak źle wyczuł moment i znalazł się na spalonym.

4
1
1
2'

Odważnie rozpoczęli goście. Strzał Marcelinho sprytny, ale bardzo niecelny.