Puchar Ligi Angielskiej: Półfinały, rewanże
23 sty 2018 20:45
90+6'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Leroy Sane.

Manchester City jednak wygra ten mecz! Gospodarze się odkryli, Sane dograł na środek pola karnego do zupełnie niepilnowanego De Bruyne i Belg bez trudu pokonał Steele'a.

26
16
9
10
9
90+5'

3
90+4'

Gol! Strzelił Aden Flint. Asystował mu Bobby Reid.

2:2! Po wrzutce za plecy obrońców Reid zgrał piłkę do Flinta i ten dopełnił formalności z bliska!

14
90+2'

Kapitalną szansę na gola miał Ilkay Gundogan, ale chybił z 11 metrów!

6
5
3
5
4
90'

Doliczone 5 minut.

6
5
2
3
2
89'

Po kontrataku minimalnie z ostrego kąta spudłował Danilo.

6
2
1
1
1
88'

Emocje opadły, trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek.

4
2
1
1
85'

Man City. Schodzi: Kyle Walker. Wchodzi: Danilo.

3
3
1
2
2
82'
81'

Bernardo Silva zatańczył w polu karnym Bristol City, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

2
2
1
1
2
78'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Kyle Walker.

3
3
1
2
1
76'

Coraz więcej niedokładności w grze Manchesteru City. Gospodarze próbują to wykorzystać.

3
3
2
3
4
73'

Bristol City. Schodzi: Jamie Paterson. Wchodzi: Ryan Kent.

3
71'

Zamieszanie w polu karnym Bristol City i w gąszczu nóg nad poprzeczką uderzył Leroy Sane. Był tam jeszcze rykoszet.

2
2
2
1
1
69'

Manchester City trochę spuścił z tonu i Bristol City ma więcej swobody w ofensywie.

3
2
1
2
2
65'

Z 14 metrów nad poprzeczką uderzył Sergio Aguero.

2
2
1
4
4
64'

Gol! Strzelił Marlon Pack. Asystował mu Jamie Paterson.

Szał radości na Ashton Gate! Z lewej strony pola karnego bardzo precyzyjnie dośrodkował Paterson i nie do obrony, przy dalszym słupku główkował Pack.

10
61'

Podrywają się jeszcze gospodarze, szukając chociaż bramki honorowej. Brakuje im jednak jakości.

4
3
1
1
1
57'

Celny, ale zbyt lekki płaski strzał Diedhiou z 20 metrów. Piłka w rękach Claudio Bravo.

3
3
1
1
1
56'

W pierwszym meczu forma Manchesteru City była daleka od ideału, ale dziś nie ma już wątpliwości kto w tej parze jest lepszy. Bristol City bezradne.

2
2
2
1
1
52'

Steele obronił płaski strzał De Bruyne z 22 metrów.

3
3
1
2
2
49'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

0:2! De Bruyne perfekcyjnie podał do Aguero, a ten wpadł w pole karne i pokonał Steele'a precyzyjnym strzałem w długi róg.

18
10
2
2
1
48'

Gospodarze potrzebują dwóch goli, by doprowadzić do dogrywki, ale na razie nie są nawet w stanie zaatakować. Nadal bezdyskusyjnie dominuje Manchester City.

2
2
1
1
2
46'

Bristol City. Schodzi: Liam Walsh. Wchodzi: Famara Diedhiou.

1
46'

Bristol City. Schodzi: Hordur Bjorgvin Magnusson. Wchodzi: Nathan Baker.

46'

Początek drugiej połowy.

4
3
1
1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

4
4
1
2
2
43'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Gospodarze w końcu "pękli"! Magnusson zaliczył fatalną stratę we własnym polu karnym, płasko na bramkę Steele'a uderzył Sane i piłka wpadła do siatki po tym jak jeszcze próbował ją wybijać Flint.

24
14
3
3
4
41'

Bernardo Silva ściął akcję z prawego skrzydła w pole karne, oddał płaski strzał i po rykoszecie obronił go Steele.

3
1
2
1
1
40'

Sprzed pola karnego daleko obok słupka uderzył Sergio Aguero.

3
3
2
1
37'

Flint doszedł do strzału głową na 5. metrze, miał jednak na plecach dwóch rywali, w efekcie zabrakło mocy i łatwo interweniował Claudio Bravo.

4
3
35'

Z dystansu na wiwat, w trybuny huknął Fernandinho. Kibice gospodarzy nie kryją radości.

2
2
4
1
2
32'

Zablokowany strzał z dystansu De Bruyne. Manchester City wyraźnie dominuje i mimo że ma w garści korzystny wynik dwumeczu, nie chce dawać gospodarzom szansy na awans.

2
5
1
1
30'

Teraz David Silva uderzył sprzed pola karnego, jednak wyraźnie chybił.

1
3
1
2
28'

Groźny płaski strzał z ostrego kąta oddał David Silva i miejscowych uratowała instynktowna interwencja Steele'a.

4
3
1
2
3
26'

Dobrze zapowiadała się kontra Bristol City, jednak Reid minimalnie za mocno zagrał do Patersona i nic z tej akcji nie wyszło.

2
6
1
1
23'

Goście odpowiedzieli potężnym strzałem Zinczenki, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

2
4
2
1
1
22'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Bryana z rzutu wolnego z narożnika boiska i piłkę spokojnie przejął Claudio Bravo.

5
3
21'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Fernandinho.

3
4
2
4
5
20'

Sergio Aguero zablokowany przy próbie strzału z 16 metrów.

3
1
4
3
18'

Niedokładna płaska centra Sane z lewego skrzydła i po małym zamieszaniu piłkę przejął Steele.

2
2
1
1
3
14'

John Stones zamykał dośrodkowanie Davida Silvy z rzutu wolnego, ale główkował nieczysto i niecelnie.

4
4
2
2
2
13'

Wrzutka Sergio Aguero z lewej strony pola karnego przekształciła się w strzał i gospodarzy uratowała poprzeczka!

6
6
2
1
2
10'

Manchester City dłużej utrzymuje się przy piłce, często prowadzi atak pozycyjny, ale Bristol City póki co nie daje się spychać do głębokiej defensywy.

6
4
1
2
2
7'

Ryzykownie na własnej połowie zagrywał Kyle Walker i bliski przejęcia piłki był Brownhill. Gdyby mu się to udało, wyszedłby sam na sam z Claudio Bravo.

7
2
2
2
2
4'

Flint przeciął bardzo groźną centrę Sane z lewej strony pola karnego.

7
4
2
2
2
4'

Dość spokojny początek, na razie nikt nie forsuje tempa.

20:17

W pierwszym spotkaniu na Etihad Stadium Manchester City rzutem na taśmę wygrał 2:1.