Zapowiada się nerwowa końcówka. Espanyolowi do awansu brakuje jednego gola.

9
7
14
82'

Żółtą kartkę otrzymał Paulinho. Brazylijczyk pokazał sędziemu, że... powinien się udać do specjalisty od leczenia problemów z głową. Nie dziwi, że zobaczył żółto przed oczami.

FC Barcelona
9
9
9
13
27
81'

Kontra Espanyolu, Moreno padł w polu karnym. Sędzia "coś" tam pokazywał w kierunku punktu karnego, ale chodziło mu o korner.

7
7
6
3
16
80'

Pocisk chcia wypuścić Suarez. Próba atlety, strzał... ptaszka.

6
7
4
1
13
79'

Mocno sprzed pola karnego, ale po raz kolejny niecelnie uderzył Messi.

6
6
1
7
16
77'

Żółtą kartkę za faul na Messim otrzymał Naldo.

Espanyol Barcelona
16
7
1
4
7
75'

Uderzenie Suareza odbił Lopez, podobnie uczynił z poprawką Rakiticia! Zwinny niczym kot, gibki jak pantera!

4
4
2
13
5
72'

Żółtą kartkę za faul na Suarezie otrzymał Sergio Garcia. - To jest czerwona kartka - ze swojego fotela krzyczy Maciej Skorża.

9
10
4
4
11
71'

Messi uderzył z rzutu wolnego, ale po raz kolejny daleko od celu.

8
4
4
17
10
68'
85
29
16
8
6
67'

Moreno starał się uderzać przewrotką, ale nieudana próba strzału.

4
4
2
2
2
65'
63'

Barcelona. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Paulinho. Czy to pożegnanie Vidala z Barceloną?

17
4
9
11
7
61'

Messi do Suareza, ale ten na niewielkim spalonym.

3
2
1
4
7
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Esteban Granero.

8
7
1
2
2
59'

Piętą zatrzymał akcję Espanyolu Samuel Umtiti. Jak mawiał, a właściwie śpiewał klasyk: spokój grabarza. Rywal został ośmieszony.

12
4
3
1
57'

Pau Lopez wyszedł z bramki i uprzedził Messiego. Espanyol zaczyna coraz więcej ryzykować. Goście już nie mają czego bronić.

8
3
5
1
5
55'

Kontra Barcelony zakończona strzałem Messiego z dystansu. Groźnie, ale pół metra obok bramki.

5
4
1
8
9
54'

I ponownie Suarez "poczęstował" rywala, tym razem kopniakiem. Niby w walce o piłkę, ale my swoje wiemy.

3
4
2
2
9
51'

Suarez zaczyna w swoim styliu szaleć. Zaatakował rywala wślizgiem poza polem gry. Tym razem sędzia nie odważył się ukarać Urusa.

4
12
4
3
5
51'

Anemiczne uderzenie Leo Baptistao bez problemów obronił bramkarz gospodarzy.

8
3
1
3
49'

FC Barcelona wciąż robi swoje. Ogromna przewaga gospodarzy, którzy rozgrywają piłkę na połowie Espanyolu.

15
4
1
2
46'

Gramy po przerwie.

16
3
1
1
46'

Espanyol. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Leo Baptistao.

45'

Arbiter doliczył minutę.

15
7
8
4
5
44'

Wściekli na sędziego są kibice gospodarzy. Rywalom należało się już kilka kartek, ale Mateu Lahoz pozostaje niewzruszony.

5
2
2
4
19
40'

Vidal uderzał z pola karnego, piłka po nodze rywala wyszła na korner.

14
6
7
10
11
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordi Alba. Tym razem sędzia na pewno miał rację.

7
3
7
4
25
34'

Z lewej strony Alba w polu karnym do Messiego, Argentyńczyk pomylił się o centymetry!

12
11
13
24
13
32'

Uderzał Suarez, trafił w rywala i domagał się przyznania rzutu karnego. Nie miał racji. Po chwili Espanyol chciał wyprowadzić piłkę, na przeszkodzie stanął sędzia. Arbitrzy w Hiszpanii... Może kiedyś napiszemy książkę o nich, będzie to opasłe tomiszcze.

10
9
11
7
15
28'

Z ośmiu metrów mógł uderzać Suarez, ale kopnął kreta, a nie piłkę. Powinno być 3:0.

15
15
10
25
22
27'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Sędzia szasta kartkami niczym milioner pieniędzmi.

9
11
10
11
57
25'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Już chyba po emocjach. Messi przejął piłkę przed pole karnym i uderzył z ok. 17 metrów. Futbolówka odbiła się od Naldo i myląc bramkarza wpadła do siatki. 2:0 i świadkami dogrywki już na pewno nie będziemy.

191
104
27
11
12
24'

Z pierwszej piłki uderzał Granero, ale źle trafił w futbolówkę i przestrzelił.

11
11
6
5
5
23'

W końcu uaktywnił się z przodu Espanyol. W ostatnich minutach goście dwukrotnie starali się skontrować gospodarzy. Bez powodzenia.

10
5
6
6
12
20'

Messi uderzył z rzutu wolnego, ale straszliwie daleko od wymarzonego celu.

6
3
3
19
12
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Hermoso.

Mario Hermoso #22
21
12
4
3
7
18'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, Pau Lopez w ostatnim momencie uprzedził Gerarda Pique.

10
4
6
7
17
17'

Cały czas gra toczy się na połowie gości. Gospodarze nie stworzyli jednak kolejnego zagrożenia pod bramku Pau Lopeza.

16
8
4
4
7
14'

Messi dogrywał piłkę z rzutu wolnego, stoperzy Espanyolu w ostatnim momencie zatzymali składającego się w polu karnym do uderzenia Suareza.

18
5
4
7
5
10'

Odpowiedź Espanyolu. Uderzał z 12 metrów Moreno, Jasper Cillessen odbił piłkę.

26
13
10
5
11
9'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Aleix Vidal. Suarez zajął się grą i szybko jest tego efekt. Z prawej strony świetnie dośrodkował Vidal, a Suarez z pięciu metrów głową do siatki! 1:0 i straty FC Barcelona odrobiła!

153
95
23
19
26
8'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Brzydkie gesty w kierunku sędziego i jest "nagroda". Arbiter ma szczęście, że nie został... ugryziony.

24
38
12
16
35
6'

Gospodarze wykonywali już dwa rzuty rożne, ale bez zagrożenia.

12
8
6
16
12
4'

Od początku gospodarze na połowie rywala. FC Barcelona chce szybko załatwić sprawę. Co na to goście?

31
16
10
7
9
21:11

My już śpiewany i klaszczemy. To znak, że piłkarze wychodzą na boisko, a w tle hymn gospodarzy.