Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger. 85 minut za późno.

3
5
86'
84'

Niemcy są trochę aktywniejsi od Francuzów, ale niewiele wskazuje na to, że w meczu padną gole.

3
2
2
7
1
83'

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Leroy Sane.

3
2
3
7
5
80'
77'

Kolejne zamieszanie pod bramką Francuzów, ale goście wyszli cało z poważnych opresji.

10
6
1
5
5
75'

A R E O L A! Po rogu uderzał Matthias Ginter, golkiper końcami palców na róg.

13
5
3
4
75'

Wydawało się, że Mueller dośrodkował, ale piłka frunęła pod poprzeczkę. Bramkarz wybił piłkę na róg.

3
1
5
6
73'

Ilkay Gundogan uderzał z dystansu. Trafił w stoisko z kebabem.

12
26
8
4
6
72'

Kontra Niemców, po kilku kiksach w końcu uderzył... Hummels. Areola dobrze obronił.

8
9
1
1
1
69'

Kontra Francuzów zakończona słabym i niecelnym strzałem Mbappe.

5
5
3
6
6
66'
66'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

64'

Po dograniu stronie Areola popisał się dobrą interwencją. Uderzał Reus.

7
2
1
1
1
64'

Mocno lewą nogą uderzył Griezmann, Neuer odbił piłkę.

2
5
62'

Uderzenie z dystansu Kimmicha, dwa metry ponad bramką.

3
3
2
2
2
62'

Płaski strzał Muellera, piłka płakała jak toczyła się w kierunku bramki.

1
12
1
1
58'

Pavard do Mbappe, ale Francuz na czterech literach wyjechał poza boisko.

4
8
1
1
5
57'

Werner dogrywał z okolic linii końcowej, Areola zdołał wybił piłkę.

1
3
2
56'

A Niemcy swoje, tysiąc podań, z których niewiele wynika.

4
8
3
2
53'

Francuzi uzyskali przewagę, grają szybciej. Jest nadzieja, że wkrótce coś się wydarzy. Coś co ucieszy wielbicieli żab i ślimaków.

6
8
2
2
4
49'

W końcu pokazał się Antoine Griezmann, Neuer odbił piłkę, ale naprawił błąd.

7
4
4
4
4
48'

Cudu nie było, dalej oglądami nudny mecz. Jednak wierzymy, że to się zmieni.

6
7
3
6
6
46'

Wracamy do meczu!

2
4
3
3
4
45+1'

Groźnie pod bramką Niemców, Giroąud piętą, ale nikt nie zamknął akcji.

3
5
2
1
6
45'

Ruediger uderzał, a może dośrodkowywał. Piłka w rękach bramkarza, a sędzia doliczył minutę.

2
1
1
4
2
43'

Z rzutu wolnego Mbappe, ale wprost w potężne ręce Neuera.

2
2
1
1
4
42'

Francja coraz częściej pod bramką Niemców. Może to mistrzowie świata skrzwydzą rywala?

3
3
1
1
39'

Sędzia pozwolił na ostrą grę i momentami taką obserwujemy. Oby nie skończyło się to poważną kontuzją.

3
1
1
1
3
36'

Drewniany Giroud uderzył głową. Neuer końcami palców wybił piłkę na róg. W końcu coś groźnego.

4
1
1
1
35'

Zgranie piłki do Hummelsa, ale ten z kilku metrów głową uderzył niezbyt ekskluzywnie.

3
4
1
2
33'

Zapałki w oczach. Spać się chce, a taki hit mieliśmy oglądać. Czasami wolimy kartofliskowe potyczki.

6
1
2
1
20:29

Pavard po czystym w opinii sędziego zagraniu Niemca.

5
1
2
1
2
29'

Ty do mnie, ja do ciebie, ty do mnie... I tak cały czas. A kibic patrzy i usypia.

1
2
2
3
26'

Aktywniejsi są Niemcy, jednak wciąż nie potrafią poważniej zagrozić rywalom.

4
3
1
2
24'

Biegają, podają, kopią. Wszędzie tylko nie na bramkę. Małe piłkarskie szachy trwają.

1
1
1
21'

Żadna z drużyn nie chce ryzykować, wszyscy czekają na błąd rywala. Póki takowego nie ma.

2
2
1
1
2
18'

Werner uderzył z pola karnego, piłka w rękach bramkarza. W końcu coś podziało się pod bramką.

1
2
3
2
16'

Kylian Mbappe Lottin zaczarował. Efektowne zagranie, ale widzimy symptomy wody sodowej. A na boisku wciąż bez strzałów.

4
2
2
2
3
16'

Matuidi sprawdził łokciem stan szczęki Kimmicha. Sędzia kartki zostawił w szatni.

6
4
2
1
13'

Zaczynamy się nudzić. To źle wróży meczowi.

3
2
2
3
1
11'

Boaeng przewrócił Hernandeza, sędzia już chyba ostatni raz pogroził paluszkiem. Francja uaktywniła się.

3
8'

Mueller dogrywał z pierwszej piłki z pola karnego, efektem tylko korner. Selekcjoner gospodarzy zaczyna się drapać to tu, to tam. Może przyniesie to szczęście?

1
7
3
1
1
7'

Niemcy cały czas na połowie Francuzów, szukają dziury w ich obronie. Kilka akcji było niezłych, zabrakło jednak uderzeń.

3
1
3
1
2
4'

Pavard poza boiskiem, dość poważniej ucierpiał Francuzów, któremu Ruediger korkami poorał m.in. klatkę piersiową i szyję. Chamskie zagranie Niemca. Dlaczego bez reakcji pana z Włoch?

5
4
15
7
14
3'

Wślizg Pavarda, którego ostro potraktował Ruediger. - To jest czerwona kartka - krzyczy z Azji Maciej Skorża. Zgadzamy się z panem trenerem, arbiter powinien zareagować.

10
3
3
4
10
3'

Od początku Niemcy częściej przy piłce, Francuzi spokojnie czekają na ruch rywala.