Strzał głową oddał Ramsey, Oblak kapitalnie obronił!

9
5
85'
82'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Kryminał w defensywie Arsenalu! Błąd popełnił Koscielny, który przewrócił się przed pole m karnym. Bramkarz minął Griezmann, który z bliska uderzył obok starającego się interweniować Mustafiego. 1:1!

Atletico Madryt
102
52
16
28
35
82'

Gracze Atletico przez moment na dłużej znaleźli się na połowie Arsenalu, ale widać, że goście nie mają już tylu sił.

4
3
3
4
7
79'

Clement Turpin nie chce karać zawodników Arsenalu za faule. Wściekli na arbitra są Hiszpanie.

7
10
2
2
6
77'

Arsenal cały czas szuka drugiego gola. Atletico konsekwentnie muruje bramkę.

8
2
2
5
5
75'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Stefan Savić.

7
3
3
3
2
74'

Mocny strzał z dystansu metr ponad bramką oddał Granit Xhaka.

4
4
7
5
4
72'

Atletico cały czas skupione przed własną bramką. 0:1 to dla Hiszpanów nie jest tragedia.

5
3
4
4
7
69'

Po dograniu z rogu głową tuż obok bramki uderzał Alexandre Lacazette.

8
5
3
4
8
68'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Cały czas w ataku Arsenal, ale gospodarze sporadycznie dochodzą do uderzeń.

4
3
3
2
3
65'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Gabi.

5
1
2
3
4
64'

Arsenal prowadzi i wciąż dominuje. Przed momentem znowu groźnie było w polu bramkowym Oblaka.

8
4
3
3
5
61'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Jack Wilshere. Z lewej strony dośrodkował Wilshere, rywali pięć metrów przed bramką przeskoczył Lacazette i głową uderzył obok bezradnego Oblaka! 1:0!

73
41
23
26
37
58'

Na przedpolu bramki Oblaka rozgrywali piłkę piłkarze Arsenalu. Jednak zbyt długo to wszystko trwało.

5
5
4
2
3
56'

Atletico już w okolicach własnego pola karnego, Arsenal atakuje, ale nie uderza na bramkę gości.

12
4
6
4
3
53'

Uderzał z ok. 16 metrów Jack Wilshere, Oblak pewnie interweniował.

8
5
3
2
6
50'

Gra przeniosła się do środka pola. Nie widać po zmianie stron, że Atletico gra w osłabieniu.

6
3
2
2
2
47'

Odważnie rozpoczęło Atletico, goście na połowie Arsenalu.

9
6
4
3
5
46'

Wracamy do meczu!

2
1
1
1
1
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

9
4
4
2
4
44'

Z pola karnego uderzał Angel Correa, pół metra ponad bramką

2
6
3
6
5
43'

Zamieszanie w polu karnym Atletico, ale goście wyszli cało z opresji.

2
2
2
4
40'

Anemiczny strzał Kevin Gameiro, spokojnie w bramce Ospina.

5
3
3
5
4
39'

Uderzał Xhaka, ale bardzo daleko od celu.

6
2
3
3
5
37'

Atletico radzi sobie coraz pewniej. Goście kradną sekundy i starają się zaskoczyć rywala. Tym razem Ospina uratował zespół po kolejnym strzale Griezmanna.

13
8
1
4
34'

Piłka z wrażenia... pękła. Ciśnienie nie wytrzymało. Jeśli się patrzy na to, co wyczynia sędzia...

8
22
8
6
6
33'

Pierwsza próba gości. Strzał Antoine Griezmanna obronił Ospina.

8
7
3
7
2
30'

Cały czas w ataku Arsenal, Atletico momentami broni się dość szczęśliwe. Monreal uderzał, ale nie trafił w bramkę.

8
5
3
2
2
27'

Ramsey staranował rywala, a sędzia... nawet nie odgwizdał faulu! Panie Turpin...

13
9
6
3
13
25'

Uderzał Mesut Oezil, piłka o metr minęła bramkę gości.

10
8
7
5
5
23'

Alexandre Lacazette runął w polu karnym gości, ale bardzo przyaktorzył.

9
9
5
4
5
22'

Posiadanie piłki: 70% do 30%

15
7
7
4
4
22'

Po rogu i zgraniu piłki z kilku metrów przestrzelił Koscielny!

5
6
2
2
5
21'

Kapitalna akcja Kanonierów, Oblak nogą odbił strzał Dannego Welbecka.

6
3
3
3
19'

Głową z kilku metrów uderzał Jack Wilshere, słabo i w Oblaka.

5
3
1
2
6
18'

Arsenal w ataku pozycyjnym. Gospodarze rozgrywają piłkę i zdobywają teren i w konsekwencji zagrażają gościom.

6
3
4
1
3
16'

Doszedł do piłki Alexandre Lacazette, ale źle uderzył i przestrzelił.

4
7
2
7
6
14'

Wszystko przez protesty Simeone, które po faulu piłkarza Arsenalu domagał się napomienia dla rywala.

12
6
6
2
4
13'

Ależ wściekła jest ławka Atletico. Sędzia upomina trenera Diego Simeone i wyrzuca go na trybuny.

22
20
10
10
20
11'

Nie dał żadnego marginesu zawodnikowi gości sędzia Turpin. Jak zareagują bezradni do tej pory gracze z Madrytu? Spodziewamy się autobusu.

5
3
3
3
13
10'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sime Vrsaljko. Drugi faul Vrsaljko i... Chorwat wyleciał z boiska za dwa "żółtka". Wściekły Simeone, Atletico w dziesiątkę.

42
36
21
15
32
9'

Płasko z dystansu Danny Welbeck, Oblak złapał piłkę niczym kot rybę.

7
4
2
2
2
7'

Tym razem Oblak ratuje Atletico po uderzeniu głową Alexandre Lacazette'a! Atletico póki co bezradne.

7
3
1
2
7
6'

Alexandre Lacazette uderzał z powietrza dwunastu metrów, ale przestrzelił! Piłka otarła się o słupek! To była szybka kontra gospodarzy!

7
4
7
3
5
5'

Wrzutka w pole karne Atletico, ale szybszy i skoczniejszy obrońca.

3
3
3
2
2
4'

Dokładnie rozgrywają piłkę zawodnicy od początku. Nikt nie chce się pomylić. Czekamy aż ktoś się wyłamie.

4
3
2
3
2
2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sime Vrsaljko. Ustawia sobie zawodników znany i lubiany sędzia z Francji.