2:2
Zakończony

Tunezja

86'

Mouez Hassen interweniował po akcji Bruno Fernandesa. Coraz mniej czasu zostało Portugalczykom na zdobycie decydującego gola.

3
5
5
1
1
84'

Trochę mniej można powiedzieć w drugiej połowie o grze doświadczonego Ricardo Quaresmy. Przed momentem pokazał się kibicom na prawym skrzydle, skąd oddał niecelne uderzenie.

4
4
4
1
80'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Joao Moutinho.

6
2
5
3
2
78'

Przyjezdni wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowanie nie sprawiło problemu nieco osieroconej po zejściu Pepe defensywie reprezentacji Portugalii.

5
2
1
76'
ZMIANA

Tunezja. Schodzi: Naim Sliti. Wchodzi: Bassen Srarfi.

1
75'

Goncalo Guedes próbuje być najsilniejszą bronia reprezentacji Portugalii w ostatnim kwadransie meczu. Przed momentem dopadł do futbolówki po dośrodkowaniu, ale nie zakończył akcji strzałem.

5
1
2
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
70'

Trochę zaskoczeni gospodarze obrotem wydarzeń. Za moment selekcjoner Portugalii wprowadzi z ławki rezerwowych na boisko kolejnych dwóch zmienników.

2
2
1
1
3
67'
ZMIANA

Tunezja. Schodzi: Saber Khalifa. Wchodzi: Ghailene Chaalali.

Ghailene Chaalali #20
3
2
1
1
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fakhreddine Ben Youssef. Asystował mu Ali Maaloul.

Akcja zmienników zakończona wyrównaniem. Ben Youssef wbiegł w odpowiednim momencie z lewego skrzydła w pole karne Portugalii i wykorzystał dośrodkowanie Aliego Maaloula. Portugalia musi zapomnieć o swoim prowadzeniu.

7
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Jose Fonte.

5
3
1
3
61'

Zastawił piłkę w centrum boiska Joao Mario i sprowokował przeciwnika do faulu. Muszą się cofnąć za linię piłki wszyscy Tunezyjczycy.

1
3
58'

Nie pierwszy w tym spotkaniu pojedynek Andre Silvy z bramkarzem reprezentacji Tunezji. Cieszy się ze swojego małego rewanżu Mouez Hassen.

1
1
3
1
55'

Niebezpieczna akcja zainicjowana i zakończona przez Bernardo Silvę. Pomocnik długo tańczył w polu karnym Tunezji, po czym strzelił płasko w słupek. Joao Mario powinien z bliska dobić piłkę do siatki, ale za długo wahał się czy strzelać i trafił w bramkarza, który zdążył skrócić kąt.

1
1
2
54'

Piłka oddana reprezentacji Tunezji praktycznie za darmo, a grę wznowił już dalekim wykopem od bramki Mouez Hassen.

2
1
1
50'

Pomocnik reprezentacji Tunezji i autor pierwszego, zresztą jubileuszowego gola w historii reprezentacji Portugalii, wstali z boiska i zamierzają na nim pozostać.

1
1
1
1
1
48'

Ferjani Sassi i Andre Silva walczyli w powietrzu o piłkę. Skończyło się to niebezpiecznym zderzeniem i krótką przerwą w grze.