Ostatnie fragmenty walki w Krakowie. Od rzutu wolnego grę wznowią przyjezdni.

2
13
84'

Gol! Strzelił Alexandre Cristovao. Asystował mu Michael Heinloth.

Zagłębie Sosnowiec szybko doprowadziło do wyrównania - 2:2! Prawą flanką przedarł się Michael Heinloth i dokładnie dośrodkował na głowę Alexandre Cristovao, a ten z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

58
39
15
18
46
84'
6
2
6
2
2
83'

Piotr Polczak ucierpiał w starciu z Ondraskiem, ale wydaje się, że będzie kontynuował grę.

2
5
3
2
2
81'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Rafał Boguski.

Wisła Kraków po ładnej akcji wygrywa 2:1! Rafał Boguski zagrał dokładną, prostopadłą piłkę do Jesusa Imaza, a ten huknął po krótkim rogu z ostrego kąta!

57
28
13
16
33
79'

Niezła akcja Wisły, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Kudły.

6
3
1
3
4
76'

11243 widzów ogląda na żywo mecz w Krakowie.

14
5
5
2
2
74'

Zagotowało się pod krakowską bramką. Problemy ze złapaniem piłki miał Lis i będzie korner dla ekipy z Sosnowca.

5
2
3
1
6
72'

Alexandre Cristovao uderzał z około 14 metrów, lecz został zablokowany.

2
3
2
2
2
70'
69'

Zdenek Ondrasek faulował Polczaka i grę od rzutu wolnego wznowią goście.

5
2
1
3
1
67'

Adam Banasiak szuka swojego trafienia z dystansu. Strzelił celnie, zaś na posterunku był Mateusz Lis.

5
3
1
3
2
66'

Żarko Udovicić uderzył celnie, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Lisa, który pewnie złapał futbolówkę.

2
1
3
1
1
65'

Konrad Wrzesiński zameldował się na spalonym.

3
2
4
1
1
63'
63'

Dawid Kudła obronił w sytuacji sam na sam z Pawłem Brożkiem! To była 100-procentowa sytuacja do zdobycia bramki.

14
12
7
8
8
60'

Adam Banasiak uderzył potężnie i trafił w słupek! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

14
11
5
5
5
58'

Wisła Kraków stara się odpowiedzieć przeciwnikowi, a aktywny jest Kamil Wojtkowski.

8
3
3
5
3
55'

Gol! Strzelił Alexandre Cristovao. Asystował mu Szymon Pawłowski.

Zagłębie Sosnowiec doprowadziło do remisu 1:1! Alexandre Cristovao podaniu od Pawłowskiego zdecydował się na strzał z około 15 metrów. Piłka jeszcze otarła się od Sadloka i wpadła do bramki. To jego pierwszy gol w sezonie.

34
21
6
10
23
54'

Strzelał Adam Banasiak, jednakże został zablokowany przez jednego z rywali.

1
1
1
1
1
53'

Piłkarze Wisły starają się kontrolować boiskowe wydarzenia. Obecnie starają się wciągnąć przyjezdnych na własną połowę.

2
1
1
1
1
50'

Adam Banasiak uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego, lecz niecelnie.

2
1
1
1
1
48'

Spokojny początek II połowy rywalizacji. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1
1
2
1
1
46'

Początek drugiej odsłony potyczki Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec.

3
3
1
1
2
45+4'

Gol! Strzelił Dawid Kort.

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie 1:0! "Jedenastkę" na bramkę pewnie zamienił Dawid Kort.

Wisła Kraków
46
30
7
18
23
45'

Sędzia odgwizdał rzut karny, a w podjęciu decyzji pomógł mu VAR! W polu karnym faulowany był Paweł Brożek.

16
12
6
12
20
45'

Żarko Udovicić uderzał z około 10 metrów pod dograniu od Pawłowskiego, ale piłka poszybowała obok słupka krakowskiej bramki.

2
1
1
5
5
42'

Martin Kostal zdecydował się na strzał, ale uderzył niecelnie.

2
2
2
1
1
40'

Rafał Pietrzak oddał celny strzał z dystansu. Niepewnie interweniował Dawid Kudła, a piłka po jego rękach odbiła się od słupka, ale do bramki nie wpadła. Bramkarz przyjezdnych miał dużo szczęścia w tej sytuacji.

4
6
4
3
2
39'

Wisła Kraków próbowała się przedrzeć pod pole karne Zagłębia Sosnowiec lewym skrzydłem, jednak bezskutecznie.

2
2
3
2
2
37'

Szarżował Kamil Wojtkowski, ale wypuścił sobie za daleko piłkę i grę od własnej bramki rozpocznie Kudła.

1
1
1
2
6
34'

Uderzali Kamil Wojtkowski i Vullnet Basha, zaś bez zarzutu spisał się Dawid Kudła. W końcu ciekawiej na boisku w Krakowie.

3
2
2
1
1
33'

Konrad Wrzesiński stanął oko w oko z Lisem, a lepszy okazał się bramkarz Wisły, który obronił ten strzał. Wydaje się, że powinno być 1:0 dla sosnowiczan.

13
10
8
6
6
32'

Źle dośrodkowywał z rzutu wolnego Patrik Mraz, więc spokojnie piłkę wybili defensorzy Białej Gwiazdy.

4
2
2
3
3
30'

Tym razem w pułapkę ofsajdową złapany Paweł Brożek.

2
2
3
4
4
29'

Wisła Kraków rozgrywa atak pozycyjny, lecz na razie nie jest w stanie zagrozić bramce Zagłębia.

4
4
2
3
2
27'

Rafał Boguski znalazł się na pozycji spalonej.

6
3
2
6
3
27'

W końcu dłużej przy piłce starają się utrzymać podopieczni trenera Stolarczyka.

3
4
4
3
3
25'

Faulowany był Paweł Brożek i grę od rzutu wolnego rozpocznie krakowski zespół.

3
4
3
2
3
23'

Do tej pory Wisła Kraków nie rozegrała składnej akcji, a teraz musi się bronić przed atakiem gości.

9
11
2
2
2
20'

2
18'

Mateusz Lis wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

2
2
1
2
1
17'

Marcin Wasilewski zablokował groźny strzał rywala. Ostrzeżenie dla Wisły Kraków.

3
3
2
2
3
14'

Dotychczas ekipa z Sosnowca walczy bardzo ambitnie i nie daje się spychać do defensywy.

8
5
1
2
6
12'

Z rzutu rożnego dośrodkował Pawłowski, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do tej piłki.

2
2
1
2
4
10'

Z dystansu huknął Szymon Pawłowski, ale piłka poszybowała obok bramki Wisły.

6
6
1
2
1
9'

Nieudana akcja sosnowiczan i grę od własnej bramki wznowi Mateusz Lis.

6
3
1
1
2
7'

Zagotowało się pod bramką Zagłębia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jednak przyjezdni wyszli obronną ręką z tej sytuacji.

10
5
1
5
2
5'

Na razie obydwie drużyny badają swoje możliwości. Nikt nie decyduje się na odważniejszy atak.

3
1
1
2
3
3'

Wiślacy spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska. Gorący doping na stadionie w Krakowie.

8
5
1
1
1
1'

Potyczkę od środka boiska rozpoczęli goście.