3
5
90'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili.

To się nazywa bramka z niczego. Daehne wznowił z własnej połowy, jeden z kielczan pozornie oddalił niebezpieczeństwo, ale Merebaszwili zgarnął piłkę i uderzył w samo okienko z woleja. Jedno wielkie WOW.

51
24
16
11
17
88'

Sędzia Sulikowski chyba zapomniał kartek z szatni. Tym razem Łasicki zasłużył na karę.

1
6
2
4
85'
85'

Cebula nie miał lepszego pomysłu i całkiem słusznie uderzył z daleka. Szkoda tylko, że prosto w Daehnego.

1
1
2
2
2
82'
4
2
3
3
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

3
2
3
3
3
80'

Angielski postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, minął dwóch rywali, potem za daleko wypuścił sobie piłkę i nie miał szans ze stoperami.

1
4
1
1
1
77'

Pograła sobie Korona na połowie Wisły. Nic z tego nie wyniknęło, Pućko pozostawiony sam sobie z nudów zaczął liczyć ludzi na trybunach.

4
7
3
1
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak. Nie było wyjścia, musiał ratować zespół przed kontrą.

Wisła Płock
6
3
3
1
2
74'

W końcu lepsze dośrodkowanie Vareli. Strzał Ricardinho zatrzymany, inaczej byłoby gorąco. Trwa oblężenie bramki Korony.

2
3
3
2
3
73'

Dwa dośrodkowania Vareli, każde tak samo złe.

2
3
2
3
3
72'
71'

Daehne pewnie na przedpolu, a to raczej rzadkość. Interwencja w sytuacj sam na sam z Soriano dodała Niemcowi animuszu.

2
2
2
3
2
68'

Fenomenalna parada Daehnego! Niemiec wyciągnął akcję sam na sam z Soriano. Cebula wdarł się w szesnastkę, zagrał do napastnika, a ten przegrał pojedynek z bramkarzem Wisły. Nie wiemy co lepsze, akcja Cebuli czy interwencja Daehnego.

6
4
1
3
67'

Koszmarne dośrodkowanie Furmana. Nawet nie wypada komentować wrzutki w odległości 10 metrów od Nafciarzy.

2
3
66'

A Herr Gardawski pracuje na drugą żółtą kartkę. To już na pewno ostatnie ostrzeżenie.

3
1
3
1
65'

Janjić nie zdążył do dośrodkowania, a raczej był spóźniony. Akcję próbował jeszcze uratować Cebula, ale bezskutecznie.

2
1
64'

Nieudany korner zaincjował kontrę Wisły. Lewą stroną gnał Varela, ale zabrakło partnerów do podania.

1
1
1
63'

Pućko wziął Stępińskiego sprytem. Umiejętnie się zastawił i w beznadziejnej sytuacji wywalczył rożnego.

1
1
2
2
61'

Blisko, blisko... po dośrodkowaniu Ricardinho kierował piłkę w światło bramki, któryś z obrońców Korony wybił ją na korner.

10
5
2
1
7
59'

Gardawski nadepnął Stefańczyka, ale chyba nie na kartkę, w konsekwencji drugą. Płocczanin wiedział, że Niemiec miał upomnienie, więc trochę dodał od siebie.

2
4
2
5
2
57'

Mniej fauli, ale nadal nerwowo w Kielcach. Faulowany Soriano miał pretensje do sędziego.

2
1
4
2
2
54'

Może i Kovacević odnajduje się dzisiaj pod bramką Wisły, ale teraz zawalił. Pozwolił Ricardinho na rajd, po wrzutce uderzał Rasak. Prosto w Hamrola.

3
3
4
2
4
52'

Szczęśliwa interwencja obrońcy Korony, ale skuteczna. Furman nie doszedł do piłki i o to chodziło.

4
4
1
2
3
50'

Merebaszwili minimalnie na spalonym, Gruzim zbyt szybko ruszył do podania Vareli. Błąd snajpera Wisły, duży błąd.

2
4
1
1
4
49'

Szybkie wyjście Możdżenia, rozprowadził akcję do Pućki. Słoweniec uderzył jednak bardzo źle, w bandy reklamowe.

1
5
1
4
1
48'

Janjić zepsuł kapitalną okazję! Soriano nie sięgnął piłki, ale ściągnął za sobą rywali. Jego kolega miał mnóstwo miejsca, tylko Daehne przed sobą, ale kropnął wysoko nad poprzeczką. Korona powinna prowadzić 3:1.

2
4
2
8
3
46'

Pierwszy korner po przerwie i Kovacević od razu doszedł do główki. Strzał tym razem niecelny.

4
2
1
3
1
46'

Dominik Sulikowski wznowił grę.

1
2
1
1
1
46'
45'

Doliczona minuta.

3
5
2
1
2
43'

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Asystował mu Matej Pucko.

Kovacević wyprzedził Warcholaka na krótkim słupku i wykorzystrał dośrodkowaniu Pućki. Naprawdę efektowny gol.

20
12
6
9
26
42'

Ależ tam jest nerwowo, tym razem Varela ucierpiał w starciu z Żubrowskim. Trudny mecz do prowadzenia. Także relacji live.

1
4
1
1
3
40'

Słabe minuty w Kielcach, głównie faule i dyskusje. Szkoda, bo początek był intensywny.

1
1
1
1
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardinho. A jednak to ewidentna symulka. Złota Malina gwarantowana.

Wisła Płock
3
1
2
2
3
37'

Kolejne starcie, łokieć Cebuli wylądował na twarzy bodaj Ricardinho.

1
5
3
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk. Piłkarze muszą utrzymać nerwy na wodzy, sędzia Sulikowski jest wrażliwy na protesty, szczególnie te bezsensowne. Ewidentny faul piłkarza Wisły.

3
2
2
3
4
34'

Soriano pokręcił obrońcami, generalnie dobrze wyprowadził kontrę. Znalazł Puckę, ten uderzył mocno, ale w obrońcę.

1
1
5
1
33'

Nafciarze protestują, ich zdaniem byli faulowani w walce powietrznej. Gwizdek milczy.

1
2
2
2
3
32'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski. Wejście ostre, ale Niemiec doczekał się upomnienia za pyskówkę z sędzią.

2
3
2
1
30'

No nie, takie dośrodkowanie tylko w ekstraklasie. Zatrzymało się na głowie stojącego najbliżej Dominika Furmana.

2
2
4
3
1
27'

Dośrodkowanie Furmana na dobrej wysokości dla bramkarza, za to niedostępne dla kolegów. Oby było więcej piłkarskich elementów, bo na razie trochę za dużo nerwów i agresji.

5
1
2
26'

Petrak powinien podziękować arbitrowi, chamskie wejście w Furmana, pomocnik Korony powinien dostać drugie żółtko.

1
3
5
24'

Gardawski sunął lewą stroną i szukał Soriano. Napastnik Korony nie do końca odczytał zamiary kolegi i wyraźnie się spóźnił.

1
3
2
1
23'

Warcholak jak Tomek Hajto za najlepszych lat. 40 metrów z autu, jak dobre dośrodowanie. Jego koledzy aż za bardzo walczyli, faul w pojedynku powietrznym.

2
1
1
22'

Rasak opatrywany, ale wygląda na to, że zaraz dołączy do kolegów.

4
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń. Rasak krzyknął tak głośno, że było go słychać chyba w Płocku. Bezpradonowe wejście.

2
1
19'

Daehne z olbrzymimi problemami! Korona rozgościła się przed polem karnym, Petrak rozważał strzał, ale zobaczył nadbiegającego Gardawskiego. Strzał Niemca kąśliwy, mógl zaskoczyć rodaka w bramce Wisły.

5
3
3
3
17'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Asystował mu Damian Szymański.

Gruzin nie należy do gigantów, ale poradził sobie ze spóźnionym Rymaniakiem. Szymański przedłużył wyrzut z autu i znikąd wyskoczył Merebaszwili. Hamrol bezradny/

27
15
9
10
15
15'

Wisła jakby aktywniej. Kovacević nie pozwolił Ricardinho pognać na bramkę Korony.

1
5
1
15'

Mały bilard w polu karnym Korony po wstrzeleniu piłki przez Merebaszwiliego. Nikt nie stanął na linii podania, kielczanie trochę chaotycznie, ale nie pozwolili dojść Urydze do piłki.

1
2
13'

Starcie Gardawskiego z Varelą. Sędzia twierdzi, że bez faulu, pomocnik Wisły ma inne zdanie.

3
11'

Nieporadne wybicie Łasickiego mogło zakończyć się stratą Wisły pod polem karnym. Na błąd czaił się trzech Koroniarzy.

2
1
1
3
10'

Arbiter zareagował na faul Petraka w środku akcji. Pozwolił Wiśle kontynuować grę, ale nie zapomniał o karze.

1
1
3
3
2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Petrak.

Korona Kielce
1
2
1
4
7'

Bardzo niemrawy początek w wykonaniu Wisły i od razu stracona bramka. Trudno się podnieść po takim ciosie.

2
2
2
2
1
5'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Elia Soriano.

Z lewej strony ruszył Soriano, dojrzał Możdżenia i pomocnik Korony tym razem się nie pomylił. Piłkę zostawił mu Pucko, widział, że kolega ma lepszą sytuację.

28
22
7
5
17
3'

Spóźniony Cebula, Szymański wycięty. Upiekło mu się na razie.

1
1
2
1
2
2'

Możdżen rozgrzał Daehnego. Pomocnik Korony zrobił sobie miejsce i uderzył w Niemca.