Wisła nie ma wyboru, musi zaatakować. I stara się to robić. Tyle, że na razie nie ma argumentów.

5
4
4
74'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. Ależ gol! Szczpaniak dostał podanie z prawej strony, uderzył z pierwszej piłki. Daehne miał futbolówkę na rękach, ale ją wypuścił. Piłka wturlała się do bramki obok słupka. Koszmarny błąd bramkarza.

30
28
7
9
20
73'
72'

To musiał być gol! Szczepaniak znalazł się sam przed Daehne. I strzelił w niego.

1
4
4
2
3
67'

Santana zagrał w pole karne, a tam Garcia nie dogadał się z Daehne, chicał mu podać katką piersiową i prawie strzelił samobója! W ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej.

5
3
10
5
4
66'
2
4
6
3
2
63'

Dużo walki, drużyny podchodzą pod pole karne, ale tam brakuje już koncepcji i jakości. Tak w tym momencie wygląda ten mecz.

1
1
7
2
3
60'

Camara huknął z lewej nogi, piłka została zablokowana.

3
3
4
7
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Sielewski. Za faul na Camarze.

6
3
4
2
5
54'

Ładna akcja Miedzi, Borja Fernandez dostał piłkę przed polem karnym, jednak jego strzał był bardzo niecelny.

5
4
2
3
4
52'

Faktycznie, pierwsze gole w tym roku.

4
4
4
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Łasicki. Kartka oznacza, że Łasicki nie zagra w kolejnym meczu.

Wisła Płock
4
1
3
1
46'
46'

II Połowa!

7
4
3
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
2
3
1
1
45'

Kuświk znowu był sam przed bramkarzem! Huknął jednak prosto w Sapelę.

3
3
4
5
9
42'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aleksandar Miljković. Jest wyrównanie. Po dośrodkowaniu z prawej strony Milijković w zamieszaniu wpakował piłkę do własnej bramki.

22
23
16
15
26
40'

Teraz to Roman powinien trafić. Santana dorzucił z prawej strony, Roman był sam, miał piłkę na głowie. Tyle, że spudłował.

4
4
3
38'

Klasyczny centrostrzał Zielińskiego. Piłka szła w bramkę, Daehne wybił ją na róg.

4
1
2
2
1
35'

Tym razem to Zieliński dośrodkował do Szczepaniaka. Napastnik Miedzi ponownie oddał strzał głową, ale piłka poleciała poza bramkę.

7
5
1
1
32'

Garcia zamknął akcję Wisły, huknął z pierwszej piłki. Była siła, nie było precyzji.

3
4
1
27'

A teraz Santana przymierzył zza pola karnego. Bramkarz Wisły złapał piłkę.

7
2
1
1
1
26'

Roman dośrodkował do Szczepaniaka, napastnik Miedzi oddał strzał głową. Piłka w rękach Daehne.

3
22'

Gol! Strzelił Paweł Zieliński. Asystował mu Omar Santana. I mamy trafienie! Miedź wyszła do kontry, Forsell podał do Santany, ten przebiegł kilkadziesiąt metrów, już w polu karnym podał do Zielińskiego, który wpakował już piłkę niemal do pustej bramki.

23
16
5
12
14
20'

Kuświk znalazł się sam przed bramkarzem Miedzi! I spudłował!

5
3
4
9
6
18'

Ależ klasyczne padolino w wykonaniu Vareli. Musa nie dotknął piłkarza z Płocka, ale sędzia dał się nabrać i podyktował rzut wolny niemal na linii pola karnego.

5
2
1
3
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szczepaniak. Za faul na Vareli.

5
7
1
2
1
14'

Wisła znalazła się w polu karnym Miedzi, ale trochę bez koncepcji. Varela zgubił piłkę. Gospodarze poszli z kontrą, zakończoną na bramkarzu gości.

6
4
2
5
2
12'

Przerwa, Santana i Rasak zderzyli się głowami. Pomocnik z Płocka jeszcze leży na murawie.

1
1
6
3
2
8'

Akcja Wisły. Varela uderzył sprzed pola karnego, prosto w Sapelę. Ten odbił piłkę,  ta mu odskoczyła. Bramkarz Miedzi szybko się jednak poprawił.

3
1
7
2
2
5'

Akcja Vareli lewą stroną, jego dośrodkowanie spod linii końcowej zostało jednak zablokowane.

7
2
2
3
2
3'

Od początku przewaga Miedzi, gospodarze wyszli wysoko pressingiem. I mają piłkę.