1:2
Zakończony

Chelsea FC

90+4'

Rzut roży dla Watfordu. Foster wyszedł z bramki, popisał się nawet przewrotką, ale na nic się to zdało.

4
4
4
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

2
1
1
1
3
89'

Płaski strzał Williana zza pola karnego minął słupek.

2
2
2
2
3
87'

Strzał Jorginho z dystansu powędrował nad bramką.

2
2
86'

Hazard dryblował na prawej stronie. Belga ubiegł rywal, nim zdążył dośrodkować.

2
2
82'
ZMIANA

. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Isaac Success.

Zmiana napastnika. Javi Gracia wprowadza świeżą krew. Być może zaskoczy w ostatnich minutach.

80'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

79'

Ależ Watford mógł niespodziewanie zaskoczyć. Dogranie z lewej strony, a Deeneya nie zdążył uprzedzić Luiz. Anglik oddał strzał nad bramką Kepy.

1
1
79'

Kotratak Chelsea. Hazard dograł do uciekającego na prawej stronie Kante. Mistrz świata upatrzył sobie dalszy słupek bramki Fostera, ale oddał niecelny strzał.

1
1
1
72'

I szybko znaleźliśmy się pod bramką Fostera. Hazard zagrał z lewej strony do Williana. Brazylijczyk oddał strzał na dalszy słupek, ale niecelny.

2
72'

Tym razem to Watford konstruował atak. Niecelne podanie z prawej strony do napastnika i koniec. Grę wznowi Kepa.

1
1
1
69'

Piłkarze zwolnili tempo gry. Chelsea skupia się na ataku pozycyjnym, a zawodnicy Watfordu myślą tylko o tym, jak uprzykrzyć życie rywalom.

1
67'
ZMIANA

. Schodzi: Ken Sema. Wchodzi: Domingos Quina.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ken Sema #12
1
1
1
64'

Hazard walczył na lewej stronie z Mariappą. Górą w tym starciu zawodnik Watfordu.

1
1
1
60'

I Watford mógł się zrewanżować. Doucoure zbyt mocno dograł do Deulofeu i Hiszpana ubiegł Kepa.

2
3
1
3
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Hazard z golem nr 101 w barwach Chelsea. Belg celnie uderzył z rzutu karnego.

29
15
5
3
5
58'

4
57'

Rzut karny! Hazard wyszedł sam na sam z Fosterem, bramakrz pchnął Belga.

6
5
5
5
7
56'

Znowu dośrodkowanie Semy z prawej strony. Wybija Jorginho.

54'

David Luiz na granicy faulu. Obrońca przewrócił w polu karnym uciekającego Gerarda Deulofeu.

2
3
4
52'

Sema próbował dośrodkować z prawej strony, ale zblokował go obrońca.

2
2
4
2
2
51'

Capoue niecelnie przerzucił grę na lewą stronę. Przejął rywal i próbował wyprowadzić kontratak.

3
3
3
2
2
47'

Na razie u Chelsea dominuje niedokładność. Najpierw podanie Jorginho a potem Ruedigera przechwycone przez obrońców.

1
1
1
1
5
46'

Wracamy na drugą połowę.

4
3
3
3
3
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Pereyra. Asystował mu Jose Holebas.

CO! ZA! GOL! Holebas dośrodkował z rzutu rożnego mniej więcej na linię 16 metra. Tam czekał Pereyra, który od razu huknął z woleja. Kepa bez szans.

23
15
10
8
20
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Mateo Kovacić.

I mamy pierwszą bramkę! Niecelne podanie Capoue i przejęcie piłkarzy Chelsea na połowie boiska. Kovacić wypuścił Hazarda, który posadził na murawie Fostera i trafił do pustej bramki. 1:0 dla Chelsea.

33
15
9
8
10
45'

3
3
3
3
4
43'
ZMIANA
43'

Pedro sygnalizuje uraz. A Sarri już szykuje zmianę. Hiszpan chyba nie będzie w stanie kontynuować gry.

2
41'

Co za precyzyjny wślizg. Pedro już witał się z gąską i liczył, że dobiegnie do piłki i stanie oko w oko z bramkarzem. Tymczasem Capoue dobrym wejściem powstrzymał Hiszpana.

2
1
2
1
2
40'

Hazard złapany na spalonym.

2
2
38'

I znowu Luiz. Brazylijczyk wybił dośrodkowanie z rzutu rożnego.

3
2
1
1
3
37'

Deulofeu zmylił obrońców i dograł do Deeneya. Anglik próbował oddać strzał będąc już w polu karnym, ale w porę zblokował go David Luiz. Będzie korner.

2
1
1
1
4
36'

Deulofeu pędził z piłką na prawej stronie. David Luiz zatrzymał go, nim zdążył wbiec w pole karne. Hiszpan miał zastrzeżenia do arbitra, że nie przyznał faulu.

4
1
1
1
2
32'

Było groźnie w "16" gospodarzy! Azpiliqueta nieźle dograł z prawej strony, ale Hazard minął się z piłką.

5
2
3
2
3
32'

I szybka odpowiedź rywali. Rajd poprowadzony lewą stroną i dogranie do Doucoure. Pomocnik oddał strzał zza pola karnego, ale nad bramką.

5
2
1
1
2
31'

Chelsea zwolniła nieco tempo i próbuje rozegrać atak pozycyjny. N'Golo Kante walczył w polu karnym, ale został zblokowany przez rywali.

4
1
1
2
28'

Dośrodkowanie Pedro z lewej strony. William próbował zamknąć akcję, ale nie zdążył do piłki. Inicjatywa znowu po stronie gospodarzy.

2
3
1
1
2
27'

Watford się rozkręcił. Szybki atak. Podanie na prawą stronę do Doucoure, który nawinął Jorginho, ale jego strzał został zblokowany przez obrońcę. Było groźnie.

5
1
2
1
2
23'

Hazard dryblował przed polem karnym. Rywale prędko go otoczyli i zatrzymali nim wbiegł w "16". Nie ma faulu - pokazuje arbiter.

4
1
1
1
2
23'

Chelsea ma coraz więcej problemów na połowie Watfordu. Gospodarze naciskają rywali.

2
1
1
1
3
19'

Było groźnie w polu karnym The Blues. Ken Sema miał problemy, aby przyjąć piłkę dograną z rzutu wolnego. Ostatecznie Kepa przechwycił.

3
2
2
2
4
17'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Chelsea. Doucoure nagimnastykował się, aby uderzyć piłkę. Pomocnik nie oddał mocnego strzału. Kepa łatwo broni.

2
1
1
1
3
16'
ZMIANA

. Schodzi: Christian Kabasele. Wchodzi: Adrian Mariappa.

Kabasele długo nie nacieszył się grą. Uraz okazał się silniejszy.

14'

Kabasele podniósł się z murawy i wrócił do gry. Obrońca zebrał owacje od kibiców.

2
1
1
1
3
13'

Gra wznowiona.

4
1
1
1
2
11'

Wślizgiem próbował interweniować Kabasele. Obrońca zderzył się ze słupkiem i potrzebuje interwencji medyków. Przerwa w grze.

2
1
1
1
4
10'

Ależ rajd Williana. Ekspresowy kontratak Chelsea. Brazylijczyk popędził z piłką lewą stroną, minął Fostera i oddał strzał z ostrego kąta. Zawodnik obił słupek!

6
2
3
3
9
9'

Błąd Kepy we własnym polu karnym. Na szczęście dla The Blues nie skończyło się to stratą bramki.

2
1
1
1
3
8'

Deeney próbował głową dograć do Deulofeu, ale jego podanie przechwycił David Luiz.

2
1
1
1
3
7'

Azpiliqueta próbował dośrodkować z prawej strony. Obrońca zablokował podanie i będzie wrzut z autu.

2
1
1
1
3
5'

Deulofeu nie poradził sobie z dograniem od kolegi z lewej strony. Nie zdołał przyjąć piłki, która trafiła do Kepy.

2
1
1
1
3
3'

Pedro rozegrał piłkę z Willianem. Brazylijczyk odegrał do Hiszpana, który huknął z dystansu. Piłka minęła słupek.

5
1
1
1
3
2'

Pierwsze dośrodkowanie. Marcos Alonso dogrywał z lewej strony, ale zbyt głęboko. Foster łapie i wybija piłkę z powrotem na połowę Chelsea.