1
90'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

86'

Artur Boruc popisał się refleksem na linii bramkowej. Riyad Mahrez już widział piłkę w bramce po raz drugi, ale nie, golkiper AFC Bournemouth jest czujny.

6
5
84'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker za przepychanki.

Manchester City
2
1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua King za przepychanki.

AFC Bournemouth
2
2
83'
81'

Sergio Aguero ponownie nie znalazł sposobu na pokonanie Artura Boruca. Argentyńczyk próbował wrzucić piłkę za kołnierz byłego reprezenanta Polski, ale nie było to idealne zagranie na miarę drugiego gola.

1
1
1
2
2
77'

Artur Boruc mógł zachować się odrobinę lepiej przy bramce Manchesteru City, ale po zmianie wyniku broni już wyśmienicie. Przed momentem odważnie wybiegł na przedpole i zatrzymał pędzącego w kierunku bramki Raheema Sterlinga.

1
1
1
1
75'
72'

Akcja oskrzydlająca Manchesteru City, którego łupem jest korner. W efekcie drużyna Pepa Guardioli utrzymuje się na połowie przeciwnika.

69'

Artur Boruc musiał interweniować po akcji Raheema Sterlinga z Sergio Aguero. Były reprezentant Polski utrzymuje swój zespół przy życiu w tym spotkaniu.

1
1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi za groźne przewinienie.

1
2
65'

Zapachniało drugi golem dla Manchesteru City, który mógł być decydujący. Raheem Sterling poluje i poluje, jednak brakuje mu dokładności przy zakończeniu swoich ataków. Tylko boczna siatka!

61'

Nathan Ake sprytniejszy od Ilkaya Gundogana. Po zmianie wyniku nie widać ożywienia obrazu spotkania. AFC Bournemouth nie ma w planie frontalnego ataku.

58'

Po zdobyciu bramki pozostają w posiadaniu piłki pdopieczni Pepa Guardioli. To jest ich ulubiony sposób na kontrolowanie pojedynku z każdym przeciwnikiem.

2
55'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu David Silva.

Skapitulowali gospodarze podobnie jak West Ham United w środku tygodnia. Prawie ten sam fragment spotkania, tylko inny autor gola dla Manchesteru City. Riyad Mahrez wykorzystał podanie Davida Silvy i znalazł sposób na umieszczenie piłki w bramce Artura Boruca.

17
11
5
6
13
51'

Korner dla Manchesteru City i zaskakujące, ponieważ płaskie dośrodkowanie Kyle'a Walkera. Strzelał zza pola karnego inny z Obywateli, ale w mur obrońców Bournemouth.

3
1
48'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Vincent Kompany.

48'

AFC Bournemouth stara się zaatakować po wznowieniu meczu. Zanosi sią na bardziej wyrównaną konfrontację, ale to może być złudne wrażenie i sztuczka faworyta.

46'

Druga połowa.

2
1
45+2'
45'

1
1
40'

W odpowiednim momencie wyszedł na przedpole Artur Boruc i zatrzymał szarżującego Ołeksandra Zinczenkę.

5
3
1
1
38'

Nathan Ake zbiera brawa od publiczności, ponieważ to właśnie on zatrzymuje najgroźniejsze ataki Manchesteru City.

1
1
36'

Kevin Friend musiał użyć gwizdka po akcji Davida Brooksa i Ryana Frasera. Przerwał ją John Stones, ale w sposób nieprzepisowy i zapachniało nawet pierwszym żółtym kartonikiem.

1
34'

Andrew Surman musiał mocno postarać się, żeby zatrzymać atak Manchesteru City. Są zmotywowani piłkarze AFC Bournemouth.

31'

Dwa kwadranse za kibicami i nadal bezbramkowo. Zanosi się na kolejną trudną przeprawę dla zawodników ofensywnych Manchesteru City. W środę przez godzinę szukali sposobu na pokonanie Łukasza Fabiańskiego.

1
1
28'

Niemal nieustannie atakuje Raheem Sterling. Przed momentem aktywnego zawodnika wsparł Ołeksandr Zinczenko i obrońcy AFC Bournemouth musieli uwijać się jak w ukropie.

1
1
1
24'

Nathan Ake ponownie wbiegł we własne pole karne i mocno tam pomógł w wyekspediowaniu piłki po dośrodkowaniu Kevina De Bruyne'a. Manchester City musi szukać nowego sposobu na zdobycie pierwszego gola.

22'

Nathan Ake popracował w obronie, przez co akcja Kevina De Bruyne zakończyła się fiaskiem.

18'

Akcja Kevina De Bruyne i Davida Silvy, po której piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Artura Boruca. Coraz groźniejsi są piłkarze z Manchesteru dla Bournemouth.

16'

Nie będzie łatwo pokonać Artura Boruca. Próbował to zrobić Kevin De Bruyne. Reprezentant Belgii utrzymał się w posiadaniu piłki mimo obecności przeciwnika na plecach, jednak nie ominął swoim strzałem byłego reprezentanta Polski.

2
2
1
13'

Akcja Raheema Sterlinga zakończona miękkim dośrodkowaniem na głowę Ilkaya Gundogana, którego strzał był zbyt delikatny, żeby sprawić kłopot Arturowi Borucowi.

2
2
11'

Sergio Aguero umieścił piłkę w bramce ACF Bournemouth, ale to nie oznacza, że można ogłosić zmianę rezultatu. Powodem jest spalony i Artur Boruc może spokojnie wprowadzić futbolówkę ponownie do gry.

2
2
1
1
9'

Kolejny atak Manchesteru City, który zgodnie z przewidywaniami stara się narzucić swoje warunki przeciwnikowi i mieć inicjatywę po swojej stronie. Bernardo Silva został w ostatnim momencie zahamowany przez defensora.

1
1
1
7'

Pojedynek z udziałem Raheema Sterlinga. Twardo przeciwstawił się dynamicznemu zawodnikowi Chris Mepham.

2
5'

Stara się odpowiedzieć faworytowi zespół Artura Boruca. Kibice namawiają gospodarzy do atakowania tak, żeby nie przestraszyli się mocarnego przeciwnika.

1
2'

Po dośrodkowaniu Kyle'a Walkera gospodarze nie byli mocno zagrożeni. Po pierwsze piłka poszybowała w niepożądanym dla Manchesteru City kierunku, a na dodatek było przewinienie.

Czy Artur Boruc zachowa czyste konto w meczu z Manchesterem City?
2
15:18

Artur Boruc od początku po stronie gospodarzy.

15:18

AFC Bournemouth wygrał po raz ostatni 30 stycznia. Była to efektowna wiktoria 4:0 z Chelsea FC. W kolejnych czterech meczach drużyna Artura Boruca wywalczyła tylko punkt z 12 możliwych.

2
1
15:18

Manchester City rozegra drugi z rzędu mecz w Premier League z klubem, którego bramkarzem jest Polak. W środę wicelider ligi angielskiej z trudem pokonał 1:0 West Ham United. Obywatele potrafili trafić do bramki pilnowanej przez Łukasza Fabiańskiego tylko strzałem z rzutu karnego.

2
1
15:18

Manchester City szuka sposobu na wyprzedzenie prowadzącego w tabeli Liverpool FC. Podopieczni Pepa Guardioli mają punkt mniej niż The Reds. Najbliższy przeciwnik Obywateli jest na 12. lokacie.