Mecze towarzyskie
22 lip 2018 22:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacob Bruun LarsenStrzał Pulisicia odbił Karius, dobitka Larsena znalazła drogę do siatki! 1:3!

Borussia Dortmund
38
16
12
14
19
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

6
6
11
4
3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Marcel Schmelzer. Kapitalna kontra Borussii. Schmelzer przed pole karne do Pulisicia, a ten płaskim strzałem przy słupku na 1:2!

34
14
8
12
10
87'

Borussii udało się oddalić grę od własnej bramki. Gole w meczu już chyba nie padną.

6
1
1
1
83'

Liverpool cały czas szuka zwycięskiego gola. Ostrzej zrobiło się na placu gry.

2
3
2
79'

Opatrywany jest Dzenis Burnić. Za moment wrócimy do gry.

4
3
4
9
7
75'

Ben Woodburn uderzył z dystansu, bramkarz na posterunku.

2
3
2
2
3
73'

Po krótkiej przerwie na uzupełnienie płynów Liverpool wciąż w natarciu. Borussię remis satysfakcjonuje.

1
1
3
1
1
69'

Liverpool stara się ponownie wyjść na prowadzenie. Borussia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

4
3
2
2
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Strzał w środek bramki, Karius rzucił się w prawo. I niespodziewanie mamy remis!

28
14
7
13
13
65'

Rzut karny dla Borussii! W polu karnym Klavan sfaulował Pulisicia!

3
2
1
8
7
64'

Ładna akcja Liverpoolu, Ojo znalazł się w wyśmienitej sytuacji, ale uderzył w poprzeczkę!

8
5
3
4
3
62'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Nathaniel Clyne. Wchodzi: Nathaniel Phillips.

2
61'

Głową z bliska uderzał Dominic Solanke, piłka minęła cel o centymetry!

5
1
59'

Liverpool dąży do podwyższenia prowadzenia. Borussia wciąż bardzo pasywna.

2
1
2
56'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Milner, piłka poszybowała tuż ponad bramką!

2
2
1
2
2
53'

Liverpool długo rozgrywa piłkę, Borussia nie potrafi jej przejąć. Awizowano, że po przerwie w bramce pojawi się Kamil Grabara. Polak jednak został na ławce.

2
2
1
4
1
50'

Niebezpiecznie pod bramką Borussii, ale strzał z pola karnego został zablokowany.

1
1
48'

Niewiele dzieje się na boisku po przerwie. Gra w środku pola.

1
1
46'

W 1. połowie łącznie oddano 3 uderzenia. Wydawało się, że było ich więcej. Cóż. Gramy po przerwie.

2
2
2
1
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Dzenis Burnić.

46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Soren Dieckmann. Wchodzi: Marcel Schmelzer.

Soren Dieckmann #11
2
1
3
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Curtis Jones. Wchodzi: Ben Woodburn.

46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Naby Keita.

46'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: James Milner.

46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Amos Pieper.

Amos Pieper #23
3
2
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

2
2
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Denzil Boadu. Wchodzi: Sergio Gomez.

Sergio Gomez #18
Denzil Boadu #7
2
2
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Mario Goetze.

3
2
1
1
2
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Jeremy Toljan. Wchodzi: Herbert Bockhorn.

Herbert Bockhorn #14
2
2
2
2
2
45'

2 minuty doliczył pan sędzia.

3
3
3
2
2
43'

Borussia przed przerwą stara się wyrównać. Przyspieszyli grę Niemcy i może coś z tego wyniknie.

3
1
2
1
2
40'

W końcu ładna akcja Borussii, strzał z ostrego kąta Philippa obronił Karius.

3
3
1
2
1
36'

Niewiele obserwujemy groźnych spięć pod bramkami. Typowe, towarzyskie granie.

5
1
2
1
1
33'

Borussia gra w tempie jednostajnym, bardziej mogą podobać się akcje Liverpoolu, który po objęciu prowadzenia gra na większym luzie.

1
4
2
1
2
30'

Borussia tak rozegrała rzut wolny, że piłkę od bramki kopni sobie Karius.

1
2
4
1
2
27'

Po bramce sędzia zarządził przerwę na przysłowiowe uzupełnienie minerałów, płynów (tych odpowiednich) i witamin. Już gramy!

4
9
2
2
2
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie z lewej strony, a van Dijk z pięciu metrów głową uderzył pod poprzeczkę! 1:0!

36
18
5
13
16
25'

Jedna z nielicznych akcji Liverpoolu. Po płaskim dośrodkowaniu obrońca wybił piłkę na róg.

6
5
2
3
22'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Joel Matip. Wchodzi: Joe Gomez.

3
7
4
3
2
22'

Liverpool w niskim pressingu, Borussia stara się coś zdziałać.

4
5
3
20'

Groźnie zapowiadała się akcja Borussii. Zabrakło uderzenia.

3
3
2
Zasnąłeś kiedyś podczas oglądania meczu?
Tak
Nie
Tak, ale krzyk Jacka Jońcy mnie obudził
9
5
2
18'

W 120 sekund piłkarze popełnili 5 prostych błędów. To nasza ekstraklasa nie ma takiej średniej. Pozytywy? Trzeba pomyśleć.

7
1
16'

Nasz kot już zasnął... Tyle dzieje się na meczu. My za moment zrobimy sobie kawę.

6
2
1
1
2
15'

Okropne krzyki dochodzą z jednej z ławek rezerwowych. Mamy nadzieję, że nikomu nic się nie stało, a to tylko wskazówki przekazywane zawodnikom.

2
4
1
13'

Dość anemiczny strzał z ok. 16 metrów, Karius złapał piłkę niczym najcenniejszy skarb. Proste to było uderzenie, tym większe brawa dla TEGO bramkarza.

2
7
2
1
1
12'

Za robotę wzięła się Borussia. Na razie Niemcy na połowie rywala i szukają swoich okazji.

4
5
1
1
9'

Uuuu La..llana. W polu karnym z piłką, miało być efektowne zagranie, a wyszło jak na orliku w meczu otłuszczonych 40-latków.

4
7
4
2
4
7'

Liverpool cześciej operuje piłką, ale wybrańcy Kloppa jak na razie bez sytuacji.

1
2
1
4
2
4'

Karius... Wyszedł z bramki, starał się to wykorzystać Maximilian Philipp, ale nie trafił do siatki z ok. 30 metrów.

5
2
1
1
3
3'

Pierwsza próba Borussii. Płaski strzał sprzed pola karnego. Karius takiego uderzenia jednak broni. Aby go pokonać należy uderzyć wyżej.

6
4
3
2
2
3'

Piłkarze szybko rozgrywają piłkę, ale wszystko dzieje się w środku pola.