Zakończony

Sevilla FC

90+2'

Gol! Strzelił Luka Modrić.

Modrić sam wypracował sobie tę akcję. Chorwat odebrał piłkę Danielowi Carrico, wyszedł sam na sam i strzeli na 2:0.

Real Madryt
36
23
12
12
16
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
4
1
1
1
90'

Isco niecelnie uderzył z rzutu wolnego.

1
1
1
2
3
88'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Fede Valverde.

87'

Benzema wychodził na bardzo dobrą pozycję. Sędzia jednak przerwał grę. Chwilę wcześniej piłka opuściła boisko.

2
2
1
3
86'

Sevilla. Schodzi: Sergio Escudero. Wchodzi: Bryan Gil.

2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer za faul na Modriciu.

Sevilla FC
3
1
1
84'

Inicjatywa teraz po stronie Sevilli. Andaluzyjczycy próbują. Mają rzut rożny.

2
1
78'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Sergio Reguilon.

Reguilon był na lewej stronie, ale wykazał się zmysłem i wycofał do Casemiro. Brzylijczyk huknął z dystansu. I to jak! Tym razem poprzeczka nie uratowała Vaclika. 1:0 dla Realu!

19
78'

Benzema złapany na spalonym.

4
2
1
1
5
77'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

6
1
2
2
1
76'

Modrić dośrodkował z lewej strony. Głową uderzył Casemiro, ale niecelnie.

3
1
1
75'

Sevilla. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Munir El Haddadi.

74'

Ależ blisko był Casemiro! Brazylijczyk dostał podanie z lewej strony boiska i uderzył obok dalszego słupka.

2
1
1
73'

Modrić dogrywał z prawej strony. Trajektoria lotu piłki sprawiła nieco problemów Vaclikowi, ale Czechowi udało się wybić piłkę na rzut rożny.

2
1
71'
67'

Ceballos mógł zostać bohaterem Realu! Hiszpan huknął z dystansu, a piłka trafiła w poprzeczkę!

5
4
3
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos za faul na Andre Silvie.

3
1
2
1
63'

Vinicius musi popracować nad wykończeniem. Brazylijczyk uciekł obrońcom, ale podjął nie najlepszą decyzję o podcięciu piłki na linii pola karnego.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Ben Yedderze.

Real Madryt
2
1
61'

Modrić wszedł w pole karne z prawej strony. Chorwat dograł do Benzemy, ale piłkę czubkiem buta strącił Kjaer.

1
1
1
1
58'

Kjaer zażegnał zagrożenie z własnego pola karnego i wybił piłkę. Real nie postraszył z kornera.

1
1
58'

Bramka Sevilli pod ostrzałem. Znowu mocno uderzył Modrić, ale piłka wyszła na rzut rożny.

4
1
1
56'

Niezła akcja Królewskich na prawej stronie. Vazquez dośrodkował na skraj pola karnego do Modricia, a ten przestrzelił nad bramką.

2
1
55'

Kolejny atak Realu. Zniecierpliwiony Ceballos zszedł z piłką do środka i uderzył ze znacznej odległości. Vaclik nie miał okazji do interwencji.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega za faul na Ceballosie.

1
1
54'

Modrić wycofał piłkę do Casemiro, a Brazylijczyk od razu uderzył z dystansu. Piłka minęła dalszy słupek.

1
1
53'

Lucas Vazques walczył na lewej stronie z Simonem Kjaerem. Obrońca poradził sobie z rywalem, ale na granicy faulu.

1
1
51'

Kontratak Sevilli. Ramos wykazał się determinacją i dogonił piłkę zmierzającą do Andre Silvy.

1
1
49'

Sarabia zatrzymany w polu karnym przez Ramosa. Sędzia nie decyduje się jednak przyznać rzutu karnego.

1
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu zespołach bez zmian.

1
45+2'

Ceballos dostrzegł na lewej stronie Viniciusa. Brazylijczyk nie zastanawiał się długo i oddał strzał z dystansu, który nie zaskoczył bramkarza Sevilli.

2
1
2
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
1
45'

Vinicius dośrodkowywał z lewej strony do Benzemy. Napastnik był kryty przez Sergiego Gomeza i Vaclik bez większych problemów złapał piłkę.

1
1
1
44'

Varane niecelnie podawał na własnej połowie i przejęli piłkarze Sevilli. Real wybronił się. Reguilon odebrał piłkę na lewej stronie Jesusowi Navasowi.

3
2
1
41'

Modrić dośrodkował na głowę Sergio Ramosa. Kapitan Realu nie oddał groźnego strzału.

3
2
2
41'

Rozegranie piłki z Danim Carvajalem. Obrońca dogrywał z prawej strony, ale na rzut rożny wybija Escudero.

3
1
1
1
40'

Modrić i Franco Vazquez wrócili do gry.

3
1
1
37'

Groźne starcie w powietrzu Modricia z Franco Vazquezem. Obaj mają rozcięte głowy i są opatrywani przez medyków.

2
2
1
4
2
37'

Modrić znowu bierze sprawy w swoje ręce. Zdobywca Złotej Piłki huknął zza pola karnego, ale piłkę odbił Gomez.

1
1
2
36'

Dośrodkowanie Modricia natychmiastowo wybite przez obrońców. Ale Real dalej atakował. Z lewej strony uderzył płasko Benzema, Vaclik poradził sobie z tym strzałem.

1
1
2
35'

Modrić faulowany przez polem karnym, na prawej stronie przez Escudero.

1
33'

Długi atak Realu. W końcu Modrić zabawił się z obrońcami w polu karnym i próbował płasko uderzyć na bramkę Vaclika. Strzał Chorwata zablokowany przez Gomeza i Escudero.

1
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Carrico za faul na Viniciusie wyprowadzającym kontratak.

2
1
29'

Casemiro dośrodkował z prawej strony. Benzema przykryty przez Kjaera i obrońca Sevilli powstrzymał atak.

2
1
1
27'

Teraz o krok od ucieczki obrońcom był Andre Silva. Portugalczyk w ostatniej chwili wślizgiem zatrzymany przez Varane'a.

1
1
1
1
25'

Andaluzyjczycy wrócili do gry. Navas wyprzedził Reguilona i dośrodkował w pole karne. Thibaut Courtois broni niezły strzał głową Andre Silvy.

5
5
2
1
22'

I jeszcze lepsza kontra Sevilli. Vinicius próbował podać, ale w tym czasie piłkę odebrał mu Sarabia. 26-letni pomocnik zaczął groźny atak. Z lewej strony pola karnego w boczną siatkę trafił Sergio Escudero.

5
2
4
2
21'

Wyśmienity rajd Viniciusa na lewej stronie. Brazylijczyk nie miał dobrej pozycji do strzału i podał do Benzemy. Francuz wycofał piłkę do Ceballosa, ale jego uderzenie zablokowali obrońcy.

4
1
19'

Kolejne nieudane dogranie Sevilli z rzutu rożnego. Ben Yeddera uprzedził Benzema i Real konsturuje kolejny atak.

2
1
17'

Karim Benzema nie zdążył do dośrodkowania od Lucasa Vazqueza z prawej strony. Grę wznowi Tomas Vaclik.

3
2
1
2
2
17'

Pogoda nie ułatwia piłkarzom gry. W Madrycie pada deszcz.

3
2
2
15'

Na murawie leży Lucas Vazquez. Hiszpan został trafiony w głowę przez Sergi Gomeza i ma rozciętą wargę.

1
1
2
13'

Sevilla w końcu zaczęła przemawiać. Piłkarze Pablo Machina nie zagrozili z rzutu rożnego, ale wciąż utrzymują się przy piłce.

3
3
2
12'

Inicjatywa ciągle po stronie Królewskich. Gospodarze całkowicie zepchnęli Andaluzyjczyków do defensywy, ale mają problemy w polu karnym.

5
1
9'

Vazquez walczy na połowie Sevilli! Hiszpan szybko odebrał piłkę przeciwnikowi i zagrał prostopadle do Viniciusa. Brazylijczyk dał się złapać na spalonym.

3
2
1
8'

Sarabia odzyskał piłkę i podawał w pole karne do Ben Yeddera. Francuz był kryty przez swojego rodaka, Raphaela Varane'a.

5
2
2
6'

Vinicius już daje o sobie znać! Ale najpierw Modrić przejął piłkę i dograł do Benzemy. Francuz uwolnił Brazylijczyka w polu karnym. Nastolatek miał bardzo dogodną okazję, ale źle uderzył. Vaclik broni!

5
4
3
2
5
5'

Niezła akcja Carvajala z Vazquezem. Obrońca wypuścił na prawej stronie pomocnika, ale ten zbyt głęboko podawał w pole karne.

5
2
1
1
1
4'

Benzema prostopadle podawał do Vazqueza. Hiszpan nie zdążył do piłki, uprzedził go Kjaer.

4
1
1
2'

Kolejne nieudane centry. Najpierw z prawej Vazquez, potem z lewej Vinicius.

6
1
1
1'

Pierwszy atak Realu. Dośrodkowanie Benzemy z prawej strony wybite przez obrońcę Sevilli. Los Blancos budują atak od nowa.