Udinese. Schodzi: Kevin Lasagna. Wchodzi: Felipe Vizeu.

1
1
1
87'

Federico Bernardeschi nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Simone Scuffeta. Kolejny pojedynek tych zawodników i bramkarz ratuje gospodarzy przed wyższą porażką.

4
1
1
2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Lasagna. To trzeci gospodarz, który naraził się sędziemu w tym meczu.

Udinese Calcio
3
2
1
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Samir za zbyt agresywne zagranie.

Samir #3
3
1
1
1
3
79'

Nie potrafi się wstrzelić w tym spotkaniu Mario Mandzukić. Akcje Chorwata wyglądają dobrze tylko do momentu finalizacji, a to ten element jest przecież najważniejszy.

2
1
1
1
1
76'
74'

Seko Fofana poderwał się do ataku na połowie Juventusu. Poradził sobie z Rolando Mandragorą i nieco wystraszył Wojciecha Szczęsnego. Polak jednak nadal nie kapituluje i jest blisko zachowania czystego konta.

6
3
1
2
2
71'

Szansa na trzeciego gola dla Juventusu po akcji Cristiano Ronaldo z Federico Bernardeschim. Simone Scuffet z trudem przeniósł piłkę obok słupka bramki Udinese Calcio.

4
2
1
2
5
70'

Juventus pilnuje korzystnego dla siebie rezultatu.

3
1
2
2
4
66'
62'

Udinese. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

1
62'

Nie zmienił się wynik w kwadransie po przerwie. Zaatakowało Udinese Calcio, które nie ma już nic do stracenia, jednak gospodarzom nie udaje się zagrozić Wojciechowi Szczęsnemu celnym strzałem.

4
3
2
2
4
59'

W ostatnim fragmencie spotkania była również akcja indywidualna Paulo Dybali. Argentyńczyk poradził sobie z obrońcami Udinese, ale nie potrafił zakończyć rajdu celnym strzałem.

4
2
2
2
2
56'

Giorgio Chiellini starł się w centrum boiska z Valonem Behramim. Takimi interwencjami Włoch również przybliża Juventus do zgarnięcia kompletu punktów.

4
2
2
2
4
54'

Rodrigo De Paul zmienił stronę boiska, aby przekonać się, że wygranie pojedynku z Alexem Sandro nie jest wcale łatwiejszym zadaniem niż wymanewrowanie Joao Cancelo.

3
4
1
2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul za ostre przewinienie.

2
1
1
1
3
50'

Na ławce rezerwowych Udinese Calcio zasiada Łukasz Teodorczyk, który chciałby podobnie jak na inaugurację sezonu Mariusz Stępiński zmusić do kapitulacji Wojciecha Szczęsnego.

5
3
1
1
2
48'

Kevin Lasagna stoczył pojedynek w powietrzu z Joao Cancelo. Dobrze dysponowany w tym meczu Portugalczyk jest najwidoczniej uskrzydlony swoją asystą i gra skutecznie w defensywie.

5
2
2
1
3
46'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Emre Can.

46'

4
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto?
4
1
2
45'

Doliczona minuta.

3
2
3
1
2
40'

Samir nie miał innego pomysłu na zatrzymanie Paulo Dybali niż przewinienie. Argentyńczyk sprowadzony do parteru, a obrońca Udinese Calcio może cieszyć się, że nie dostał kartki.

5
1
3
37'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mario Mandzukić.

Przyspieszyli Bianconeri w kwadransie poprzedzającym przerwę i już wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie. Cristiano Ronaldo zobaczył źle ustawionego Simone Scuffeta i zakończył strzałem na 2:0 akcję Mario Mandzukicia.

61
27
10
8
16
33'

Gol! Strzelił Rodrigo Bentancur. Asystował mu Joao Cancelo.

Juventus na prowadzeniu! Pierwsze celne uderzenie Bianconerich skutkuje golem. Po złym rozegraniu rzutu wolnego faworyt ekspresowo zorganizował się do kontrataku. Na jego zakończenie Rodrigo Bentancur główkował z bliska do siatki obok spóźnionego Simone Scuffeta.

42
18
6
4
9
33'

Rodrigo De Paul próbował odpowiedzieć atakiem. Szybszy od skrzydłowego Udinese Calcio okazał się ustawiony na prawej stronie obrony turyńczyków Joao Cancelo.

4
3
1
1
3
30'

Dwa kwadranse za kibicami i Udinese Calcio radzi sobie z naporem mistrza Włoch. Kilka niecelnych uderzeń Juventusu to mało jak na pół godziny atakowania.

5
3
4
2
4
25'

Blaise Matuidi rozegrał piłkę z Alexem Sandro na lewym skrzydle. Ostatecznie wylądowała ona pod nogami Mario Mandzukicia, któremu nie udało się oddać dobrego uderzenia.

5
1
2
1
4
22'

Mario Mandzukić po raz 100. w barwach Juventusu.

6
10
1
1
3
20'

Publiczność została rozdrażniona przez sędziego, który nie zdecydował się przyznać Udinese Calcio rzutu wolnego po starciu z udziałem Rodrigo De Paula.

4
2
1
2
4
18'

Jeszcze korner, po którym Paulo Dybali nie udało się oddać strzału. Dośrodkowanie w kierunku błyskotliwego Argentyńczyka posłał ze stałego fragmentu Miralem Pjanić.

1
1
2
1
1
16'

Przewinienie na Miralemie Pjaniciu po akcji z udziałem Paulo Dybali oraz Joao Cancelo. Bośniak próbował sam wymierzyć sprawiedliwość strzałem z rzutu wolnego, ale zupełnie nie w swoim stylu spudłował.

2
1
1
3
1
13'

Rodrigo Bentancur chce przypomnieć o sobie kibicom. Akcja pomocnika Juventusu między zdezorientowanymi zawodnikami Udinese Calcio została przerwana dopiero przez Brama Nuytinka przed polem karnym.

3
1
1
1
10'

Akcja Cristiano Ronaldo zakończona strzałem. Portugalczyk nie przymierzył w okienko bramki Simone Scuffeta.

4
3
4
2
3
6'

Udinese Calcio zrewanżowało się atakiem i wywalczyło korner. Dośrodkowanie w kierunku zbiegającego na krótki słupek Kevina Lasagni, ale nie udało się oddać strzału najbardziej wysuniętemu gospodarzowi.

3
2
1
1
2
4'

Akcja Juventusu z wykorzystaniem skrzydeł. Rozpędzili się najpierw Alex Sandro, a następnie Joao Cancelo, ale nie wykonali dokładnego dośrodkowania w kierunku centralnie ustawionych Bianconerich.