3
4
3
87'

Piłka dla Juventusu po przewinieniu Armando Izzo. Defensor Torino FC próbował oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak nieprzepisowo rywalizował o pozycję z Mattią De Sciglio.

1
2
2
3
85'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Alex Berenguer.

2
82'

Stara Dama w posiadaniu piłki. Między gośćmi krąży futbolówka, a zdemobilizowani gospodarze muszą martwić się tym, jak ją odzyskać.

3
1
3
79'

13
7
3
1
2
75'

Po zmianie wyniku Juventus jest na połowie przeciwnika i zyskuje tam cenne minuty. Torino FC nie potrafi zorganizować się do ataku po potężnym ciosie.

10
8
2
1
3
73'

Piłka w siatce Torino FC, ale trafienie Mario Mandzukicia zostało anulowane. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
2
1
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ansaldi za faul w bocznym sektorze boiska.

5
4
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za przepychanki po zdobyciu gola.

9
6
4
6
11
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wymierzył karę Torino FC za beznadziejne zachowanie we własnym polu karnym. Cristiano Ronaldo dał Juventusowi prowadzenie 1:0 strzałem z 11. metra po dłoniach Salvadora Ichazo do siatki.

42
23
11
10
17
68'

Rzut karny dla Juventusu! Przewinienie Salvadora Ichazo na Mario Mandzukiciu. Co za koszmar Torino FC po beznadziejnym podaniu Simone Zazy do własnego bramkarza.

13
13
2
3
6
65'

Nie ma już na co czekać Juventus. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła pod nogami Leonardo Bonucciego, któremu nie udało się jej opanować.

4
4
3
1
3
62'

Cristiano Ronaldo uderzył zza pola karnego prosto w defensora. Cofnęli się głęboko w tym fragmencie spotkania gospodarze.

2
2
2
3
61'

Ponad godzina walki o panowanie w mieście.

3
1
58'

Po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo i zgraniu Mario Mandzukicia strzelił Paulo Dybala w przeciwnika. Pobudka w obozie Bianconerich i w tym spotkaniu dzieje się coraz więcej.

5
1
1
2
55'

Salvador Ichazo zareagował prawidłowo po płaskim wstrzeleniu Alexa Sandro. Rezerwowy bramkarz gospodarzy nie pozwolił na uderzenie z bliska Blaise'owi Matuidiemu.

1
1
3
1
2
54'

Simone Zaza domagał się rzutu karnego po starciu z Alexem Sandro. Sędzia nie gwizdnął i po chwili Mattia Perin musiał bronić uderzenie z kilkunastu metrów. Idzie do przodu drużyna Waltera Mazzariego.

1
1
1
2
52'

Szanse Byków! Armando Izzo oszukał Leonardo Bonucciego i główkował z bliska obok bramki Mattia Perina po wrzutce z głębi pola. Nie minęła minuta i Andrea Belotti strzelił zza pola karnego tuż nad poprzeczką.

4
3
2
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za faul na Andrei Belottim.

Juventus FC
2
1
1
4
2
50'

Zamiast uderzenia wrzutka z rzutu wolnego w kierunku Andrei Belottiego. Wiedzieli, co się dzieje Bianconeri i nie pozwolili na oddanie strzału kapitanowi Torino FC.

3
4
1
1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na szarżującym Andrei Belottim.

1
1
6
3
46'

Akcja Paulo Dybali z Blaisem Matuidim. W ostatnim momencie Francuzowi nie pozwolił na oddanie strzału z dogodnej pozycji Koffi Djidji.