Obie drużyny zwolniły tempo meczu. Taki wynik daje im awans do fazy pucharowej.

89'
85'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Bertrand Traore.

83'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Riyad Mahrez. Błyskawiczna odpowiedź gości. Dośrodkowanie Mahreza z rzutu rożnego na gola zamienił Aguero.

24
11
8
14
19
81'

Gol! Strzelił Maxwel Cornet. Asystował mu Memphis Depay. Depay uruchomił podaniem Corneta, a ten wygrał pojedynek z bramkarzem.

28
10
6
7
8
77'

Zbyt głębokie dośrodkowanie do Aguero. Niepewną interwencję zaliczył Lopes.

1
2
1
1
1
76'

Strzał Corneta został zablokowany i piłkę złapał Ederson.

1
1
1
1
1
75'

Olympique Lyon zepchnięty do defensywy. Goście robią wszystko, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

1
1
1
1
2
74'

Ol. Lyon. Schodzi: Rafael. Wchodzi: Kenny Tete.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Rafael #4
1
71'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Fabian Delph.

70'

Groźny strzał Sane został zablokowany.

1
69'

Kontratak gospodarzy zakończony lekkim strzałem Fekira.

1
2
1
1
1
69'

Indywidualna akcja Aguero w polu karnym. Zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

1
1
1
1
1
68'

Aguero dośrodkował do Sane, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

2
1
1
1
1
66'

Manchester City ma przewagę. Stracony gol podziałał na gości niczym płachta na byka.

1
1
1
1
1
63'

Mogło być 2:1 dla gości. Po strzale Sane z problemami interweniował Lopes. Zatrzymał piłkę na linii bramkowej.

2
1
1
2
2
62'

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu David Silva. Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę przedłużył David Silva. Wykorzystał to Laporte, który strzałem głową pokonał bramkarza.

14
9
3
6
7
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ferland Mendy.

1
61'

Kontra Olympique przerwana z powodu spalonego.

1
1
1
1
1
60'

Sane w polu karnym oszukał trzech obrońców, ale nie zdołał odegrać do żadnego z kolegów.

58'

Kapitalna parada Lopesa po strzale Aguero z pięciu metrów.

3
55'

Gol! Strzelił Maxwel Cornet. Asystował mu Memphis Depay. Marcelo szybko wykonał rzut wolny. Piłka trafiła do Depay'a, który odegrał do Corneta. Ten strzelił z okolic narożnika pola karnego po długim słupku. Ederson nie miał szans na interwencję.

17
9
5
5
7
54'

Sane w polu karnym poradził sobie z Rafaelem, ale po chwili stracił piłkę.

52'

Kontra gospodarzy zakończona stratą Mendy'ego.

51'

Groźnie pod bramką Olympique. Goście zdołali wywalczyć jedynie rzut rożny.

49'

Sterling miał trochę miejsca przed polem karnym. Akcję zakończył nieudanym strzałem.

2
48'

Goście mają problemy z wysokim pressingiem miejscowych.

46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
1
45'

Mahrez uderzył z ponad dwudziestu metrów. Lopes nie miał problemu ze złapaniem piłki.

1
45'

Kontra gospodarzy zakończona stratą Depay'a.

1
43'

Depay ze skrzydła dograł do Corneta, ten uderzył efektownymi nożycami, ale trafił w poprzeczkę!

1
1
39'

Gra toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny liczą na wykorzystanie błędów przeciwników.

1
35'

Marcelo w ostatniej chwili zatrzymał strzał Aguero.

3
34'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling.

Manchester City
1
1
32'

Dobra interwencja Lopesa uchroniła Olympique przed stratą gola.

31'

Nad bramką uderzył Mendy. Gospodarze mają coraz większą przewagę.

29'

Jęk zawodu na trybunach w Lyonie. Kapitalna akcja gospodarzy zakończona fatalnym strzałem Corneta. To powinno być 1:0!

1
25'

Groźny strzał Depay'a z trzydziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
1
1
1
2
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

1
1
22'

Manchester City długo rozgrywał swoją akcję, ale zakończyła się ona stratą Sane.

19'

Spokojne tempo meczu. Żadna ze stron nie rzuciła się do frontalnych ataków.

16'

Po dośrodkowaniu Sane nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
15'

Niegroźny strzał Mahreza, ale goście wywalczyli kornera.

13'

To powinno być 1:0 dla miejscowych! Cornet dograł ze skrzydła do Depay'a, a ten z czterech metrów nie zdołał trafić do pustej bramki!

1
1
12'

Niegroźny kontratak gospodarzy. Ich akcja została przerwana.

1
11'

Nieudane dośrodkowanie Davida Silvy z rzutu wolnego.

1
1
9'

Póki co przeważają gospodarze, ale wciąż brakuje celnych strzałów.

1
6'

Fernandinho ostro sfaulował rywala. Obyło się bez żółtej kartki, ale to ostatnie ostrzeżenie dla Brazylijczyka.

4'

Spore zamieszanie pod bramką Edersona, ale obrońcom gości udało się wyjaśnić sytuację.

1
4'

Akcja gospodarzy zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

2'

Spokojny początek meczu. Manchester City częściej przy piłce.