11
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Leonardo Bonucci.

Piłka w siatce Wojciecha Szczęsnego po raz drugi. Nieprawdopodobny zwrot wydarzeń w Turynie! Leonardo Bonucci trafił do własnej bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Manchester United na prowadzeniu!

105
69
41
41
75
86'

Gol! Strzelił Juan Mata.

Wyrównanie w Turynie! Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Juventusie. Wojciech Szczęsny nie sięgnął piłki po perfekcyjnym uderzeniu Juana Maty z rzutu wolnego.

99
68
32
40
77
84'

Wojciech Szczęsny był czujny i nie pozwolił przeciwnikom na wpakowanie piłki z bliska do jego bramki. Podniesiona temperatura w polu karnym Bianconerich.

9
5
2
6
3
83'
81'

Z trudem przychodzi drużynie z Manchesteru stwarzanie sytuacji podbramkowych. Postraszył Wojciecha Szczęsnego jednym niecelnym uderzeniem, ale to trochę mało.

2
2
3
4
4
79'
79'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Juan Mata.

2
3
1
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala za próbę odwetu.

Juventus FC
6
2
2
1
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera za faul na Paulo Dybali.

3
1
2
2
74'

Cristiano Ronaldo do Juana Cuadrado, a ten z kilkunastu metrów ponad bramką. Za moment mogą się zemścić te zmarnowane szanse na turyńczykach.

2
1
2
73'

Po zmianie wyniku sytuacje podbramkowe stwarza Juventus. Podanie Juana Cuadrado do Miralema Pjanicia. Bośniakowi brakuje dziś precyzji. Tym razem futbolówka poleciała obok słupka Manchesteru United.

1
2
2
70'
69'

Pierwszy gol gwiazdora Juventusu w tej europejskiej kampanii.

7
2
4
4
4
67'

Uskrzydleni Bianconeri. David De Gea interweniował po potężnym uderzeniu i utrzymuje Manchester United na powierzchni w tym spotkaniu.

3
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Leonardo Bonucci.

Pierwsza bramka po nieco ponad godzinie. Na dodatek efektowna! Cristiano Ronaldo zapewnił o swojej nienagannej technice. Portugalczyk wbiegł za linię obrońców Manchesteru United i po genialnym podaniu Leonardo Bonuccie huknął z powietrza do sieci.

106
43
21
14
24
62'

Gwizdek sędziego, który uznał, że Juan Cuadrado nieprzepisowo staranował przeciwnika, kiedy składał się do strzału głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

4
1
1
61'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Blaise Matuidi.

4
4
3
3
5
60'

Rozgrzewają się między innymi Mario Mandzukić oraz Blaise Matuidi. Można się spodziewać w Turynie spotkania mistrzów świata.

2
1
1
1
1
58'

Atak za atak, co nie oznacza, że jest mnóstwo sytuacji podbramkowych, ponieważ wiele akcji kończy się na granicy pola karnego.

3
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
3
3
3
4
55'

Przerwa w grze spwodowana urazem. Ashley Young pozbierał się i już powrócił na boisko.

2
1
1
53'

Zdecydowanie przesadził Paul Pogba. Były zawodnik Juventusu sfaulował Mattię De Sciglio w bocznym sektorze boiska.

5
1
5
50'

Chyba rozkręca się to widowisko. Paulo Dybala strzelił w poprzeczkę z kilkunastu metrów. David de Gea z niepokojem przyglądał się jak futbolówka ląduje na obramowaniu!

2
1
2
4
49'

Wymiana podań na obrzeżach pola karnego Juventusu pozwoliła wypracować miejsce do oddania uderzenia. Anthony Martial strzelił metr obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
2
4
47'

Nie ma rzutu karnego dla Juventusu po upadku Cristiano Ronaldo w szesnastce Manchesteru United.

4
3
2
2
4
46'

Piłka ponownie w grze.

3
3
20:12

Dotychczas Juventus nie znalazł drogi do bramki.

3
45+1'

W czasie doliczonym wreszcie uderzenie celne Manchesteru United. Wojciech Szczęsny zachował się dobrze po płaskim strzale Paula Pogby.

11
4
3
2
2
45'

Doliczona minuta.

6
2
42'

Ładny drybling zakończony marnym zagraniem Cristiano Ronaldo. Trudno powiedzieć, czy to było uderzenie czy podanie, ale wiadomo, że Manchester United przejął piłkę.

3
1
1
40'

Sporo uderzeń Paulo Dybali, który jest wiceliderem w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów. Nie wszystkie te próby są dobre.

1
3
38'

Przede wszystkim Juan Cuadrado rozrywa defensywę przyjezdnych. Po podaniu Kolumbijczyka oddał strzał Miralem Pjanić. Odbita rykoszetem piłka wyszła poza boisko i Juventus musiał zadowolić się rzutem rożnym.

2
1
35'

Idzie do przodu Juventus, wreszcie przyspieszyli gospodarze. Próbowali zdobyć gola Paulo Dybala oraz Sami Khedira. Piłka ominęła obrońców Manchesteru United i poturlała się w słupek. Fura szczęścia przedstawiciela Premier League.

7
2
1
1
34'

Victor Lindelof niebezpiecznie odbił piłkę po płaskim uderzeniu Juana Cuadrado. Tak groźnie pod bramką przyjezdnych jeszcze nie było, ale uratował ich David de Gea.

4
4
31'

Alexis Sanchez próbował strzelić z rzutu wolnego w okienko bramki Wojciecha Szczęsnego. Chilijczyk trafił w mur. W odpowiedzi szybki atak turyńczyków i wreszcie wykazał się David de Gea po uderzeniu Samiego Khediry.

3
2
29'

Niebezpieczna wrzutka w pole karne Juventusu. Alexis Sanchez próbował oddać strzał z bliska, ale nie wyprzedził Wojciecha Szczęsnego i nie dopadł do futbolówki.

2
3
28'

Bianconeri strzelają, ale są blokowani.

4
3
1
26'

W porównaniu z hitem wtorku Interu Mediolan z FC Barcelona, to w Turynie dzieje się bardzo mało.

1
1
1
3
1
24'

Próba Miralema Pjanicia zza pola karnego prosto w nogę przeciwnika. Potężnie zakotłowało się na linii szesnastki Manchesteru United, ale nie udało się ponownie zatrudnić Davida de Gei.

2
1
1
1
1
22'

Tym razem szansa dla Manchesteru United na zaskoczenie Wojciecha Szczęsnego z rzutu wolnego. Dośrodkowanie Alexisa Sancheza unieszkodliwił Rodrigo Bentancur.

2
1
1
2
2
19'

Była ta spodziewana wrzutka, ale nie leży wygodnie piłka na stopie Miralema Pjanicia. Tym razem Bośniak podał prosto do Luke'a Shawa.

2
1
2
2
1
18'

Przewinienie na Juanie Cuadrado w bocznym sektorze boiska. Powinna być wrzutka z rzutu wolnego w pole karne przedstawiciela Premier League.

1
1
4
1
1
16'

Wysoki pressing podopiecznych Jose Mourinho, ale Wojciech Szczęsny i spółka nie pogubili się. Akcja Bianconerich zakończyła się niecelnym uderzeniem Cristiano Ronaldo z dystansu.

4
3
2
1
14'

Stara Dama schowana na własnej połowie i tam kasuje akcje swojego przeciwnika. Później przechodzi do szybkiego ataku.

6
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić za faul na Paulo Dybali.

7
3
1
3
10'

Dość wyrównany początek spotkania. Juventusowi nie udało się zdominować przeciwnika. Próbował rozbić defensywę Manchesteru United swoim strzałem Paulo Dybala, ale trafił w defensora.

2
2
8'

Próba tuż zza linii pola karnego. Nie musiał interweniować Wojciech Szczęsny, ponieważ piłka wyhamowała wcześniej po odbiciu się od defensora Juventusu.

3
2
3
1
3
7'

W posiadaniu piłki drużyna z Manchesteru. Spokojne jej rozegranie w wykonaniu podopiecznych Jose Mourinho.

2
2
1
5'

Zablokowane uderzenie Cristiano Ronaldo i drużyna Portugalczyka musiała zadowolić się rzutem rożnym. Podanie Miralema Pjanicia ze stałego fragmentu prosto pod nogi przeciwnika.

2
1
1
1
3'

Nerwowe wybicie Wojciecha Szczęsnego w aut. W odpowiedzi jeszcze bardziej nerwowy wrzut piłki na boisko i ostatecznie futbolówka w posiadaniu lidera ligi włoskiej.

5
2
4
2
3
2'

Bianconeri w strojach adekwatnych do tego przydomka. Manchester United w granatowych koszulkach oraz spodenkach.