Doliczone trzy minuty.

2
1
90'

Juan Mata przed szansą na wyrównanie po wrzutce zza pola karnego. Hiszpan nie zorientował się dobrze, gdzie jest futbolówka i uderzył nieczysto z półobrotu.

2
1
87'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Ashley Young.

Rozpoczął się ostateczny szturm przyjezdnych w Walencji. Akcja zmienników zakończona golem kontaktowym Marcusa Rashforda po dośrodkowaniu Ashleya Younga. Manchester United jest o krok blizej wyrównania.

14
5
1
2
85'

Powoli można nasłuchiwać ostatniego gwizdka z tym spotkaniu. Manchester United już raczej nie wierzy w możliwość zdobycia dwóch bramek. Aby powtórzyć cudowny finisz z Turynu musiałby natychmiast zaatakować.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford za faul na Rubenie Vezo.

Manchester United
80'

Jaume Domenech interweniował pewnie po uderzeniu Paula Pogby zza pola karnego. Francuz huknął prosto w dobrze ustawionego bramkarza Valencia CF.

78'

Szybują dośrodkowania w pole karne Valencia CF. Radzą sobie gospodarze i są coraz bliżej zachowania w tym spotkaniu czystego konta.

1
75'

Zaskakujące i groźne uderzenie Andreasa Pereiry z dystansu. Praktycznie bez rozbiegu huknął w kierunku okienka i podkręconą piłkę sparował z trudem Jaume Domenech.

73'

W pole karne zespołu z Anglii wbiegł Carlos Soler. Nie bardzo miał pomysł na zakończenie swojego ataku i dośrodkował prosto w rękawice dobrze ustawionego Sergio Romero.

69'

Man Utd. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Jesse Lingard.

68'

Valencia. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

67'

Ferran Torres opanował piłkę po crossowym podaniu i ułożył ją sobie na stopie. Uderzenie zmiennika nieznacznie ponad bramką Sergio Romero.

66'

Valencia. Schodzi: Denis Czeryszew. Wchodzi: Ferran Torres.

wchodzi Wchodzi
Ferran Torres #20
schodzi Schodzi
1
62'

Michy Batshuayi na spalonym. Sędzia asystent był czujny i nie pozwolił napastnikowi gospodarzy na kontynuowanie ataku.

1
60'

Dwa kwadranse do końca regulaminowego czasu. Zakotłowało się w ostatnich minutach w polu karnym Valencia CF, ale skutecznie gospodarze nie pozwolili na celne uderzenie.

57'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Marcus Rashford.

54'

Dośrodkowanie w kierunku Michy'ego Batshuayia zostało wybite, ale prosto pod nogi Denisa Czeryszewa, po którego strzale futbolówka poleciała obok bramki Manchesteru United. Tylko korner dla Valencia CF.

53'

Antonio Valencia i Denis Czeryszew mieli sobie dużo do powiedzenia. Sędzia nie pozwolił dokończyć agresywnego dialogu tak, żeby nie doszło do rękoczynów.

51'

Valencia. Schodzi: Lato. Wchodzi: Ezequiel Garay.

Lato #15
1
49'

Lato ponownie poszkodowany. Tym razem ucierpiał wskutek agresywnego ataku Romelu Lukaku.

1
1
47'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Phil Jones.

Beznadziejne zachowanie Phila Jonesa, który wpakował piłkę do własnej bramki obok zrozpaczonego Sergio Romero. Ani defensor, ani golkier nie potrafili wybić piłki i sami zgotowali sobie nieszczęście. Nie jest usprawiedliwieniem napór Michy'ego Batshuayia. Kuriozalne trafienie na 2:0!

19
18
6
8
7
46'

Druga połowa.

46'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Ashley Young.

20:51

Manchester United będzie gonić po przerwie.

20:51

Valencia CF prowadzi po pierwszej połowie.

Czy Manchester United wyrówna po przerwie?
1
1
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

1
44'

Michy Batshuayi dostał piłkę po akcji Denisa Czeryszewa oraz Santi Miny. Były napastnik Borussii Dortmund oddał uderzenie z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Manchesteru United.

1
43'

Valencia CF uwolniła się zgrabnie spod pressingu przedstawiciela Premier League. Akcja gospodarzy zakończyła się jednak w bezpiecznej odległości od pola karnego Sergio Romero.

1
40'

Kilka minut do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Valencia CF jest groźniejsza co ma odzwierciedlenie w statystykach, z tą najważniejszą goli włącznie.

1
38'

Dani Perejo położył jednego przeciwnika, po chwili próbował strzelić lewą nogą do bramki. W ostatnim momencie blokował Marouane Fellaini.

2
36'

Rozkręciło się to widowisko i coraz trudniej nadążyć za zawodnikami. Tym razem zakotłowało się w polu karnym Valencia CF, gdzie strzelał z bliska Paul Pogba w Jaume Domenecha. Przed uderzeniem Francuza był jednak gwizdek sędziego.

1
34'

Carlos Soler mógł po raz drugi wpakować piłkę do bramki Manchesteru United. Tym razem sunąca po murawie futbolówka została zatrzymana przez Sergio Romero.

1
33'

Piłka niebezpiecznie przetoczyła się obok bramki Sergio Romero. Argentyńczyk ma szczęście, że po nerwowym zagraniu kompana z zespołu jest wyłącznie korner, a nie trafienie samobójcze.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Bailly za brzydkie wejście w bramkarza w polu karnym przeciwnika.

2
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Lato za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

Lato #15
Valencia CF
2
1
27'

Juan Mata miał szansę na wyrównanie. Hiszpan dostał piłkę od przeciwnika w polu karnym i natychmiast strzelił z półwoleja. Musiał interweniować Jaume Domenech.

25'

Przyjezdni poruszają się po boisku mozolnie i mają problem z rozmontowaniem defensywy Valencia CF. Każdy kontakt z piłką Antonio Valencii jest kwitowany gwizdami od momentu brutalnego faulu na Lato.

24'

Andreas Pereira dryblował na skraju pola karnego. To trwało nieco za długo i obok zawodnika ofensywnego Manchesteru United znalazło się trzech obrońców Valencia CF.

1
22'

Manchester United nie odpowiedział jeszcze niebezpiecznym atakiem na akcję przeciwnika. Podopieczni Jose Mourinho wymieniają podania.

1
1
20'

Valencia CF ma gola przewagi.

1
17'

Gol! Strzelił Carlos Soler.

Valencia CF na prowadzeniu. Carlos Soler dopadł do piłki, która została za krótko wybita przez defensora po dośrodkowaniu. Strzał po ziemi bocznego pomocnika gospodarzy w sam narożnik bramki Sergio Romero. Nie było gola przez 90 minut w Manchesterze, a jest po nieco ponad kwadransie w Walencji.

Valencia CF
11
6
5
6
9
15'

Lato powrócił na boisku po brutalnym przewinieniu Antonio Valencii. Nie jest jednak pewne, czy będzie w stanie pozostać na nim do końca spotkania.

1
13'

Fred próbował uruchomić podaniem Juana Matę. Osłabieni w tym momencie brakiem Lato gospodarze poradzili sobie i unieszkodliwili zagranie pomocnika.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia za brutalny faul na Lato.

2
1
10'

Cierpi Lato po bardzo niebezpiecznym wślizgu w bocznym sektorze boiska.

1
9'

Początek spotkania pod znakiem ataków zaczepnych gospodarzy. Poradzili sobie podopieczni Jose Mourinho i starają się przejść do rozegrania pozycyjnego.

2
1
6'

Geoffrey Kondogbia najpierw uderzył zza pola karnego, a następnie próbował jeszcze opanować piłkę blisko bramki Sergio Romero. Nie udało się środkowemu pomocnikowi Valencia CF oddać celnego uderzenia.

4'

Na prawym skrzydle poderwał się Santi Mina i starał się uruchomić płaskim dośrodkowaniem ustawionych centralnie kompanów z klubu. Z powodzeniem interweniowali zawodnicy Manchesteru United.

1
2'

Gospodarze w białych koszulkach i spodenkach, a także w czarnych getrach. Manchester United na czerwono-czarno, a na dodatek w białych getrach.

19:52

Pierwszy mecz Manchesteru United z Valencia CF nie był dobrym widowiskiem. Tempo ataków obu klubów było niskie, a bezbramkowy wynik dobrze oddawał to co działo się na murawie.

2
2
2
2
2
19:52

Valencia CF zna już swoją przyszłość. Nie podskoczy, ani nie spadnie w tabeli i wiosną będzie walczyć w Lidze Europy. Po powrocie do Ligi Mistrzów gospodarze wygrali tylko jedno spotkanie, na własnym stadionie z Young Boysami Berno.

2
2
2
3
3
19:52

Manchester United zagwarantował już sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W Walencji będze walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Jeżeli odniesie zwycięstwo w Hiszpanii, będzie mieć szansę na wyprzedzenie liderującego w tabeli Juventusu.