Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
25 kwi 2019 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Fatalnie piłkę ręką do gry wprowadził Sosłan Dżanajew, który podał do Vejinovicia. Ten minął obrońcę i uderzył przy słupku do bramki na 2:0!

52
32
9
10
12
90+1'
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
4
5
4
4
88'

Starał się uderzać niewidoczny do tej pory Petteri Forsell, strzał został zablokowany.

6
3
1
3
1
85'

Groźny strzał z dystansu Nalepy, bramkarz Miedzi z problemami obronił.

9
4
4
4
3
84'

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania ma Miedź. Goście w ostatnich minutach nie potrafią poważniej zagrozić Arce.

4
3
2
1
80'

Z kilku metrów uderzał Jankowski, napastnik w doskonałej sytuacji uderzył w bramkarza. "Jankes" był na spalonym i gdyby trafił gol nie zostałby uznany.

3
3
1
3
1
75'

Atak pozycyjny Miedzi. Arka skupiona na obronie jednobramkowego prowadzenia. Czy nie zbyt wcześnie?

1
70'

W końcu zagroziła rywalom Arka. Strzał głową Jankowskiego był jednak słaby i Sosłan Dżanajew pewnie złapał piłkę.

5
3
1
68'

Kolejna próba Romana, kolejny raz bezbłędnie w bramce Arki Steinbors.

3
3
2
1
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak.

3
2
2
65'

Coraz groźniejsza Miedź. Uderzał sprzed pola karnego Roman. Goście domagali się rzutu rożnego. Sędzia był innego zdania.

4
3
1
2
1
65'

Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie uderzył Augustyniak.

3
1
1
2
2
64'

Roman rozpoczął akcję Miedzi i zakończył ją uderzeniem z pola karnego. Kapitalnie w bramce zachował się Steinbors.

3
2
1
1
3
60'

Akcja Miedzi, zagrywał Augustyniak. Marciniak uratował zespół gospodarzy.

1
58'

Akcja Miedzi zakończona niecelnym strzałem Camary.

1
2
57'

Strzał oddał Vinicius, piłka poszybowała ponad bramką Miedzi.

1
2
56'

Nalepa dobiegł z piłką do linii końcowej i z pola karnego wycofał do partnerów. Nikt nie doszedł do futbolówki.

53'

Problemy z mięśniem ma Bartczak. Obrońca będzie musiał opuścić boisko.

1
2
1
50'

Kolejna próba Miedzi. Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Camara.

1
2
2
1
1
49'

Kapitalne zagranie z głębi pola do wchodzącego w "szesnastkę" Romana. W sytuacji sam na sam nogą piłkę odbił Pavels Steinbors.

1
48'

Miedź stara się atakować, Arka zamierza wyprowadzać kontrę i powiększyć bramkową przewagę.