8
7
9
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Makuszewski. Jegó również zabraknie w następnym meczu.

16
11
7
10
15
90+1'

Tymczasem Vujadinović biega... w ataku.

20
17
10
4
4
90'

Doliczone 5 minut.

19
10
7
2
4
90'
90'

Można powiedzieć, że Bartkowski zaliczył wejście smoka. Ledwo pojawił się na boisku i od razu padł gol.

22
16
1
2
7
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kamil Drygas. Tiba mijał jak tyczki w polu karnym przeciwników, wycofał piłkę na trzeci metr, a tam Bartkowski nabił Drygasa i piłka w siatce. 1:1.

1
83'

Tiba uderzył z kilku metrów, lecz z ostrego kąta i w gąszczu nóg. Bursztyn instynktownie interweniował.

9
6
8
4
2
82'

Hohoho! Klupś miękko dorzucił piłkę do Trałki, który złożył się do kapitalnego woleja i huknął z powietrza. Obił tylko poprzeczkę.

14
12
9
10
18
80'

Majewski uderzył z 20 metrów, ale tak, jakby nie zjadł śniadania.

3
16
6
3
12
79'

Kostewycz nieźle dośrodkował, Gumny ją zgrał i później oglądaliśmy serię główek, która oczywiście nic nie dała.

14
15
8
5
9
78'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Piotr Tomasik.

77'

Gumny parł do przodu i został sfaulowany. Niezła okazja do dobrego dośrodkowania.

3
1
6
2
6
76'

4376 bohaterów ogląda mecz Pogoni z Lechem z wysokości trybun.

13
7
6
3
3
74'

Nunes wyłożył piłkę do Kozulja na jedenasty metr, a ten nieatakowny uderzył daleko od słupka.

6
4
4
2
6
73'

Trochę wygląda to tak, że obie drużyny spełniają założenia zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

3
3
7
1
2
72'
69'

Drygas strzałem z 25 metrów postraszył gołębie na stadionie.

10
16
8
5
7
66'

Dużo podań wymienił Lech na własnej połowie. Pierwsze do przodu było już niecelne.

1
63'

Janicki nieco za krótko zagrał do Buricia i do piłki ruszył Benyamina. Bośniak sobie jednak poradził.

4
5
10
2
7
62'

Na boisku pojawił się pierwszy napastnik w tym meczu. Przypomnijmy, że za nami ponad godzina gry.

8
3
1
61'
60'

Tiba oddał strzał z ostrego kąta. Bursztyn odbił piłkę przed siebie, ale asekurował go Malec.

2
57'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Maciej Makuszewski.

57'

Ależ naiwne były nadzieje, że gol do szatni przyniesie emocje po przerwie. Dalej nudy...

5
2
7
4
4
55'

Jóźwiak wpadł na sędziego Pawła Gila. Arbiter przez chwilę nie mógł się podnieść, ale ostatecznie podniósł ręce w geście triumfu i wrócił do gry.

11
21
3
1
4
51'

Tiba technicznie przymierzył z obrębu pola karnego. Trafił w plecy Janickiego.

10
10
10
8
11
48'

Gajos kapitalnie obsłużył podaniem Jóźwiaka. Ten miał mnóstwo miejsca, więc ruszył do przodu i wpadł w pole karne. Następnie... podał piłkę za linię bramkową.

16
7
9
5
8
48'

Kozulj ostro potraktowany przez Klupsia.

5
3
5
3
17
46'

Gramy dalej.

18
9
4
1
3
45+1'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Mariusz Malec. Środkowy obrońca Pogoni zapędził się pod pole karne Lecha i dograł idealnie do Majewskiego. Ten kapitalnym wolejem wyprowadził Portowców na prowadzenie. Piękny gol i na koniec tej marnej połowy przyszły emocje. Oby był to dobry zwiastun przed drugą odsłoną.

92
49
18
35
59
45'

Doliczone 2 minuty.

4
9
6
6
8
44'

Tiba chciał zaczarować obrońców Pogoni, ale... się przewrócił.

8
17
4
6
7
43'

Do końca pierwszej połowy już naprawdę niewiele.

3
42'

Bursztyn ruszył poza swoje karne i posłał piłkę hen daleko.

9
8
7
1
1
40'

Ładnie z lewej strony dośrodkował Nunes, lecz Guarrotxena nieczysto trafił głową. Aut. Nie bramkowy. Zza linii bocznej.

6
4
4
2
3
39'

Majewski uderzył z dystansu, ale piłka po rykoszecie wylądowała w "koszyczku" Buricia.

15
12
8
3
6
37'

Tymczasem kibice Pogoni pozdrawiają PZPN.

34
33
6
2
4
35'

Majewski wpakował piłkę do siatki z czterech metrów, cieszy się Pogoń, ale śmieje się sędzia. Spalony.

23
26
9
7
15
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Janicki. Kolejny defensor Lecha nie zagra w 34. kolejce.

11
4
6
5
8
33'

Gajos usiadł sobie w polu karnym Pogoni i był przekonany, że został sfaulowany. Nic z tego.

1
13
4
5
7
30'

Pierwszy kwadrans należał do Pogoni. Drugi do Lecha. Ani jedni, ani drudzy nie potrafili jednak zdominować rywala.

3
3
13
4
8
27'

Gajos uderzył z dystansu, a piłka po nodze Walukiewicza omal nie wpadła za kołnierz Bursztynowi.

16
8
10
4
7
27'

Lech odsnuął nieco grę od własnego pola karnego i teraz Kolejorz dłużej przy piłce.

14
8
5
3
9
26'

Kostewycz dośrodkował z rzutu wolnego, główkował Rogne, a od bramki zacznie Bursztyn. Strzał obrońcy Lecha poleciał wysoko nad poprzeczką.

4
8
11
5
5
24'

Oczy coraz bardziej zaczynają boleć od oglądania "popisów" piłkarzy obu drużyn. Emocje jak na rybach.

3
10
8
8
12
22'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Robert Gumny. Defensor Lecha nie zagra w następnym meczu.

Lech Poznań
21
8
8
9
19
20'

Kolejorz wygląda na zespół, który zadowoli się remisem. Poznaniacy bronią się bardzo nisko i nie mają ochoty do nadmiernego pressingu, choćby w okolicach strefy środkowej boiska.

3
6
7
8
14
18'

Lech po raz pierwszy w tym meczu dłużej utrzymuje się przy piłce. Goście wymieniają sporo podań, ale tylko na własnej połowie.

6
9
6
3
13
16'

Podstawki uderzył sprzed pola karnego. Zrobił to fatalnie.

2
16'

Pierwszy kwadrans za nami. Pogoń sprawia lepsze wrażenie, ale nie oferuje niczego ciekawego w ofensywie.

8
7
4
5
6
14'

Nunes szykował się do dośrodkowania. Nie było mu to jednak dane, bowiem sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

6
5
5
3
4
13'

Stec długim podaniem szukał Majewskiego, ale zagrał zbyt mocno.

7
2
4
3
4
10'

Hostikka walczył o piłkę po wrzutce Majewskiego, jednak Gumny dobrze go powstrzymał.

13
7
4
2
8
9'

Majewski uderzył z dystansu, lecz zrobił to bardzo źle i piłka w bezpiecznej dla Lecha odległości minęła słupek.

13
5
5
3
6
9'

Pogoń w ataku pozycyjnym. Lech przyczajony i czekający na kontry.

5
8
11
4
5
7'

Guarrotxena składał się do strzału po ładnej akcji całego zespołu, ale zablokował go Rogne.

8
4
5
3
9
6'

Trałka płasko przymierzył z dystansu. Zbyt lekko i w środek bramki, gdzie czekał na piłkę Bursztyn.

12
9
7
2
5
3'

Spokojny początek. Oba zespoły badają się wzajemnie.