3:1
Zakończony

Dania U-21

90+4'

Mocny strzał z pola karnego oddał Levin Oztunali, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
1
90+2'

Gra toczy się w środku pola. Niemcy kontrolują przebieg końcowych akordów spotkania.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

Duńczycy starają się grać na tzw. chaos, ale nie przynosi to spodziewanych efektów.

86'

Duńczycy starają się bardzo wysoko atakować Niemców. Może to przynieść skutek. Gubią się rywale.

2
2
84'

Na murawie leży Pedersen. Nie wygląda zbyt dobrze zdrowotnie Duńczyk.

1
1
3
1
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mathias Jensen.

1
80'

Dania U-21. Schodzi: Jacob Bruun Larsen. Wchodzi: Jonas Wind.

1
80'

Dania U-21. Schodzi: Philip Billing. Wchodzi: Mikkel Duelund.

Mikkel Duelund #7
2
2
79'

Niemcy U-21. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Suat Serdar.

Suat Serdar #16
2
2
1
1
1
78'

Niemcy podrażnieni stratą gola na 3:1. Na bramkę Duńczyków sunie akcja za akcją.

75'

Rajd przeprowadził Amiri, Duńczycy cało wyszli z apresji. Po chwili Niemiec uderzał z pola karnego, trafił w głowę rywala.

1
1
1
73'

Gol! Strzelił Robert Skov. Pewny strzał z rzutu karnego Skova. Dania zmniejszyła rozmiary porażki. 3:1!

2
72'

Rzut karny dla Danii. Ręką zagrał Timo Baumgartl.

3
2
70'

Dania U-21. Schodzi: Magnus Kofod Andersen. Wchodzi: Oliver Abildgaard.

Oliver Abildgaard #18
Magnus Kofod Andersen #20
1
70'

Niemcy U-21. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Nadiem Amiri.

Marco Richter #11
1
67'

Duńczycy przez moment w dziesiątkę. Philip Billing doznał rozcięcia kolana.

1
1
65'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Levin Oztunali. Zabójcza kontra Niemców. Oztunali ze środka pola do Waldschmidta, ten w sytuacji sam na sam podcinką uderzył ponad wychodzącym bramkarzem. 3:0!

65'

Skov przedostał się z piłką w pole karne. Strzał po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny.

1
62'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Oztunali, bramkarz odbił piłkę. Dobijający Richter był na spalonym.

1
61'

Henrichs miał naprzeciwko siebie już tylko bramkarz. Kąt jednak był ostry, Iversen zdołał odbić piłkę nogą.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Ingvartsen.

Marcus Ingvartsen #9
Dania U-21
1
58'

Atak pozycyjny Duńczyków, ale Niemcy pewnie rozbijają ataki rywala.

2
55'

Strzelał Kristensen, jednak zbyt anemicznie i bramkarz pewnie złapał piłkę.

54'

Kolejna akcja Niemców. Jednak zagrali zbyt nonszalancko i uderzenia oddać nie zdołali.

1
52'

Gol! Strzelił Marco Richter. Tragiczny w skutkach błąd Pedersena, który zagrał do Richtera. Niemiec ruszył na bramkę i w sytuacji sam na sam pokonał Iversena. 2:0!

Niemcy U-21
3
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Henrichs.

49'

Jacob Bruun Larsen strzelał, piłka poszybowała daleko od celu.

1
47'

Daleki dogranie Rasmussena, Skov znalazł się sam na sam z bramkarzem. Górą Nuebel!