Opatrywany jest Zvonimir Kozulj, więc mamy chwilową przerwę w grze.

10
5
9
90+2'

Z dystansu niecelnie strzelał Zvonimir Kozulj. Pogoń dobrze oddaliła grę od własnego pola karnego.

17
7
2
1
3
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Był tam nawet Dominik Budzyński, ale piłkę złapał Dante Stipica.

24
9
2
1
90+1'

Śmiało i zdecydowanie zaatakował teraz ŁKS.

6
1
2
15
90'

Doliczone cztery minuty.

1
7
1
1
90'

Nic nie wskazuje na to, aby wynik tego spotkania miał się zmienić.

16
5
4
4
7
89'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu. Tym razem w wykonaniu Michalisa Maniasa. Strzał był niecelny.

2
1
3
1
2
85'

Zespołowa akcja Pogoni zakończona strzałem Adama Buksy z pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

18
8
9
6
9
83'

Uderzenie z około 20 metrów oddał Michał TrąbkaDante Stipica nie dał się zaskoczyć.

15
5
4
2
4
82'
13
3
5
1
1
80'

W polu karnym strzelał Zvonimir Kozulj, akcję chciał zamknąć jeszcze Kowalczyk, ale nie zdołał tego zrobić. Groźna akcja Pogoni.

10
4
2
1
2
77'

Zvonimir Kozulj dośrodkował w pole karne gości. Wrzutka zblokowana i futbolówkę przejęli zawodnicy beniaminka PKO Ekstraklasy.

5
1
3
2
6
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Matynia.

5
73'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Adam Buksa. Piłka przeleciała jednak obok bramki gości.

10
2
1
2
5
72'
71'

Gra już wznowiona.

7
2
1
70'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

7
4
4
69'

Kolejny rzut rożny dla Pogoni. I za chwilę jeszcze jeden. Tym razem jednak po zagraniu Huberta Matyni piłka wyleciała poza boisko.

6
2
6
67'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Zvonimir Kozulj. Strącił ją jeszcze Dominik Budzyński i kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

18
5
2
64'

Gol! Strzelił Adam Buksa.

1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Z rzutu wolnego uderzył Adam Buksa, piłka przeleciała przez mur, odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

101
37
14
12
23
64'
63'

Pogoń Szczecin będzie miała rzut wolny. Dobra okazja na dośrodkowanie. Można także uderzyć na bramkę ŁKS-u.

8
4
1
1
3
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

6
3
7
5
5
59'

Pogoń wymienia podania w środkowej strefie, po chwili przy piłce ŁKS. Mało ciekawy fragment spotkania.

1
2
2
2
7
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
4
1
1
54'

Zvonimir Kozulj po indywidualnej akcji wdarł się w pole karne ŁKS-u, ale tam jego strzał został zablokowany.

10
3
3
4
6
53'

Pogoń miała rzut wolny, zagranie w pole karne, ale Zvonimir Kozulj podał zbyt mocno i piłka wyszła poza boisko.

3
2
3
1
6
50'

Jeszcze jedna wrzutka ze stałego fragmentu gry. Po zagraniu Huberta Matyni Dominik Budzyński wypiąstkował piłkę.

5
2
2
3
5
49'

Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne gości. Ładna wrzutka, lekkie zamieszanie i... będzie jeszcze jeden rzut rożny.