Jeszcze będzie rzut wolny dla Zagłębia! Do bramki Rakowa około 17 metrów.

7
4
10
90+4'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, ale trafił jednak w zawodnika stojącego w murze.

9
7
6
5
12
90+3'

Patryk Szysz chciał dryblować przed polem karnym Rakowa. Ostatecznie stracił jednak piłkę.

9
6
3
2
5
90'

Doliczone sześć minut.

14
8
10
5
7
90'
4
2
2
1
1
90'
87'

Zagłębie stara się atakować i znów wyjść na prowadzenie w tym meczu.

6
6
3
5
5
85'

W polu karnym minimalnie przestrzelił Sasa Zivec! Piłka przeleciała tuż obok bramki.

6
4
3
6
7
83'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik.

Niespodziewany gol dla Rakowa! Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Tam strzał głową oddał Sebastian Musiolik, a piłka wpadła do bramki.

56
28
8
11
7
82'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Rusłan Babenko. Wchodzi: Miłosz Szczepański.

81'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Emir Azemović. Wchodzi: Patryk Kun.

80'

Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Slisz. Piłka trafiła w mur.

3
2
4
2
4
79'

W polu karnym Rakowa strzelał Sasa Balić. Zablokował go Kamil Piątkowski.

2
3
2
2
4
79'

KGHM Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

2
77'

Po dośrodkowaniu z rzutu wplnego główkował Igor Sapała, ale Konrad Forenc popisał się pewną interwencją.

3
1
1
3
2
73'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Michał Skóraś.

73'

W polu karnym techniczny strzał oddał Sasa Zivec. Uderzenie było jednak niecelne.

4
2
2
3
5
72'

Zagłębie dobrze prezentuje się w defensywie. Raków nie może wypracować sobie dobrej okazji bramkowej.

3
2
2
3
2
68'

Czerwiński do Białka. Ten strzelał zza pola karnego. Po rykoszecie piłka przeleciała obok boiska.

1
64'

Damjan Bohar zdecydował się na uderzenie z dystansu. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

2
1
2
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emir Azemović.

6
4
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Musiolik.

8
1
1
1
4
58'

Znów Bartosz Białek! Ładny strzał napastnika Zagłębia z woleja, ale tym razem Jakub Szumski nie dał się zaskoczyć.

3
1
56'

Z dystansu strzelał Petr Schwarz. Poradził sobie z tym uderzeniem Konrad Forenc.

3
1
1
55'
53'

Dominik Hładun nie będzie mógł kontynuować gry. Do wejścia na boisko szykuje się Konrad Forenc.

2
1
2
1
2
51'

Pomocy medycznej potrzebuje Dominik Hładun. Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

1
1
2
1
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

KGHM Zagłębie Lubin
4
1
1
3
48'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
45'

Doliczona jedna minuta.

4
1
1
2
1
42'

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Sasa Zivec.

2:1 dla Zagłębia i gol w debiucie Białka! Kapitalne podanie Starzyńskiego. W polu karnym Zivec ograł obrońcę, dograł do Białka, który doskonale wykończył sytuację!

27
12
6
15
33
40'

Zagłębie rozgrywa piłkę na połowie Rakowa. Dośrodkowanie w pole karne, strzelał Białek, ale piłka wyszła poza boisko.

4
2
3
2
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
2
1
1
2
37'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Filip Starzyński. Piłkę wybił jeden z zawodników Rakowa.

2
37'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki Rakowa okoo 30 metrów.

3
1
1
1
3
33'

Dogranie w pole karne, gdzie jednak strzału nie zdołał oddać Białek. Groźnie było przed bramką Rakowa.

1
1
1
1
1
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

5
3
4
3
3
29'

Malinowski zbiegł ze skrzydła, oddał strzał w polu karnym. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

4
1
28'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

2
2
1
1
1
24'

Jak na razie ciekawy mecz w Lubinie. Oba zespoły starają się atakować.

1
2
20'

Gol! Strzelił Petr Schwarz.

W Lubinie już 1:1! Znów strzał z dystansu, tym razem uderzył Petr Schwarz. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników Zagłębia i wpadła do bramki!

2
19'

Uderzenie na bramkę gospodarzy. Strzelał Rusłan Babenko, ale było to zbyt słabe uderzenie by zaskoczyć bramkarza Zagłębia.

2
1
1
1
1
14'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartosz Białek. 1:0 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin! Filip Starzyński dośrodkował w pole karne, wypiąstkował ją Jakub Szumski. Białek dograł ją w pole karne, gdzie natychmiast do bramki skierował ją Damjan Bohar. Była chyba jeszcze weryfikacja VAR, ale ostatecznie sędzia uznał gola.

21
12
4
12
30
10'

Wywalczył sobie pozycję Bryan Nouvier i oddał strzał z około 20 metrów. Uderzenie jednak niecelne.

6
2
2
2
2
9'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
2
2
3
2
6'

Mocne wstrzelenie piłki przez Alana Czerwińskiego. Pewnie interweniował Szumski.

6
2
2
3
5
3'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Główkował Bartosz Białek lecz pewnie piłkę złapał Jakub Szumski.

5
2
3
1
2
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Jeden z zawodników gości oddał strzał głową, ale piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.