1
1
1
86'

Bardzo agresywnie Arkadiusz Piech w pojedynku z Mateuszem Bodziochem. Sędzia musiał przerwać to starcie.

1
1
1
2
2
83'

Gol! Strzelił Martin Adamec.

Odra Opole na prowadzeniu. Niespodzianka wisi w powietrzu. Piękne uderzenie Martina Adamca na 1:0. Biegł, biegł i jeszcze raz biegł aż wreszcie strzelił z dystansu od słupka do bramki. Kompletnie zaskoczony Seweryn Kiełpin odprowadził futbolówkę do sieci.

22
10
5
5
9
82'

Odra Opole. Schodzi: Mateusz Czyżycki. Wchodzi: Thijs Timmermans.

wchodzi Wchodzi
Thijs Timmermans #70
schodzi Schodzi
82'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Paluchowski za faul na Sebastianie Boneckim.

2
1
1
2
79'

Arkadiusz Piech dostał podanie na wolne pole. Krótki drybling z cieniem i uderzenie z kilkunastu metrów wyraźnie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Stali Mielec.

1
1
3
78'

Stal Mielec. Schodzi: Szymon Stasik. Wchodzi: Paweł Olszewski.

Szymon Stasik #11
1
77'

Pozostał około kwadrans mielczanom na objęcie prowadzenia w konfrontacji z autsajderem. Stal nie zna sposobu na przebicie się przez obronę najgorszego klubu ligi.

1
4
76'

Kacper Rosa zrobił kilka kroków do przodu na przedpolu i sprzątnął tam futbolówkę po wstrzeleniu. Cały czas bezbłędnie spisuje się w tej konfrontacji bramkarz Odry Opole.

2
1
1
1
1
72'

Odłożoną w czasie żółtą kartkę otrzymał Patryk Janasik.

2
72'

Mateusz Mak zagrał piłkę w pole karne w kierunku Adriana Paluchowskiego. W ostatnim momencie interweniował wślizgiem obrońca z Opola. Tylko korner dla kandydata do awansu.

2
1
1
1
1
71'

1
1
1
1
1
69'
67'

Andreja Prokić wymienił podania i wparował w pole karne zespołu z Opola. Strzał z ostrego kąta nieznacznie obok bramki. Odpowiedział Mateusz Czyżycki zza szesnastki i interweniował na linii Seweryn Kiełpin.

1
1
1
1
1
66'

Będzie też niebawem odpowiedź trenera Odry Opole na bardzo ofensywną zmianę przeprowadzoną przez szkoleniowca Stali Mielec.

1
1
2
1
1
65'

Stal Mielec. Schodzi: Wojciech Lisowski. Wchodzi: Adrian Paluchowski.

61'

59'

Andreja Prokić nie pokonał swoim strzałem Kacpra Rosę, a na dodatek zrobił krzywdę będącemu najbliżej przeciwnikowi Mateuszowi Kamińskiemu.

58'

Najlepsza sytuacja podbramkowa Odry. Przytomne podanie Krzysztofa Janusa do Tomasa Mikinica, który miał sporo czasu na strzelenie gola. Uderzenie Słowaka w rozpaczliwie broniącego Krystiana Getingera. Coraz ciekawiej na boisku w Opolu.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki za utrudnianie wznowienia gry.

56'

Daleki wrzut z autu Wojciecha Lisowskiego. Po nim Odra Opole miała problem z dalekim wybiciem futbolówki, a Bartosz Nowak zatrudnił Kacpra Rosę potężnym strzałem z półdystansu. Świetna interwencja golkipera!

55'

Zamieszanie w polu karnym kandydata na lidera. Sebastian Bonecki domagał się podyktowania jedenastki po kolizji z Josipem Soljiciem. Sędzia nie gwizdnął, a po chwili uderzenie zostało zablokowane przez mielczan.

1
1
54'

Sebastian Bonecki nie dał się ograć Krystianowi Getingerowi. Stal Mielec pozostała co prawda na połowie przeciwnika, ale nie miała już przewagi liczebnej.

1
52'

Rozgrzewają się rezerwowi gospodarze. Między innymi czekający na debiut Arkadiusz Piech.

50'

Akcja oskrzydlająca mielczan przerwana przez Mateusza Wypycha. Jeszcze korner dla przyjezdnych, ale jego wykonanie przez Bartosza Nowaka pozostawiało dużo do życzenia.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Adamec za ostry faul.

1
1
1
46'

2
45'

Doliczna minuta.

43'

Grzegorz Tomasiewicz strzelił nieznacznie obok bramki gospodarzy po kolejnej tego popołudnia banalnej stracie Martina Adamca. Piłka nieomal dokręciła się w dalszy narożnik. Kolejna sytuacja podbramkowa Stali Mielec bez efektu.

1
1
2
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wypych za faul na Andreji Prokiciu.

2
1
2
1
2
41'

Faul atakującego zawodnika Stali Mielec po dalekim wrzucie z autu Wojciecha Lisowskiego. Piłka przyznana gospodarzom.

1
1
1
1
1
40'

Pole karne przeciwnika osaczone przez Stal Mielec. Nie można jednak powiedzieć, że jest to brawurowa, huraganowa i szalenie niebezpieczna dla Odry Opole ofensywa.

2
2
2
2
2
37'

Płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe Odry Opole. Najbliżej piłki po wstrzeleniu Bartosza Nowaka znajdował się Mateusz Mak, ale nie zdołał jej wpakować z bliska do siatki.

2
1
2
1
1
33'

Zbyt egoistyczne rozwiązania na połowie Odry Opole. Każdy z ofensywnych mielczan ma ochotę na otworzenie wyniku i nie widzi lepiej ustawionego kompana.

1
1
1
1
1
31'

Tomas Mikinic powstrzymany nieprzepisowo w centrum boiska. Skrzydłowy starał się rozpędzić i przedrzeć na połowę Stali Mielec, ale został sfaulowany.

29'

Opolanie od czasu do czasu odpowiadają niebezpiecznym atakiem, szczególnie z wykorzystaniem skrzydłowych. Krzysztof Janus ustawił sobie piłkę na prawej stopie i oddał strzał obok spojenia słupka z poprzeczką.

25'

Stal Mielec pozostaje w natarciu. Jej akcje kończą się uderzeniami, ale ich jakość pozostawia dużo do życzenia. Bartosz Nowak nie dostrzegł dobrze ustawionego Grzegorza Tomasiewicza, a strzelił z kilkunastu metrów obok bramki Odry Opole.

1
22'

Szymon Stasik zakończył kontratak przyjezdnych mocnym strzałem po krótkim zwodzie. Futbolówka poleciała wyraźnie ponad bramką strzeżoną przez Kacpra Rosę.

1
1
1
1
1
21'

Mateusz Żyro interweniował znakomicie po płaskim dośrodkowaniu Tomasa Mikinica w kierunku Szymona Skrzypczaka. Piłka poturlała się poza boisko, a Odra Opole nie wywalczyła nawet rzutu rożnego.

1
1
1
1
1
19'

17'

Andreja Prokić na spalonym, dlatego jego pojedynek z Kacprem Rosą był już bez znaczenia. Warto odnotować, że bramkarz Odry Opole ponownie był skoncentrowany i wyprzedził dynamicznego przeciwnika.

1
1
1
1
1
17'

1
1
1
1
1
15'

Konkretniejsze są ataki zespołu z Mielca. Kolejna seria strzałów przyjezdnych, ale tym razem zatrzymana przez ciasno ustawionych podopiecznych Piotra Plewni.

1
1
1
1
1
13'

Krystian Getinger rozpędził się na połowie gospodarzy i jest drugim zawodnikiem, który w tym meczu poczęstował płaskim strzałem Kacpra Rosę. Bramkarz Odry Opole jest skoncentrowany i sparował futbolówkę na korner.

11'

Stal Mielec. Schodzi: Łukasz Janoszka. Wchodzi: Grzegorz Tomasiewicz.

9'

Przerwa w grze spowodowana urazem Łukasza Janoszki. Zanosi się wymuszoną zmianę w drużynie z Mielca.

1
1
1
1
2
8'

Tym razem Sebastian Bonecki w roli podającego. Seweryn Kiełpin odważnie zrobił kilka kroków do przodu na przedpolu i przechwycił piłkę szybującą w kierunku Szymona Skrzypczaka.

1
1
1
1
1
7'

W odpowiedzi gospodarze. Na lewym skrzydle rozpędził się Krzysztof Janus, po którego płaskim podaniu Sebastian Bonecki powinien być lepiej zorientowany i oddać strzał.

5'

Niebezpieczna akcja kandydata do awansu zatrzymana przez Kacpra Rosę. Bramkarz Odry Opole miał szczęście, że piłka poleciała prosto w niego po podaniu Łukasza Janoszki oraz płaskim strzale Josipa Soljicia.

2'

Podanie w pole karne Andreji Prokicia do Bartosza Nowaka. Najwyżej sklasyfikowany w klasyfikacji kanadyjskiej zawodnik Stali Mielec zaplątał się między opolanami.

16:51

Piłkarze wyszli na boisko.

Czy Stal Mielec wygra mecz z Odrą Opole?