Bundesliga: 22. kolejka
16 lut 2020 15:30
komentarz

Pomimo faktu, że Bayern dziś zdeklasował rywali, to naprawdę świetny mecz rozgrywa Manuel Neuer, Niemiec kilkukrotnie popisał się znakomitymi interwencjami

25
8
6
5
4
88'

Manuel Neuer! Świetna interwencja golkipera przy próbie Anthony'ego Modeste'a!

18
9
6
3
4
85'

Davies próbował dośrodkować w pole karne, jednak Thomas Mueller nie sięga piłki, z kontrą rusza Koeln

3
2
4
3
9
82'

11
81'
ZMIANA
79'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bornauw.

1
78'

Uderzenie Roberta Lewandowskiego, jednak bez trudu broni Horn. Polak próbował zza pola karnego, będąc otoczonym kilkoma rywalami, to nie mogło zagrozić bramce Koeln

4
3
7
9
75'

Coś na kształt popularnego pinballa odbyło sie w polu karnym Koeln, jednak Timo Horn przytomnie ratuje kolegę przed samobójem

3
3
5
6
12
72'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Ismail Jakobs. Wchodzi: Benno Schmitz.

komentarz

Wreszcie uznana bramka gospodarzy! Mark Uth świetnie znalazł się za plecami obrońców, co dostrzegł Kainz, dogrywając mu piłkę wzdłuż pola karnego. Uth musiał jedynie dołożyć nogę

5
4
4
7
9
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Uth. Asystował mu Florian Kainz.

31
69'

komentarz

Nareszcie Gnabry ze skutecznym wykończeniem akcji. Niemiec walnął z linii pola karnego nie dając żadnych szans Hornowi

24
8
5
3
5
66'

12
64'

Hernandez zwija się na murawie po faulu Hectora, wygląda jednak na to, że za chwilę powinien dojść do siebie

3
2
9
2
5
62'

Manuel Neuer wychodzi bardzo daleko poza własne pole karne wślizgiem wygarniając piłkę Uthowi!

17
5
4
2
2
60'

Serge Gnabry ponownie nie kończy akcji swojego zespołu. Tym razem jego strzał z ostrego kąta broni Horn

1
1
3
2
14
58'
ZMIANA
58'

Trzeba przyznać, że jak na razie, w drugiej połowie lepiej wygląda Koeln. Mając na uwadze jak bardzo jednostronny mecz mogliśmy oglądać w 1. połowie, jest to pewne zaskoczenie

3
2
2
2
7
56'

Joshua Kimmich z rzutu rożnego idealnie w ręce Horna

3
2
6
6
6
55'

GOL! Jhon Cordoba... niestety dla gospodarzy, ponownie po spalonym

16
32
7
5
10
54'

Kolejny już niecelny strzał Gnabry'ego. Niemiec dziś uderza gdy tylko dostanie piłkę pod nogi

3
2
4
3
11
53'

Alaba minął dwóch rywali, trzeci jednak przerwał ciekawie zapowiadającą się akcję

4
5
4
4
9
51'

Kolejna niezła próba Koeln, Kimmich musiał ratować sytuację wybijając piłkę efektownym wślizgiem

10
2
2
2
2
komentarz

Koeln póki co w ciągu pierwszych 5 minut drugiej połowy zrobiło więcej, niż w ciągu całej pierwszej połowy

6
4
8
4
7
49'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

2
2
2
3
12
46'

Gol dla Koeln! Sędzia jednak po weryfikacji VAR nie uznaje bramki. Spalony!

31
19
5
8
8
46'
ZMIANA
46'

komentarz

Jak się okazuje, tak piorunującego startu kibice w Bundeslidze nie widzieli od dziesięcioleci

11
4
3
3
4
45+3'

Jeszcze przed przerwą szczęścia próbował Mueller, ale jego strzał poleciał nad bramką

3
1
3
6
7
45+2'

Lewandowski z niezłym podaniem do Gnabry'ego, ale szybciej do piłki dopadł Horn

4
6
7
4
5
45+1'

Tradycyjnie jednak, bez nerwów pod bramką Neuera, do piłki najwyżej wyskakuje Mueller

9
2
3
2
4
45+1 '

Niebezpieczny rzut wolny dla Koeln z boku pola karnego Bawarczyków

2
2
10
5
1
45'

3 minuty dłużej potrwa 1. połowa tego spotkania

11
3
3
1
3
45'

Koeln tymczasem ma problem nawet z podjęciem decyzji o tym... kto ma wyrzucać aut

2
9
2
2
3
43'

Robert Lewandowski dobrze ruszył z piłką, ale do samego końca pilnował go Bornauw skutecznie wypychając go w bok pola karnego. Rzut rożny to wszystko, co udało się wywalczyć Bayernowi w tej akcji

8
4
9
4
5
41'

Czichos najprawdopodobniej ratuje swój zespół przed stratą kolejnej bramki. Defensor przeciął podanie Gnabry'ego do wychodzącego na sam na sam Lewandowskiego

6
4
3
7
21
40'

Tym razem Gnabry próbował szczęścia z dystansu, ale jego bomba zza pola karnego pofrunęła nad poprzeczką bramki Koeln

2
2
3
6
2
38'

11 strzałów w tym 4 celne, a także słupek i poprzeczka - oto bilans Bayernu po 38 minutach meczu. 3:0 to naprawdę najniższy wymiar kary

21
8
5
1
1
36'

Niesamowity pech Bayernu, mimo, że prowadzi 3:0! Tym razem piłka w słupek trafiła po uderzeniu  Kimmicha! Wcześniej futbolówkę minimalnie trącił jednak Horn, gdyby nie on, prawdopodobnie byłaby bramka