10
8
9
89'

Lewandowski chciał odwdzięczyć się Gnabry'emu, obsłużył go kapitalnym podaniem, ale Niemiec przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

110
39
38
39
45
88'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry. Na taką akcję czekali kibice Bayernu! Ze skrzydła Gnabry dograł w tempo do Lewandowskiego, a ten z kilku metrów bez problemów pokonał bramkarza.

549
238
52
15
17
87'
86'

Kontra gości zakończona nieudanym strzałem Michela.

6
6
5
5
7
83'

Nieporozumienie między Kimmichem i Muellerem. Akcja zakończona stratą.

8
11
8
16
19
82'

Coman w polu karnym wdał się w drybling i stracił piłkę.

7
11
9
12
26
81'
79'

Strzał Comana prosto w ręce Zingerle.

8
11
9
11
10
78'

Po wrzutce Tolisso Bayern wywalczył tylko rzut rożny.

12
8
8
7
4
75'

Gol! Strzelił Sven Michel. Ależ odpowiedź Paderborn. Neuer obronił strzał Jastrzembskiego, ale piłka trafiła pod nogi Michela, który strzelił do pustej bramki.

95
74'

Niewiele brakowało, by Lewandowski zdobył kolejną bramkę. Ubiegł go Strohdiek. Gdyby nie on, Polakowi pozostałoby wpakowanie piłki do pustej bramki.

25
8
14
21
11
72'

Dalekie wyjście Zingerlego z bramki uratowało Bayern przed stratą gola. Bramkarz zdołał zatrzymać Comana.

4
4
19
5
6
70'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry. Lewandowski dopiął swego. Polak dostał podanie od Gnabry'ego i strzałem z pierwszej piłki pokonał Zingerle.

438
208
36
10
16
70'

Davies zdecydował się na strzał z trzydziestu metrów. Kompletnie nieudane zagranie.

3
10
7
3
6
69'

Akcja Bayernu zakończona nieudanym strzałem Lewandowskiego.

9
5
4
9
12
67'

Zingerle obronił roźny strzał Comana.

2
4
4
9
10
66'

Lewandowski strzelił z szesnastu metrów. Prosto w Schonlaua.

8
5
4
8
7
65'

Coman dośrodkował w pole karne. Piłkę przejął bramkarz.

4
5
6
2
5
63'
63'
62'

Michel wygrał pojedynek biegowy z Thiago, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek z Neuerem.

5
5
5
2
2
61'

Żółtą kartkę za utrudnianie rozpoczęcia gry otrzymał Sven Michel.

9
3
1
1
1
60'

Ofensywny faul Odriozoli. Akcja Bayernu przerwana.

5
4
5
5
5
58'

Odriozola dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

5
1
3
2
5
56'

Akcja gości przerwana. Srbeny był na spalonym.

11
5
5
4
7
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

Bayern Monachium
6
4
5
2
7
53'

Kolejna świetna interwencja Zingerle. Bramkarz znów uratował swój zespół przed stratą gola. Znów strzelał Lewandowski.

9
4
12
4
9
53'

SC Paderborn 07. Schodzi: Streli Mamba. Wchodzi: Sven Michel.

2
53'

Zingerle uratował Paderborn przed stratą gola. Gnabry dograł do Lewandowskiego, a ten momentalnie zdecydował sie na strzał.

8
5
2
8
3
52'

Bayern kilkoma podaniami rozklepał defensywę rywali, ale zabrakło oddania strzału.

5
2
2
4
4
51'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Bayern.

5
3
2
4
9
51'

Mamba doznał kontuzji i nie jest w stanie kontynuować gry.

5
1
5
2
3
49'

Jastrzembski dobrze dośrodkował w kierunku Mamby. Ten nieczysto uderzył w piłkę.

5
1
3
1
3
46'

8
45+2'

Złe dogranie Kimmicha w pole karne. Piłkę przejęli goście.

6
5
6
5
6
45+1'

Szczęście gości! Po dograniu Tolisso piłka odbiła się od nogi Schonlaua i trafiła w poprzeczkę.

5
4
9
7
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

3
3
9
3
4
44'

Gol! Strzelił Dennis Srbeny. Ależ katastrofalny błąd Neuera! Bramkarz Bayernu wyszedł z bramki i chciał wybić piłkę, do której zmierzał Srbeny. Piłkarz Paderborn był jednak szybszy, ograł bramkarza i trzech obrońców Bayernu, a następnie wpakował piłkę do pustej bramki.

55
39
26
26
42
41'

Lekki strzał Coutinho zza pola karnego. Piłkę pewnie złapał Zingerle.

8
3
8
4
8
40'

Kolejne dośrodkowanie w kierunku Lewandowskiego. Zabrakło kilkunastu centymetrów, by Polak uderzył głową.

6
5
7
5
10
39'

Coutinho łatwo stracił piłkę przed polem karnym rywali. Po chwili Odriozola dograł do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał przejąć piłki.

6
4
7
6
13
39'

Zingerle niczym Neuer wypiąstkował piłkę po wrzutce z rzutu rożnego.

5
1
4
1
3
37'

Mamba szukał w polu karnym Proegera. Podał jednak bardzo niedokładnie.

5
2
4
1
2
36'

Zamieszanie po wrzutce Kimmicha. Zawodnicy Bayernu nie zdołali oddać strzału.

4
2
5
2
3
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Klaus Gjasula.

Klaus Gjasula #8
5
2
2
1
31'

Proeger dośrodkował w pole karne, ale tam piłkę wypiąstkował Neuer.

11
5
5
2
4
30'

Holtmann odczuwał skutki zderzenia z Coutinho i nie był w stanie kontynuować gry.

3
1
5
1
3
29'

SC Paderborn 07. Schodzi: Gerrit Holtmann. Wchodzi: Dennis Jastrzembski.

Dennis Jastrzembski #32
3
2
4
1
1
29'

Kolejne dalekie wyjście Neuera, który przerwał akcję rywali.

6
2
6
2
3
28'

Lewandowski z kilku metrów uderzył głową. Piłkę pewnie chwycił Zingerle.

9
4
9
7
8
26'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Corentin Tolisso. Błąd Proegera, który na własnej połowie stracił piłkę. Lewandowski dograł do Tolisso, ten podał w kierunku Gnabry'ego, który uporał się z czterema obrońcami i zmieścił piłkę przy słupku bramki Paderborn.

74
34
15
4
11
24'

Bayern nadal nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

2
2
7
6
6
21'

Lewandowski dograł do Tolisso. Francuza uprzedził Zingerle.

16
5
12
8
11
20'

Kontra Paderborn zakończona stratą po podaniu Vasiliadisa do Mamby. Piłkę wybił Davies.

9
4
6
5
7
19'

Odriozola ruszył skrzydłem, ale nie zdołał wywalczyć choćby rzutu rożnego.

7
1
7
4
5
17'

Odriozola w polu karnym dograł w ierunku Lewandowskiego. Dograł jednak za plecy Polaka i ten nie był w stanie oddać strzału.

7
4
7
5
9
15'

Odriozola starał się dośrodkować ze skrzydła, ale trafił w obrońcę gości.

4
3
8
8
11
13'

Przerwa w grze. Coutinho zderzył się z Holtmannem. Ten drugi potrzebuje pomocy medycznej.

5
2
12
7
5
10'

Spokojny poczatek meczu Bayernu. Monachijczycy nie rzucili się do ofensywy i czekają na błąd rywala.

13
5
3
5
3
8'

Dobre podanie Odriozoli w pole karne. Tam był Lewandowski, który uderzył głową. Jego strzał obronił Zingerle.

16
4
9
10
10
7'

Kolejna szansa dla gości. Tym razem Bayern uratowało dalekie wyjście z bramki Neuera.

16
9
11
4
5
4'

Piłka w bramce Bayernu, ale gol nie został uznany. Mamba był na spalonym.

19
12
15
9
5
3'

Holtmann bez problemu minął Odriozolę, ale nie znalazł sposobu na ogranie Kimmicha. Akcja gości zakończona stratą piłki.

10
4
3
1
2
2'

Gnabry szukał w polu karnym Lewandowskiego, ale zamiast do Polaka, to podał do bramkarza rywali.

4
1
5
13
9
1'

10 sekunda i akcja gości przerwana z powodu spalonego.