Bundesliga: 23. kolejka
24 lut 2020 20:30
90+5'

Protesty piłkarzy Eintrachtu, którzy domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia uznał, że nic nie było.

6
3
90+4'

Mocne uderzenie Kroosa z ponad dwudziestu metrów. Trapp obronił ten strzał.

4
1
90+3'

Kontra Unionu zakończona kiepskim podaniem do Ingvartsena. Strata piłki.

1
1
3
90+1'

Paciencia w polu karnym dograł do Kohra. Ten nie przejął podania.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

1
2
90'

Union. Schodzi: Marius Buelter. Wchodzi: Felix Kroos.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marius Buelter #15
1
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Kohr.

Eintracht Frankfurt
1
1
88'

Kiks Bueltera, który zamiast dośrodkować, stracił piłkę.

1
87'

Rafał Gikiewicz! Dwie świetne interwencje Polaka. Najpierw obronił strzał Kamady, a następnie Paciencii.

3
86'

Powracający w pole karne Buelter wybiciem piłki na rzut rożny przerwał akcję rywali.

85'

Proemel ustrzelił z dwudziestu metrów. Tym razem świetną interwencją popisał się Trapp.

1
1
84'

Po dośrodkowaniu Chandlera głową uderzył Chandler. Kolejny niecelny strzał gracza Eintrachtu.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Andersson.

Sebastian Andersson #10
1.FC Union Berlin
1
79'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Florian Huebner. Spore zamieszanie w polu karnym Unionu. Tym razem piłkarze gości nie zdołali się uratować. Silva uderzył piętą, piłka odbiła się od nóg Huebnera i wpadła do bramki.

Florian Huebner #19
2
1
1
4
77'

Union. Schodzi: Christian Gentner. Wchodzi: Grischa Proemel.

77'

Potężny strzał Chandlera z okolic narożnika pola karnego. Bardzo niecelny.

1
73'

Po dośrodkowaniu Kosticia pewnie piłkę złapał Gikiewicz.

2
73'

Kostić ruszył z akcją. Jego podanie w pole karne przeciął Huebner.

1
71'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Obite N'Dicka. Wchodzi: Sebastian Rode.

Obite N'Dicka #2
1
1
69'

Pierwsza interwencja Gikiewicza w tym meczu! W fenomenalnym stylu powstrzymał Paciencię!

2
1
67'

Gol samobójczy! Obite N'Dicka. Ależ błąd Trappa! Po dograniu Ingvartsena w pole karne bramkarz odbił piłkę przed siebie. Tam był Andersson, który strącił futbolówkę, tę dotknął jeszcze N'Dicka i wpakował ją do własnej bramki.

5
2
1
1
2
66'

Gikiewicz jak dotąd nie musiał bronić żadnego strzału rywali. Fatalna gra Eintrachtu w ofensywie.

66'
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Goncalo Paciencia.

65'

Fatalne zakończenie akcji przez Bueltera. Piłkarz Unionu strzelił wysoko nad bramką.

1
63'

Union. Schodzi: Yunus Malli. Wchodzi: Marcus Ingvarsten.

62'

Po wrzutce z kornera głową uderzał Paciencia. Tuż nad poprzeczką.

1
1
60'

Friedrich zablokował strzał Kamady. Bez zagrożenia pod bramką Gikiewicza.

1
1
57'

Eintracht w natarciu. Gospodarze chcą szybko odrobić straty.

1
54'

Kamada dograł do Chandlera, ten zdecydował się na strzał z kilku metrów. Uderzenie zostało zablokowane, a piłkę przejął Gikiewicz.

4
2
3
1
52'

Kohr uderzył z dystansu. Daleko od słupka bramki Gikiewicza.

2
2
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yunus Malli.

1
1
1
49'

Gol! Strzelił Sebastian Andersson. Asystował mu Christopher Lenz. Koszmarny błąd defensywy Eintrachtu. Dwóch obrońców i Trapp tylko patrzyli na piłkę, którą przejął Lenz, a następnie odegrał ją do Anderssona. Ten wpakował piłkę do pustej bramki.

Asysta:
Christopher Lenz #25
6
8
3
46'

Po dograniu Lenza piłkę zgarnął Trapp.

2
2
3
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
45+1'

Huebner blisko strzelenia samobójczego gola. Obrońca uprzedził wychodzącego z bramki Gikiewicza. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
1
3
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

1
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Huebner.

42'

Ofensywny faul Lenza w polu karnym Eintrachtu.

1
41'

Kolejna nieudana akcja gospodarzy. Wymienili kilkanaście podań i stracili piłkę.

39'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Daichi Kamada.

Daichi Kamada #15
2
2
2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Ryerson.

Julian Ryerson #6
2
2
1
38'

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

1
2
1
36'

Akcja gości zakończona stratą. Obie drużyny jak dotąd nie oddały celnego strzału.

1
1
1
34'

Andrich dograł w pole karne, tam był Buelter, lecz jego strzał został zablokowany.

1
1
1
1
1
32'

Po wrzutce z kornera Gikiewicz wypuścił piłkę. Nie wykorzystali tego gracze Eintrachtu.

1
1
2
31'

Chandler technicznym uderzeniem starał się zaskoczyć Gikiewicza. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
1
1
30'

Bez zagrożenia pod bramką Gikiewicza po wrzutce z rzutu rożnego.

2
1
28'

Akcja Unionu przerwana z powodu spalonego.

1
1
1
1
25'

Dobre podanie do wychodzącego na czystą pozycję Chandlera. Ten jednak nie zdołał opanować piłki.

22'

Friedrich podał do Malliego, ten miał przed sobą tylko Trappa. Spróbował technicznego strzału i nie była to dobra decyzja.

1
2
2
3
20'

Andersson szukał w polu karnym któregoś z kolegów, ale nie było tam żadnego z graczy Unionu.

2
2
2
18'

Paciencia przegrał pojedynek z Huebnerem, a następnie piłkę zgarnął Gikiewicz.

2
1
1
17'

Szarża Durma w pole karne. Tam próbował dośrodkować, ale został zablokowany.

2
16'

Gikiewicz bez problemów złapał piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

2
2
1
13'

Groźnie pod bramką Eintrachtu. Po strzale Anderssona piłka odbiła się od poprzeczki. Szwed i tak był na spalonym.

1
1
1
12'

Kolejny korner. Piłka spadła pod nogi Pacienci, ale ten mając przed sobą tylko Gikiewicza, nie zdołał oddać strzału.

2
1
12'

nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

1
1
1
12'

Kostić dograł w pole karne. Piłkę na rzut rożny wybił Lenz.

1
1
9'

Malli główkował po dośrodkowaniu ze skrzydła. Trapp ze spokojem obserwował wylatującą poza pole gry piłkę.

1
7'

Wrzutka w pole karne Eintrachtu. Tam niecelnie główkował Subotić.

1
1
1
6'

Niedokładne podanie w pole karne Unionu. Znów piłkę przejął Gikiewicz.

1
2
1
4'

Po dograniu z rzutu wolnego głową uderzył Subotić. Piłka poleciała prosto w ręce Trappa.

1
1
2'

Pierwszy kontakt z piłką Gikiewicza. Polak z łatwością wyłapał dogranie w pole karne.

1
1
czas Start meczu
20:13

Gikiewicz w tym sezonie już sześć razy zachował czyste konto.

1
20:13

Z kolei dla Eintrachtu obecny sezon to rozczarowanie. Celem tego zespołu jest awans do europejskich pucharów, co będzie trudne do zrealizowania.

1
1
20:13

Union przed sezonem był skazywany na spadek, ale jest jedną z rewelacji rozgrywek. Spora w tym zasługa Rafała Gikiewicza, który zagra od pierwszej minuty.

1
1
20:13

Eintracht i 1.FC Union w tabeli dzielą tylko dwa punkty. Gospodarze wywalczyli ich 28, a Union 26.