2
79'

Eggestein strzelił z dwudziestu metrów. Tuż obok słupka.

77'

Borussia kontroluje sytuację na boisku. Werder nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

77'
ZMIANA

Borussia Dortmund. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Giovanni Reyna.

Giovanni Reyna #32
1
1
73'

Sancho zdecydował się na strzał. Obronił Pavlenka.

3
71'

Wrzutka Rashicy w pole karne. Nie było tam żadnego z graczy Werderu.

1
70'

Hakimi znów dogrywał do będącego w polu karnym Haalanda, ale tym razem Norwega uprzedził obrońca rywali.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Achraf Hakimi. Ależ akcja Borussii. Trzema podaniami goście rozklepali defensywę rywali. Najpierw Sancho dograł do Hakimiego, ten oddał piłkę Haalandowi, który tylko dostawił nogę i pokonał Pavlenkę.

14
8
3
3
3
64'

Werder bezradny w ofensywie, a i Borussia nie naciska na rywala.

61'

Strzał Piszczka z trzydziestu metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
60'

Akcja Werderu przerwana. Selke był na spalonym.

1
58'

Hakimi ruszył skrzydłem, ale nie zdołał dośrodkować w pole karne. Wywalczył za to rzut rożny.

1
55'

Guerreiro dograł do Haalanda, ale Norwega uprzedził Pavlenka.

1
2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dan-Axel Zagadou. Asystował mu Jadon Sancho. Po wrzutce z rzutu rożnego głową starał się uderzył Haaland. Norweg nie doskoczył do piłki i dopadł do niej Zagadou. Pavlenka nie zdołał obronić jego strzału.

8
6
1
1
1
52'

Dobre podanie do Haalanda. Ten huknął bez zastanowienia. Jego strzał zablokowali gracze Werderu.

2
1
1
51'

Bez zagrożenia pod bramką Pavlenki po wrzutce z rzutu rożnego.

51'

Strzał Guerreiro z trzydziestu metrów. Rykoszet i piłka opuściła boisko.

49'

Piszczek wybiciem przerwał akcję Werderu.

2
2
1
1
1
48'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Rashicy.

1
46'

1
45'

Dalekie wyjście Burkiego, który uprzedził Rashicę i uratował zespół przed stratą gola.

1
1
1
43'

Po wstrzeleniu piłki przez Guerreiro interweniował Pavlenka.

2
2
2
2
42'

Błąd Pavlenki, piłkę przejął Hakimi, którego następnie sfaulował Augustinsson.

2
40'

Po dograniu ze skrzydła Gebre Selassie podał do Selke. Ten nie zdołał oddać strzału mogącego zaskoczyć Burkiego.

1
1
38'

Po dograniu na skrzydło Gebre Selassie nie opanował piłki. Od bramki zaczął Burki.

37'

Akcja Borussii zakończona stratą Hakimiego.

1
34'

Werder powinien objąć prowadzenie. Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę strącił Toprak i minimalnie chybił. Był jednak spalony i gdyby gol padł, to i tak nie zostałby uznany.

33'

Bramkarze obu drużyn nie mają wiele do roboty w tym spotkaniu. Borussia rozczarowuje.

1
1
1
2
30'

Błędu Borussii nie potrafił wykorzystać Osako, który wdał się w drybling i stracił piłkę.

3
1
1
28'

Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Haalanda. Akcja przerwana, gdyż Norweg był na spalonym.

1
1
1
26'

Borussia częściej utrzymuje się przy piłce. Póki co jest to typowe spotkanie dla koneserów.

1
1
1
23'

Borussia nie potrafi znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę Werderu.

1
1
1
21'

Akcja Borussii przerwana. Sancho był na spalonym.

1
1
1
19'

Coraz groźniejsze ataki Borussii. Guerreiro starał się dograć w pole karne, ale został zablokowany.

1
1
1
15'

Bez zagrożenia po strzale z rzutu wolnego w wykonaniu gracza Werderu. Borussia wyszła z kontrą, ale nic z tego nie wyszło.

1
1
14'

Podwójny błąd Witsela. Najpierw stracił piłkę, a potem faulem zatrzymał Rashicę. Będzie okazja dla gospodarzy.

1
1
1
12'

Bez zagrożenia po wrzutce Sancho z rzutu rożnego.

1
2
12'

Po wrzutce z rzutu wolnego Haaland zdołał wywalczyć kolejny stały fragment. Tym razem będzie to rzut rożny.

10'

Akcja Borussii prawym skrzydłem została przerwana przez faul rywala.

1
7'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Sancho w pole karne. Piłka opuściła boisko.

1
5'

Spokojny poczatke meczu. Choć Werder ma przewagę, to nie przekłada się to na groźne strzały.

1
1
3'

Od pierwszego gwizdka częściej przy piłce są gospodarze. Borussia zepchnięta do defensywy.

1'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

1'

Już w 22. sekundzie Werder wywalczył pierwszy rzut rożny.

czas Start meczu
14:56

Rozpoczęcie meczu poprzedzi minuta ciszy poświęcona pamięci ofiar zamachu w Hanau.

14:56

Polak jest kapitanem Borussii.

1
2
14:56

Od pierwszego gwizdka zagra Łukasz Piszczek.

6
3
Tak
Nie
14:56

Werder sklasyfikowany jest na 17. pozycji i wywalczył dotąd 17 "oczek".

1
1
14:56

Faworytem jest Borussia, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli i zdobyła 42 punkty.