Bundesliga: 24. kolejka
29 lut 2020 15:30
90+2'

Borussia stara się wysoko atakować rywala i utrudniać mu wyjście z własnej połowy.

1
90+1'

Zamieszanie w polu karnym Borussii, ale piłka została w ostatnim momencie zablokowana.

1
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
89'

A teraz Raphael Guerreiro uderzył mocno, ale tuż ponad bramką Freiburga.

1
88'

Po akcji Borussii do piłki doszedł Hakimi, uderzenie z pola karnego na poprzeczkę sparował Alexander Schwolow.

1
87'

SC Freiburg. Schodzi: Dominique Heintz. Wchodzi: Nico Schlotterbeck.

wchodzi Wchodzi
Nico Schlotterbeck #4
schodzi Schodzi
84'

Sancho uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

82'

Będzie rzut wolny dla Borussii z ok. 19 metrów.

81'

Borussia Dortmund. Schodzi: Thorgan Hazard. Wchodzi: Gio Reyna.

Gio Reyna #32
2
78'

Gospodarze starają się długo rozgrywać swoje akcje i nie pozwalają Freiburgowi przejąć piłki.

75'

Petersen uderzał głową, piłka minęła już bramkarza, ale sprzed linii wybił ją Piszczek!

19
5
1
4
74'

Po raz pierwszy pokazał się Haland, strzał sprzed pola karnego był niecelny.

73'

Sporo błędów popełniają gospodarze w obronie, póki co rywale nie potrafią tego wykorzystać.

70'

Grifo uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Burki zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

70'

SC Freiburg. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Lucas Hoeler.

Lucas Hoeler #9
68'

Schmid uderzył z okolic linii pola karnego. Podkręcona piłka o centymetry minęła słupek!

68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Borussia Dortmund
1
67'

Sancho piętą odegrał piłkę w polu karnym, ale nikt nie doszedł do piłki.

1
65'

Borussia nie forsuje tempa, ale gospodarze są coraz bliżej podwyższenia prowadzenia.