7
24
16
88'

Niepilnowany Suttner uderzył zza pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

5
3
4
2
3
87'

Akcja gości przerwana przez ofensywny faul Cunhi.

8
4
6
4
8
86'

Fortuna wciąż ma przewagę, Hertha nie potrafi odgryźć się akcją ofensywną.

5
2
6
6
7
83'

Fortuna ruszyła do ataku. Gospodarze chcą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

9
5
13
10
22
82'

Piłka w bramce Herthy, ale gol nie został uznany. Ampomah był na spalonym.

31
9
5
4
8
80'

Niesamowity powrót Herthy. To zwiastuje zacięte ostatnie minuty.

17
5
6
2
5
77'

Ampomah strzelił po długim słupku. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

9
3
9
5
9
76'

Cunha blisko zdobycia gola. W porę interweniował obrońca Fortuny.

5
3
6
7
9
75'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Mamy trafienie Polaka! Pierwszy gol Piątka w Bundeslidze. Strzelił w stylu Lewandowskiego i pokonał golkipera rywali.

383
153
30
12
19
75'

Piątek będzie egzekwował rzut karny.

97
49
11
9
14
74'

Dobre podanie do Piątka. Ten w polu karnym został powalony przez bramkarza Fortuny. Arbiter wskazał na jedenasty metr.

60
22
12
6
5
73'
72'

Piątek w polu karnym drasnął piłkę po wrzutce z rzutu wolnego. Instynktownie obronił golkiper Fortuny.

14
4
3
5
9
69'

Fortuna Duesseldorf. Schodzi: Erik Thommy. Wchodzi: Matthias Jorgensen.

1
66'

Gol! Strzelił Matheus Cunha. Asystował mu Marius Wolf. Hertha wraca do gry. Po strzale Thommy'ego Hertha wyszła z kontrą. Wolf dograł do Cunhi, a ten strzałem z dwudziestu metrów pokonał bramkarza. Pomógł w tym rykoszet po uderzeniu piłki o nogę Zimmermanna.

50
23
13
4
5
64'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Erik Thommy. Koszmarna gra obrony Fortuny. Po ratunkowej wrzutce ze skrzydła do piłki nie dopadł Piątek, następnie odbiła się od ręki Thommy'ego i wpadła do bramki. Gol został uznany.

Fortuna Duesseldorf
49
25
8
2
7
62'

Fortuna Duesseldorf. Schodzi: Kenan Karaman. Wchodzi: Nana Opoku Ampomah.

Nana Opoku Ampomah #27
5
2
1
4
60'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Matheus Cunha.

Hertha Berlin
3
4
3
57'

Hertha nadal jest bezradna w ofensywie, a Piątek w drugiej połowie jest niewidoczny.

7
4
2
2
54'

Zablokowane uderzenie Mittelstaedta.

1
4
2
2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Bodzek.

4
2
2
2
51'

Piątek szukał w polu karnym Wolfa. Akcja przerwana przez obronę rywali.

2
7
3
4
1
49'

Zimmermann dośrodkował w pole karne. Piłkę wybił defensor Herthy.

3
1
2
46'
46'

Początek drugiej połowy!

3
1
2
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Kenan Karaman. Asystował mu Matthias Zimmermann. Dalekie podanie Thommy'ego w pole karne. Tam piłkę przejął Zimmermann, który dograł prosto pod nogi Karamana. Turek z łatwością pokonał bramkarza. Była to ostatnia akcja pierwszej połowy.

22
18
9
18
23
44'

Hertha jest w ostatnich minutach bezradna w ofensywie. Fortuna kontroluje mecz.

2
3
2
3
1
42'

Akcja gości przerwana. Lukebakio był na spalonym.

3
1
3
2
3
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Thommy.

8
5
2
2
4
38'

Strzał z rzutu wolnego prosto w mur. Bramkarz Herthy odetchnął z ulgą.

8
5
3
2
3
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Kluenter.

4
4
3
3
3
33'

Kolejna szansa Piątka i kolejny nieudany strzał.

8
10
6
16
31
31'

Bez zagrożenia pod bramką Fortuny po wrzutce z rzutu rożnego.

3
6
2
6
5
30'

Piątek w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kastenmeier obronił strzał polskiego napastnika.

12
15
8
22
27
27'

Lukebakio podał do wbiegającego w szesnastkę Piątka. Polaka ubiegł obrońca rywali.

9
5
4
3
5
26'

Dogranie Stoegera w kierunku będącego w polu karnym Karamana. Piłkę przechwycił bramkarz Herthy.

9
7
3
2
5
23'

Cunha oddał strzał z dystansu. Z problemami poradził sobie bramkarz Fortuny.

4
4
4
5
6
20'

Spokojniejszy fragment spotkania. Fortuna ma inicjatywę.

3
2
3
1
6
17'

Fortuna stara się kontrolować przebieg spotkania. Gospodarze utrzymują przewagę.

8
5
3
2
2
14'

Hertha stara się odrobić straty, ale poza próbami Piątka jest bezradna w ofensywie.

15
4
10
6
11
12'

Piątek z drugą okazją na zdobycie gola! Polak po błędzie obrony rywali przejął piłkę pod linią końcową. Oddał strzał z zerowego kąta, ale piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej.

16
8
7
10
8
11'

Obrona Herthy nie dojechała na to spotkania. Fatalna gra zespołu Krzysztofa Piątka.

4
6
5
9
7
9'

Gol! Strzelił Erik Thommy. Asystował mu Matthias Zimmermann. Podręcznikowy kontratak gospodarzy. Po wrzutce rywali z rzutu rożnego Fortuna przejęła piłkę. Czterema podaniami rozklepała defensywę rywali. Choć po podaniu Zimmermanna Thommy musiał ratować piłkę przed opuszczeniem boiska, to ruszył z indywidualną akcją, ograł obrońcę i technicznym strzałem pokonał bramkarza.

19
15
8
19
28
9'

Strzał Piątka z siedemnastu metrów. Polak blisko zdobycia gola, ale Fortunę uratował bramkarz.

26
8
7
8
4
8'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Stoegera. Piłka dla Herthy.

6
4
2
2
2
6'

Gol! Strzelił Kenan Karaman. Asystował mu Kevin StoegerŚwietna akcja Fortuny i koszmarny błąd defensywy Herthy. Po podaniu z własnej połowy Turek uciekł spod opieki obrońców i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Zwlekał z oddaniem strzału, ale i tak pokonał bramkarza.

17
14
9
20
24
4'

Karaman dograł do Stoegera, ale ten z szesnastu metrów fatalnie spudłował.

5
3
1
3
2
3'

Daleki przerzut pod pole karne Herthy. Akcja przerwana, gdyż Hennings był na spalonym.

3
1
1
3
3
2'

Piątek dostał podanie w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzały i wycofał piłkę do jednego z kolegów.