1
1
1
90'

Wysoka wrzutka na podwójnie krytego Ibisevicia, Bośniak oddał strzał głową, ale wysoko nad poprzeczką.

1
3
89'
89'

Szukał strzału z ostrego kąta Ibisević, ale został zablokowany.

1
2
87'

Werder Brema. Schodzi: Joshua Sargent. Wchodzi: Claudio Pizarro.

3
87'

Niewiele czasu do końca, obu zespołom zależy na trzech punktach. Kto zdobędzie gola na wagę zwycięstwa?

2
1
1
1
85'

Dobry strzał Klaassena z kilkunastu metrów pewnie łapie Kraft!

1
2
83'
1
1
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Stark. Spięcie z Holendrem po faulu.

Hertha Berlin
1
1
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Davy Klaassen.

Werder Brema
1
2
3
81'

Moisander nie zdążył ruszyć ręką, został bardziej nabity - tak to zinterpretował sędzia.

6
4
6
4
7
80'

NIE MA RZUTU KARNEGO!

8
7
4
8
22
80'

Moisander zablokował ręką strzał Daridy. ALE UWAGA, JEST VAR!

5
3
7
2
2
79'

RZUT KARNY DLA HERTHY!

27
11
4
4
6
78'

Bardzo słaby mecz Piątka. Masa przegranych pojedynków, brak sytuacji, nie dostawał dobrych piłek, był pieczołowicie kryty, ślizgał się po murawie. Schodził ze spuszczoną głową.

12
10
9
8
7
78'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Vogt.

2
1
74'

Werder mógł znowu prowadzić! Świetna wrzutka Augustinssona, Sargent wpadł na wysoką piłkę, ale strzelił tuż nad poprzeczką!

1
1
4
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Sargent. Potrącił rywala.

3
2
2
69'

Rajd Cunhi, szukał prostopadłej piłki do Piątka, ale obrońcy przecięli podanie.

1
4
1
2
65'

Mocna wrzutka Moisandera na głowę nabiegającego Veljkovicia, ale strzał stopera Werderu przeleciał tuż nad bramką.

1
1
3
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kluenter. Ostro podciął rywala.

1
1
3
2
61'

Mocny strzał Plattenhardta odbija Kapino, ale pod nogi Cunhi. Brazylijczyk strzela, jest jeszcze rykoszet i piłka wpada do siatki nad bramkarzem Werderu. Remis! Hertha potrafi w remontady!

11
3
4
3
3
60'

Gol! Strzelił Matheus Cunha.

33
15
6
2
5
59'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida. Ostry faul na Rashicy.

1
2
3
2
1
54'

Dośrodkowania Plattenhardta i Wolfa w poszukiwaniu Piątka, ale brakuje skrzydłowym Herthy dokładności.

4
1
7
3
5
51'

Dośrodkowanie na nogę Cunhi, ale pod presją Brazylijczyk nie zdołał przygotować się do przyjęcia i odskoczyła mu. Od bramki Werder.

2
4
1
3
47'

Ładne dośrodkowanie Rashicy i w ostatniej chwili łapie piłkę Kraft przed nogą wpadającego Sargenta. Z problemami Niemiec łapie piłkę, ale jednak ją ma.

2
1
3
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Wrzutka z prawej strony, wysoko skacze Cunha, ale strzela nad bramką. Brazylijczyk jeszcze niefortunnie upadł.

2
1
3
1
4
45'

Doliczono minutę.

2
1
4
2
4
42'

Mocne dośrodkowanie z prawej strony, najwyżej skacze Stark i strzela głową całkowicie poza zasięgiem rąk Kapino. Hertha łapie kontakt!

12
6
4
2
4
41'

Gol! Strzelił Niklas Stark. Asystował mu Marvin Plattenhardt.

23
15
6
4
4
39'

Bardzo długa akcja Herthy, ładnie kręcił rywalami Cunha, ale nie miał miejsca do strzału. Jego kolegom też brakowało zdecydowania.

1
1
4
1
2
35'

Mocny strzał Cunhi zza pola karnego pewnie odbije Kapino!

3
1
4
5
3
34'

Szybka akcja Werderu, prostopadła piłka do Bittencourta, który palił. Gracz gości odpuścił, spokojnie złapał piłkę Kraft.

2
2
4
2
1
31'

Werder zaczyna łapać na nowo swobodę na boisku.

1
1
3
3
3
27'

Hertha nie ma zupełnie pomysłu na grę w ataku pozycyjnym... Werderowi obecna sytuacja jest bardziej niż na rękę.

1
1
3
3
2
22'

Płaskie dośrodkowanie Piątka, ale obrona w ostatniej chwili uprzedziła adresata zagrania, którym był Cunha.

1
1
3
2
3
21'

Strzał Cunhi z dystansu wyłapany przez Kapino.

1
1
2
2
1
21'

Ciekawostka: Werder oddał tylko 2 strzały w tym meczu, oba to gole.

1
3
2
1
18'

Starcie Cunhi z Klaassenem, padł Holender po ciosie w głowę jak rażony piorunem, ale podniósł się z pomocą kolegów.

2
2
2
17'

Piątek blisko sytuacji sam na sam, ale szybciej od niego do piłki dopadł Kapino.

4
2
3
3
8
15'

Hertha wciąż w ataku pozycyjnym, na wysokości pola karnego, ale nie może zbliżyć się do bramki gości. Fatalny pierwszy kwadrans gospodarzy, Piątek dotknął piłkę tylko jeden raz.

2
1
1
4
12'

Nieco cofnięty Werder, ostro w środku pola stara się walczyć Klaassen. Hertha systematycznie zdobywa metry boiska, ale dalej jest dość daleko od bramki gości.

3
1
2
1
1
10'

Jest szansa dla Herthy, ale strzał głową Torunarighi spokojnie łapie Kapino.

1
1
1
1
4
9'

Stara się Hertha przesuwać do przodu, ale ma problem z podejściem pod pole karne.

3
1
3
1
1
6'

Dośrodkowanie Rashicy z lewej strony, niekryty Klaassen wyskakuje i uprzedza obrońców i wychodzącego bramkarza, pakując głową piłkę do siatki. Hertha na deskach już na początku starcia!

3
2
3
3
5
6'

Gol! Strzelił Davy Klaassen. Asystował mu Milot Rashica.

6
7
6
6
11
15:20

Ładnie uruchomiony w środku pola został Sargent, popędził pod pole karne Herthy i uderzył z dystansu nie do obrony dla Starka. Bardzo pasywna obrona z Berlina. Werder prowadzi!

4
2
3
4
7
3'

Gol! Strzelił Joshua Sargent. Asystował mu Leonardo Bittencourt.

6
9
5
7
8
2'

Na razie w ofensywie Werder, dośrodkowania Gebre Selassie i Rashicy zgarniają jednak obrońcy.