Płaski strzał oddał Chandler, pewnie bramkarz.

1
1
1
90+3'

Eintracht jeszcze stara się zdobyć kontaktowego gola, ale czasu na to ma już niewiele.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'
90'

Lars Stindl przymierzył z rzutu wolnego, tuż ponad bramką.

89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Kohr.

Eintracht Frankfurt
88'

Kolejna okazja przed Borussią, ale górą Trapp!

86'

Strzał Gacinovicia, piłka przeleciała tuż obok słupka!

85'

Jonas Hofmann uderzał do bramki, w której stał już tylko obrońca, a obok stało jego dwóch partnerów. Zawodnik Borussii trafił w nogę defensora! Nieprawdopodobna sytuacja!

1
83'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Obite N'Dicka. Wchodzi: Dominik Kohr.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Obite N'Dicka #2
81'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Sebastian Rode. Rode do Silvy, ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:3!

4
2
80'

Eintracht szuka honorowego trafienia, nie potrafi jednak oddać celnego strzału na bramkę gości.

78'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Daichi Kamada. Wchodzi: Mijat Gacinović.

Daichi Kamada #15
78'

M'gladbach. Schodzi: Breel Embolo. Wchodzi: Oscar Wendt.

76'

Eintracht wciąż nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką gości. W tym meczu wszystko jest już jasne.

73'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Trapp wyczuł intencje strzelca, ale mocne uderzenie odbiło się od ręki bramkarza i piłka wpadła do bramki. 0:3!

Borussia M'gladbach
3
1
72'

Embolo został popchnięty w polu karnym przez obrońcę i sędzia wskazał na "wapno".

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Ilsanker.

68'

Techniczny strzał z ok. 17 metrów oddał Plea, piłka odbiła się od poprzeczki, a nastęnie od ziemi!

66'
63'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia dopatrzył się jednak spalonego Silvy i miał rację.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Silva.

58'

Mocny strzał z dystansu oddał Ramy Bensabaini, piłka poszybowała kilka metrów obok słupka.

56'

Borussia szuka trzeciego gola. Gościom brakuje jednak ostatniego podania. Trafienie dla przyjezdnych wydaje się kwestią czasu.

1
54'

Nie klei się gra piłkarzom Eintrachtu. Borussia cały czas kontroluje przebieg spotkania.

2
50'

Na strzał z okolic linii pola karnego zdecydował się Florian Neuhaus, zawodnik gości źle trafił w piłkę i ta przetoczyła się daleko obok słupka.

48'

Akcja Kamady, który znalazł się z piłką siedem metrów przed bramką. Strzał został przyblokowany, futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

48'

Prostopadłe zagranie otrzymał Plea, ale autor premierowego trafienia w meczu był na spalonym.

46'

Sędzia rozpoczął grę po przerwie!

45+1'

Plea otrzymał piłkę w polu karnym, mocny strzał na rzuty rożny sparował Trapp.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Dogranie w pole karne gości. Sommer zdołał przejąć piłkę i zażegnać niebezpieczeństwo.

39'

Jesteśmy coraz bliżej przerwy. Eintracht w ataku, ale bez okazji na zdobycie kontaktowego gola.

36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Obite N'Dicka.

35'

Nie potrafią zagrozić bramce gości piłkarze Eintrachtu. Coraz więcej frustracji w ich poczynaniach.

32'

Borussia szuka trzeciej bramki. Goście po przejęciu piłki natychmiast wyprowadzają kontrę.

2
1
1
1
1
29'

To mogła być zabójcza kontra gości. Akcja została jednak przerwana tuż przed polem karnym.

1
28'

Eintracht stara się złapać kontakt bramkowy. Borussia w ostatnich minutach nastawiła się na wyprowadzanie kontr.

25'

Szybka akcja gości zakończona płaskim strzałem Thurama. Pewnie w bramce interweniował Trapp.

24'

Żółtą kartkę za udrzenie rywala łokciem otrzymał Filip Kostić.

23'

Potężny strzał z rzutu wolnego oddał Kostić, bramkarz odbił piłkę przed siebie. Poprawka była niecelna.

21'

Mogło być 0:3. Najpierw mocny strzał oddał Plea, bramkarz odbił piłkę. Poprawka Hofmanna poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
1
19'

Kamada był już kilka metrów przed bramką, ale z ostrego kąta uderzył wzdłuż linii.

18'

Eintracht w końcu przejął piłkę, ale ma problemy z przedostaniem się w pole karne gości.

15'

Piłkarze Borussii długo rozgrywają piłkę w okolicach środka pola. Rywale gonią ich, ale futbolówki odzyskać nie potrafią.

1
12'

Niewiele potrafią zdziałać gracze Eintrachtu. Borussia świetnie weszła w mecz i cały czas kontroluje jego przebieg.

9'

Żółtą kartkę za ostre zagranie otrzymał Nico Elvedi.

7'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Ramy Bensebaini. Zaczyna pachnieć nokautem! Akcja lewą stroną, płasko na piąty metr dogrywał Bensebain, a Thuram tylko przyłożył nogę. 0:2!

4
2
4'

Goście szybko objęli prowadzenie i kontrolują przebieg gry. To nie jest dobry początek w wykonaniu Eintrachtu.

1'

Gol! Strzelił Alassane Plea. Asystował mu Jonas Hofmann. 38. sekunda i gol! Szybka akcja Borussii, Hofmann w polu karnym odegrał piłkę do Plei, a ten wślizgiem uderzył płasko przy słupku. 0:1!