90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
89'

Borussia wysoko stara się atakować rywala. Ten jednak udanie wychodzi z opresji.

2
2
87'

Ucierpiał Havard Nordtveit, kolejna przerwa w grze.

1
1
86'

Borussia jest już myślami na urlopach. To goście cały czas są aktywniejsci w ofensywie.

2
1
83'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Diadie Samassekou. Wchodzi: Havard Nordtveit.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Diadie Samassekou #18
2
1
81'

Samassekou doznał urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

1
79'

Burki wybiegł daleko przed pole karne i przejął piłkę.

3
1
1
75'

Kwadrans do końca. Przed momentem zaatakowali goście, jednak zabrakło uderzenia na bramkę Borussii.

2
2
73'

Goście spokojnie dogrywają mecz. Ich rywal w walce o 6. miejsce przegrywa i piłkarze Hoffenheim są już niemal pewni gry w fazie grupowej Ligi Europy.

1
1
70'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Robert Skov. Wchodzi: Steven Zuber.

Robert Skov #29
70'
67'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
1
65'

Borussia Dortmund. Schodzi: Leonardo Balerdi. Wchodzi: Tobias Raschl.

Tobias Raschl #37
65'

Strzelał Witsel, dość niepewnie w bramce Baumann.

1
63'

Goście kontrolują przebieg meczu, gospodarze nie są w stanie zagrozić przyjezdnym.

1
2
komentarz

60'

Do uderzenia doszedł Christoph Baumgartner. Po raz kolejny dobrze w bramce Burki.

1
56'

I znowu goście w natarciu, akcję strzałem zakończył Skov, dobrze w bramce Roman Burki.

1
56'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Munas Dabour. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Christoph Baumgartner #14
Munas Dabour #10
1
1
1
52'

Kolejna akcja gości, tym razem Burki w końcu dobrze interweniował.

1
1
50'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Pewny strzał Kramaricia, Burki wyczuł intencje strzelca, ale sparować piłki nie był w stanie. 0:4!

TSG 1899 Hoffenheim
13
5
3
1
49'

Rzut karny dla gości! Sędzia uznał, że Munas Dabbur był faulowany przez Hummelsa!

3
1
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. To już jest nokaut. Zagranie do Kramaricia, ten po krótkim rajdzie zwiódł Piszczka i płaskim strzałem pokonał bramkarza. 0:3!

9
6
6
1
4
46'

Wracamy do gry.

1
1
1
2
15:25

45'

1
45'

Z pola karnego technicznie uderzył Dabour, ale pomylił się o dwa metry.

42'

Kramarić starał się ograć Piszczka, dobrze w defensywie zachował się Polak. Będzie rzut rożny.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Balerdi.

Borussia Dortmund
40'

Hoffenheim anemicznie, wolno, ale goście tylko czekają na błąd rywala i możliwość wyprowadzenia kontry.

38'

Goście starają się szanować piłkę, oni swoje zrobilii i pewne prowadzenie chcą dowieźć do przerwy.

1
35'

Atak pozycyujny Borussii, ale niewiele z niego wynika. Gol kontaktowy może jednak sporo zmienić w obrazie gry. Wszak 2:0 to wynik...

1
1
15:25

33'

Uderzał Hazard, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

30'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Robert Skov. Już 0:2! Z pola karnego uderzał Skov, ze strzału wyszło podanie do Kramaricia, który spokojnie z kilku metrów wpakował piłkę do bramki!

Asysta:
10
5
4
2
3
28'

Jedna z nielicznych prób ataku gospodarzy. Dobrze w bramce interweniował Oliver Baumann.

1
1
25'

1
1
1
1
1
23'

Krótka przerwa w grze. Piłkarze uzupełniają płyny. A na boisku w ostatnich minutach tempo gry spadło.

1
2
1
1
1
20'

Cały czas groźniej wyglądają ataki gości. Borussia wciąż niemrawa w ofensywie.

1
2
1
1
1
17'

Rudy do Kramaricia, ten uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

1
1
1
2
1
17'

Borussia cały czas nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramkę. Gospodarze są zaskoczeni tym jak odważnie grają piłkarze Hoffenheim.

3
2
1
1
1
14'

Korner dla zespołu Hoffenheim, ale arbiter przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

1
1
1
1
1
13'

Kolejna akcja przyjezdnych. Bebou do Kaderabka, ten jednak do piłki nie zdołał dojść.

2
1
1
2
1
11'

Goście nabrali apetytu na kolejne gole. Zagranie do Kramaricia, ten jednak okazji nie wykorzystał.

8'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Pavel Kaderabek. Mamy małą niespodziankę! Zagranie na lewo do Kaderabka, ten wyłożył piłkę na szesnasty metr do Kramarić, który uderzył precyzyjnie przy słupku. 0:1!

10
8
5
6
6
5'

Po dograniu z rogu głową uderzał Erling Haland, świetnie w bramce zachował się  Baumann, który wybił piłkę.

3
1
3
1
4
5'

Akcja Borussii, po dograniu Guerreiro uderzał Hazard, piłka poszybowała daleko od bramki.

1
1
1
1
2'

Pierwsza akcja gości. Próba prawą stroną, ale dobrze defensywa Borussii.