2:1
Zakończony
Chile
90+3'

Strzelił Arturo Vidal po wrzutce Mauricio Isli z rzutu wolnego, ale tak niecelnie, że właśnie przeprasza swoich kompanów z zespołu.

7
5
5
2
4
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Tagliafico za faul na Mauricio Isli.

3
2
2
3
1
90+2'

Oczekiwanie na ostatnią sytuację podbramkową Chile. Ciekawe, czy będzie w stanie ja stworzyć. Na boisku po stronie Argentyny zero nominalnych napastników, a po stronie La Roja dwóch Eduardo Vargas i Nicolas Castillo.

6
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
1
1
1
1
89'

Sędzia nie wie, w którym kierunku patrzeć. Wszędzie starcia na pograniczu i poza pograniczem faulu. Argentyna też gra ostro.

2
1
87'

Okazja na wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Odchodząca wrzutka Ericka Pulgara zneutralizowana przez Argentyńczyków.

2
1
1
1
85'

Nicolas Castillo pomógł podnieść się z boiska Rodrigo de Paulowi, który przewrócił się o nogi Arturo Vidala. Spieszy się podopiecznym Reinaldo Ruedy.

1
83'

Jean Beausejour przeżywa piątą młodość na lewym skrzydle, radzi sobie w pojedynkach z Juanem Foythem, tyle że jego dośrodkowania nie trafiają do Eduardo Vargasa.

1
3
1
1
81'
80'

Franco Armani wykonał chwyt i w ten sposób wyjaśnił zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Zainicjowana przez bramkarza reprezentacji Argentyny akcja mogła przynieść formalnym gospodarzom trzeciego gola. Nawet powinna, tyle że Sergio Aguero strzelił z czystej pozycji obok bramki. Miał przed oczami wyłącznie Gabriela Ariasa!

1
1
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Foyth za faul na Arturo Vidalu.

Argentyna
77'

Wybiegali dwóch na dwóch Albicelestes. Piłkarze nietuzinkowi, ale nie potrafili zakończyć kontrataku strzałem do bramki. Po podaniu Angela Di Marii trafił w przeciwnika Sergio Aguero.

1
1
75'

Jeszcze kwadrans nerwów Argentyńczyków. Chyba że stracą gola, to podenerwują się dłużej.

74'

Poderwał się na prawym skrzydle Angel Di Maria. Jego rajd zakończył się rzutem rożnym dla Albicelestes, z którego nic ciekawego nie wynikło.

73'

Podanie otwierające w pole karne Argentyny do Eduardo Vargasa. Nie miał tam dużo miejsca. Co prawda oddał trzecie celne uderzenie na bramkę Franco Armaniego, ale golkiper Argentyny miał łatwe zadanie.

3
3
2
71'

Swoje pięć groszy dorzucił Walter Samuel, który miał pretensje do sędziego technicznego. Dostał żółtą kartkę.

4
1
71'

Wszystko do dekoracji przygotowane.

4
1
1
70'

Argentyna w posiadaniu piłki i na połowie przeciwnika. Czas pracuje na korzyść tego zespołu.

2
3
2
67'
66'

14 fauli Chile. Niby niewiele, wydaje się jakby popełniło ich co najmniej 28. Będzie zmiana w reprezentacji Argentyny.

1
1
1
1
64'

Tak pochwalony Leandro Paredes postanowił być przekorny i strzelił z rzutu wolnego w trybunę.

2
1
1
3
63'

Leandro Paredes dostał żółtą kartkę za protestowanie.

1
1
3
63'

Akcja zainicjowana i kontynuowana przez Leandro Paredesa. Junior Fernandes sfaulował dysponującego dobrym uderzeniem z dystansu zawodnika.

1
1
2
3
60'

Od razu drugi celny strzał. Przed polem karnym nieco zdeprymowanych Albicelestes obrócił się z piłką Junior Fernandes i poczęstował Franco Armaniego kopnięciem zza pola karnego.

1
2
1
2
4
58'

Gol! Strzelił Arturo Vidal.

Arturo Vidal wziął piłkę i strzelił celnie w sam środek bramki. Pierwsze uderzenie Chile skutkuje golem kontaktowym. Powinien on dodać wiatru w żagle La Roja.

21
8
5
5
15
57'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella za protestowanie.

3
57'

Rzut karny. Sędzia dodaje pikanterii meczowi.

6
1
1
5
57'

Sędzia przy monitorze. Sprawdza, czy powinien być rzut karny za faul Giovaniego Lo Celso na Charlesie Aranguizie.

1
1
1
3
55'

Beznadziejnie Eduardo Vargas. Chciał wziąć na siebie odpowiedzialność najbardziej bramkostrzelny Chilijczyk, ale swoim podaniem pod nogi przeciwnika tylko sprowokował Argentyńczyków do przeprowadzenia kontrataku.

1
2
1
1
53'

Bramka dla Chile ożywiłaby mecz, tyle że najpierw trzeba oddać jakiś strzał. La Roja zebrali cztery razy więcej kartek niż wykonali uderzeń.

2
4
52'

Nie ma rzutu karnego dla Argentyny. Gra, a może lepiej walka wznowiona.

1
4
2
1
4
50'

Chile. Schodzi: Gonzalo Jara. Wchodzi: Guillermo Maripan.

wchodzi Wchodzi
Guillermo Maripan #3
schodzi Schodzi
2
49'

Cztery strzały reprezentantów Argentyny. Nie przebili się przez Gabriela Ariasa i jego defensorów. Kanonada, ale nie ma trzeciego gola. Sędziowie sprawdzają, czy Albicelestes należy się rzut karny.

1
2
47'

Przerwa w grze spowodowana urazem Gonzalo Jary. Już jedna wymuszona zmiana w Chile była z powodu kontuzji Alexisa Sancheza.