Liga Europy: I runda eliminacyjna, rewanże
18 lip 2019 19:00
90+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Eric Davis. Dogranie w pole karne i Davies niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. 2:2, ale chyba już za późno.

DAC 1904 Dunajska Streda
84
52
23
28
25
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Blackman Camarena.

Cesar Blackman Camarena #82
8
8
6
7
7
120'

Jeszcze 2 minuty gry.

13
12
6
6
7
120'

DAC 1904. Schodzi: Mrko Divković. Wchodzi: Danylo Beskorovainyi.

5
118'

Sekundy upływają, a piłkarze Cracovii mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

28
37
5
15
15
116'

Piszczek wbiegł z piłką w pole karne, ale jego dośrodkowanie złapał bramkarz.

26
22
6
12
11
113'

Z ok. 16 metrów uderzał David Jablonsky, piłka o centymetry minęła lewy słupek.

18
17
12
15
6
112'

Uderzał Wdowiak. Marian Koniuszko nie musiał interweniować.

20
22
9
8
8
111'

Gracze Cracovii na własnej połowie rozgrywają piłkę. Aż tyle mają czasu?

25
20
5
6
10
108'

Dośrodkował Wdowiad, Dimun uderzył ponad poprzeczką.

15
10
1
4
5
108'

Minuty upływają, a Cracovia nie potrafi zepchnąć gości pod ich bramkę.

17
11
5
6
5
106'
106'

DAC 1904. Schodzi: Zsolt Kalmar. Wchodzi: Abdulrahman Taiwo.

Abdulrahman Taiwo #19
6
3
3
5
3
106'

Sędzia rozpoczął drugą część dogrywki.

8
5
4
3
4
105+1'

Głową uderzał Pelle van Amersfoort, pomylił się jednak o metr.

3
13
4
10
1
105'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
1
2
5
8
105'

Żółtą kartkę otrzymał Zsolt Kalmar.

3
1
3
3
6
105'

Żółtą kartkę otrzymał Danylo Beskorovainyi.

5
2
2
4
2
104'

Coraz mniej czasu ma Cracovia. Pasy do awansu potrzebują dwóch goli.

10
14
6
4
5
102'

Groźny strzał Ronana, piłka o centymetry minęła słupek bramki Peskovicia.

16
8
5
9
5
98'

DAC 1904. Schodzi: Eric Ramirez Matheus. Wchodzi: Krisztopher Vida.

5
96'

Odpowiedź Cracovii, po błędzie rywala. Strzał Pelle van Amersfoorta uderzył w poprzeczkę! Szkoda!

22
15
6
13
18
95'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Filip Piszczek.

9
9
4
8
3
94'

Gol! Strzelił Eric Ramirez Matheus. Wiemy już, że rzutów karnych nie będzie. Helik tak wybijał piłkę, że nabił rywala. Piłkę przejął Ramirez i w sytuacji sam na sam pokonał Peskovicia. 1:2.

73
61
17
31
70
93'

Goście starają się grać podobnie jak w końcówce meczu. Cracovia chce być bardziej dynamiczna, jednak nie wychodzi jej to.

7
4
4
2
6
91'

Początek dogrywki.

8
5
2
2
5
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Davis.

25
11
4
5
3
90+1'

Kalmar niespodziewanie uderzył z pola karnego. Metr ponad bramką.

13
8
5
5
6
90'

Jeszcze 3 minuty, a później krótka przerwa i dogrywka.

7
10
5
8
7
89'

W końcu pomylił się Ronan. Dośrodkowanie wylądowało na Wawelu.

14
29
5
6
5
87'

Ładna akcja Cracovii. Piłka trafiła do Cornela Rapy, dogranie, a może strzał, był jednak niecelny.

5
5
12
7
9
86'

Strzał Kalmara. Pesković nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

11
6
3
2
3
84'
83'

Niestety to Słowacy przeważają, Cracovia broni się i szczęścia szuka w kontrach.

7
10
8
11
17
81'

Pesković uratował Cracovię! Strzał z pola karnego Divkovicia bramkarz odbił i piłka potoczyła się tuż obok słupka!

17
16
12
7
4
80'

Płaski strzał z ostrego kąta Divkovicia odbił Pesković. Po chwili po drugiej stronie Pelle van Amersfoort nie zdołał z kilku metrów wbić piłki do bramki Słowaków.

9
4
5
6
10
78'

Kontra gości. Z dystansu uderzał Kalmar. Mocny strzał zdołał na raty złapać Pesković.

11
7
3
5
6
76'

Diego Ferraresso uderzał z ok. 30 metrów. Bardzo niecelnie.

5
7
4
9
8
75'

Akcja za akcję. W ostatnich minutach podobać mogą się próby Cracovii.

13
12
3
4
5
72'
11
5
4
4
5
71'

"Motyla noga"! Słychać nad stadionem. Pelle van Amersfoort uderzał głową, ale trafił w poprzeczkę!

16
13
4
6
3
68'

Lopes wybiegł sam naprzeciwko bramkarza. Jednak arbiter przerwał grę dopatrując się spalonego.

8
7
5
8
6
67'

W końcu mecz wyrównał się. Zespoły chcą uniknąć dogrywki i szukają zwycięskiej bramki.

12
6
3
5
2
64'

Pomocy medycznej potrzebował Janusz Gol.

2
4
3
12
7
62'

Wysoko jest ustawiona defensywa Słowaków. Starają się to wykorzystać gospodarze. Póki co dość chaotycznie.

4
5
5
10
9
61'

Gracze Cracovii tak rozegrali rzut wolny, że goście wyprowadzili groźną kontrę.

2
60'

Ronan ostro potraktował Diego, ale sędzia kartki nie pokazał. A powinien.

2
3
4
2
3
59'

Dwa spalone graczy Cracovii w krótkim czasie. Tyle dobrego, że gospodarze obudzili się.

3
8
3
2
3
58'

W końcu Pasy. Głową uderzał Helik, jednak zbyt słabo i w zasięgu rąk bramkarza.

5
6
2
4
5
56'

Problemy z nogą ma Kalmar, który na moment zszedł z boiska.

2
2
2
3
4
55'

Wąsa niczym Marian Koniuszko ma bramkarz gości. Gustowny, ale my takiego mieć nie będziemy.

3
3
6
1
1
53'

Ciekawi jesteśmy co się działo w obu szatniach w przerwie.

11
13
6
1
6
51'

Szczęki V. DAC czuje krew i chce to wykorzystać. Cracovia leży na deskach i zbiera ciosy. Póki co jeszcze się zasłania. Jednak jak długo?

10
13
5
5
6
51'

Tragedia w obronie Cracovii. Divković sam na sam z bramkarzem, ale górą Pesković!

8
12
4
4
6
49'

Cracovia wciąż nie potrafi obudzić się. To goście dominują i chcą podwyższyć prowadzenie.

10
10
7
8
12
47'

Gol! Strzelił Connor Ronan. Asystował mu Eric Davis. Nie śpij, bo cię okradną. Cracovia spała i gola straciła. Z lewej strony dośrodkował Davis, obrońcy stali, a piłkę z kilku metrów w bramce umieścił Ronan. 1:1 i na teraz mamy dogrywkę.

Connor Ronan #4
26
28
12
14
52
46'

1
45'

6
44'

Kristian Kostrna sfaulował Diego Ferraresso, sędzia nie zdecydował się pokazać zawodnikowi gości drugiej kartki.

1
1
5
43'

Ronan dośrodkował z rzutu wolnego, głową uderzył Satka. Pesković pewnie złapał piłkę.

4
7
1
1
1
40'

Znowu groźnie pod bramką gości. Zgranie do Jablonsky'ego, ten jednak nie zdołał opanować piłki. Po chwili strzelał Helik, jednak wysoko ponad poprzeczką.

1
2
3
2
39'

Ładna akcja Cracovii. Gol zagrał do partnera. Strzelał Sergiu Hanca, ale w środek bramki i golkiper wybił piłkę na róg.

2
6
2
1
36'

Na zbyt wiele zaczynają pozwalać rywalom gracze Cracovii. Póki co udaje się rozbijać akcje Słowaków, ale trzeba uważać.

2
1
2
34'

Akcja w polu karnym Pasów, sędzia przerwał grę. Rzut karny? Nie! Faul w ataku.

11
4
2
2
2
33'

Po dośrodkowaniu uderzał głową Cecarić. Jednak kilka metrów obok słupka.

2
32'

Sporo chaosu w grze. To powoduje zaostrzenie gry. Przed momentem ucierpiał Hanca.

1
29'

Ronan 30 metrów od bramki minął kilku graczy Pasów, ale uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

1
1
4
27'

Częściej przy piłce znajdują się goście, ale niewiele z tego wynika. Wydaje się jednak, że Cracovia momentami gra zbyt pasywnie.

1
1
3
1
24'

DAC 1904. Schodzi: Lukas Cmelik. Wchodzi: Cesar Blackman Camarena.

1
2
2
2
1
24'

Głową uderzał David Jablonsky, jednak przestrzelił.

2
1
2
2
2
24'

Dąbrowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale Lopes nie zdołał jej uderzyć.

1
1
2
4
1
22'

Eric Ramirez Matheus uderzył sprzed pola karnego, Pesković końcami palców na rzut rożny. Wydawało się jednak, że piłka szybowała obok celu.

1
1
3
1
1
20'

Gra toczy się w środku pola. Goście jeszcze bez celnego strzału. Cracovia częściej zagraża rywalom.

4
2
3
4
2
17'

Cecarić przejął piłkę i zgłupiał. Niepotrzebny strzał sprzed pola karnego. Takiego egoizmu nie lubimy.

7
4
8
3
5
15'

Diego Ferraresso leży na murawie, to efekt ostrego wejścia rywala.

3
2
4
7
10
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kristian Kostrna. Trzy kartki w kwadrans.

Kristian Kostrna #26
8
6
1
1
2
14'

Po rzucie rożnym sprzed pola karnego uderzał Davis, piłkę zablokował obrońca.

4
5
2
3
3
12'

Bojan Cecarić huknął z pola karnego, ale pomylił się nieznacznie. Piłka minęła słupek o centymetry.

1
2
5
4
1
10'

Z rzutu wolnego uderzał Davis, kilka metrów ponad bramką.

7
5
3
3
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał David Jablonsky. Grecki sędzia ma sporo miejsca w notesie.

2
2
6
4
6
8'

Starają się coś zorganizować Słowacy. Udało im się wywalczyć rzut wolny 22 metry przed polem karnym.

3
3
3
4
4
6'

Płaski strzał Gola. Piłka uderzona sprzed pola karnego minęła słupek o metr.

7
3
1
2
1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Cmelik.

8
3
2
1
5
4'

Słowacy przyszli na imprezę, ale na wejście dostali po twarzy. Jak zareagują na taką "gościnność" Cracovii?

8
13
8
2
7
2'

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Bojan Cecarić. Z bramą weszli w mecz gospodarze! Z prawej strony z okolic linii bocznej dogrywał Cecarić. Piłkę przed polem karnym przejął Lopes i uderzył z woleja. Bramkarz bez szans. 1:0!