3:2
Zakończony
Levante UD
90+2'

Jose Campana miał szansę na wyrównanie. Thibault Courtois uratował drużynę z Madrytu, która była o krok od totalnej kompromitacji i straty trzybramkowej przewagi.

3
4
2
9
7
90'

Doliczone pięć minut.

4
4
2
2
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Clerc za faul na Edenie Hazardzie.

Carlos Clerc #19
Levante UD
3
1
89'

Eden Hazard na spalonym. Dobrze zastawiona pułapka ofsajdowa przez przyjezdnych, którzy dzięki temu odzyskali piłkę.

2
1
2
1
1
87'

Koncertowa gra Realu Madryt w pierwszej połowie, bardzo przeciętna po przerwie i nie ma jeszcze stuprocentowej pewności, że komplet punktów zostanie w stolicy Hiszpanii. Pracuje na to Eden Hazard, który w centrum boiska sprowokował przeciwnika do faulu.

2
1
83'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

82'

Levante stara się zagrozić Królewskim. Zinedine Zidane spogląda ze zdenerwowaniem na boisko, kiedy piłka znajduje się w pobliżu pola karnego Thibaulta Courtoisa.

3
1
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Vezo za faul na Edenie Hazardzie.

Levante UD
1
1
1
75'

Gol! Strzelił Gonzalo Melero. Asystował mu Jose Campana.

Na kwadrans przed końcem spotkania trafienie kontaktowe. Wprowadzony z ławki rezerwowych Gonzalo Melero wykorzystał dobre rozegranie rzutu rożnego. Real Madryt ma kłopot.

11
72'

Coraz mniej czasu zostaje Levante na dogonienie przeciwnika. Real wrócił z szatni na drugą połowę rozkojarzony, ale stracona bramka podziałała na niego jak zimny prysznic i później nie było już gorąco pod bramką Thibaulta Courtoisa.

1
1
1
1
1
68'

Levante. Schodzi: Oscar Duarte. Wchodzi: Gonzalo Melero.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
68'

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Roger Marti.

Roger Marti #9
Ruben Rochina #16
1
1
65'

Długo analizowali sędziowie akcję z pierwszoplanowym udziałem Viniciusa Juniora. Sytuacja była jednak klarowna.

1
62'

Nie ma gola z powodu spalonego. W dużym zamieszaniu uderzenie do siatki oddał Vinicius Junior, ale chwila nieuwagi Jamesa Rodrigueza odebrała mu radość z celnego uderzenia.

1
1
3
60'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Eder Militao.

60'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Eden Hazard.

11
3
1
1
58'

Karim Benzema zatańczył przed polem karnym przeciwnika i oddał techniczne uderzenie w słupek. Dobitka Viniciusa Juniora jeszcze bardziej niecelna.

1
1
1
55'

Levante. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Enis Bardhi.

52'

Przyjezdni po rozmowie ze swoim szkoleniowcem w szatni dostali wiatru w żagle. Real musi uspokoić sytuację na boisku.

3
1
2
1
49'

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Carlos Clerc.

Po przerwie piłkarze Levante poprawili wynik i wciąż mogą jeszcze wierzyć w zapunktowanie w Madrycie. Borja Mayoral wykorzystał płaskie dośrodkowanie i strzelił gola z bliska.

11
46'

Druga połowa.

1
8
1
Czy Real powiększy prowadzenie po przerwie?
3
3
2
2
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
42'

Casemiro strzelił kolejnego gola Levante.

4
2
40'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Vinicius Junior.

To jest koncert Królewskich, a przeciwnicy przyjechali do Madrytu statystować. Casemiro wbiegł z drugiej linii blisko bramki przeciwnika i bezkarnie strzelił po idealnym podaniu Viniciusa Juniora.

14
8
5
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za pomaganie sobie ręką.

38'

Piłka sunie szybko między madrytczykami po nasiąkniętej wodą murawie. Real Madryt suwerennie rządzi na boisku.

2
1
34'

Niebezpieczny upadek Marcelo i Ferland Mendy ruszył do rozgrzewki.

3
33'

Karim Benzema już z dwoma golami na koncie!

5
4
1
31'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu James Rodriguez.

Kolejne trafienie lepszego zespołu. James Rodriguez przejął piłkę po zgraniu Karima Benzemy i po chwili popisał się pięknym podaniem zwrotnym. Francuz już wiedział, co zrobić z futbolówką w polu karnym Levante i pokonał Aitora Fernandeza. Real wyraźnie groźniejszy, co ma odzwierciedlenie w wyniku.

18
10
4
2
4
29'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Borji Mayoralu.

Real Madryt
2
2
27'

Karim Benzema przymierzył do bramki Levante.

2
3
1
25'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal.

Pachniało prowadzeniem zespołu z Madrytu i nie przetrzymali tego szturmu piłkarze Levante. Karim Benzema wyskoczył między dwoma obrońcami przyjezdnych i główkował celnie do bramki bezradnego Aitora Fernandeza po wrzutce Daniego Carvajala.

16
9
2
2
3
23'

Vinicius Junior trafił swoim dośrodkowaniem w przeciwnika. Real pozostaje jednak na połowie przeciwnika.

1
22'

Lucas Vazquez uderzył w słupek! Real przeprowadza coraz mocniejszy szturm i Aitor Fernandez jest w potwornych opałach.

21'

James Rodriguez upadł w polu karnym przeciwnika, przez co nie doszedł do dośrodkowania Marcelo. Po chwili ponowienie ataku przez Królewskich i Karim Benzema zatrudnił uderzeniem Aitora Fernandeza.

2
16'

Toni Kroos strzelił nieprzyjemnie po nasiąkniętej wodą murawie. Aitor Fernandez interweniował z problemami. Jeszcze dobitka, ale tym razem naciskany Niemiec wystrzelił futbolówkę w powietrze.

1
1
16'

Alphonse Areola przypatruje się wszystkiemu z ławki rezerwowych. Obok niego jeszcze pięciu zawodników pozyskanych przez Real w okienku transferowym.

15'

Po akcji Jose Moralesa przyjezdni mieli szansę na strzelenie gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka ominęła jednak wszystkich graczy Levante zdolnych do oddania uderzenia.

13'

Toni Kroos ułożył sobie piłkę na prawej stopie przed polem karnym przeciwnika i oddał strzał. Dość wyraźne pudło doświadczonego Niemca.

1
1
12'

Mecz rozgrywany jest w strugach deszczu. Obaj trenerzy nie chowają się jednak przed ulewą na ławkach.

1
9'

Rozegranie Królewskich na połowie przeciwnika. Pospieszył się Marcelo, którego wrzutka w kierunku Karima Benzemy była bardzo niedokładna.

1
2
1
6'

Rzut wolny dla Levante na połowie przeciwnika. Po dośrodkowaniu strącenie Borji Mayorala, był również blisko Oscar Duarte, ale piłka przetoczyła się obok bramki Thibaulta Courtoisa.

3
2
1
1
1
4'

Zbyt głębokie podanie w pole karne przeciwnika. Karim Benzema nie tracił energii i nie ruszył do uciekającej z wysoką prędkością futbolówki.

1
1
2'

Szybki kontratak Realu zakończony płaskim strzałem Karima Benzemy zza pola karnego. Interweniował krok przed linią bramkową Aitor Fernandez.

3
2
2'

Dwa dośrodkowania w pole karne grających w białych strojach gospodarzy. Jedno płaskie, drugie wysokie, ale w obu przypadkach sprawnie interweniowali Królewscy.