4:2
Zakończony
Granada CF
90+2'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Real skontrował Granadę, piłka trafiła w polu karnym do Jamesa, który z zimną krwią wykorzystał okazję. 4:2!

30
12
3
4
4
90+2'

Real skutecznie się broni, nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

3
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
4
87'

Strzał Isco trafił w rywala, Silva nie dał się jednak zaskoczyć.

1
86'

Ładna akcja Realu, dogranie do Benzemy, Silva zdołał odbić piłkę!

1
2
1
83'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: James Rodriguez.

80'

Goście czują krew, są świadomi, że w Madrycie nie muszą przegrać.

3
2
1
4
77'

Gol! Strzelił Domingos Duarte. Asystował mu Victor Diaz. Granada powstaje z kolan! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lot piłki głową przedłużył Diaz, a z bliska do bramki wbił ją Duarte. Już tylko 3:2!

14
76'

Po raz kolejny niebezpiecznie pod bramką Realu, Varane w ostatnim momencie wybił piłkę.

1
1
74'

Dośrodkował Modrić, Ramos uderzył głową, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
2
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domingos Duarte.

Granada CF
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yangel Herrera.

2
70'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Isco.

3
2
8
2
1
69'

Gol! Strzelił Darwin Machis. Machis uderzył w lewy róg. Areola wyczuł intencje, ale nie zdołał sięgnąć piłki. 3:1!

14
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alphonse Areola.

4
3
3
3
68'

Rzut karny dla Granady! Areola sfaulował Fernandeza! Bramkarz tak wybijał piłkę, że kopnął w nogę rywala.

2
1
4
3
6
66'

Po dośrodkowaniu z rogu niewielkie zamieszanie pod bramką Realu, ale gracze Granady nie zdołali oddać uderzenia.

1
2
1
64'

Granada. Schodzi: Roberto Soldado. Wchodzi: Carlos Fernandez.

wchodzi Wchodzi
Carlos Fernandez #24
schodzi Schodzi
61'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Wypadła nam z zawiasów szczęka! Cóż za atmowe, przepiękne uderzenie Modricia. To trzeba zobaczyć w "Teleranku"! Bomba z ok. 20 metrów w samo okienko. 3:0!

Real Madryt
37
19
7
1
2
60'

Pół godziny do końca meczu. Nic nie wskazuje na to, aby w meczu miał się zmienić zwycięzca.

2
1
57'

Uderzenie Soldado odczuł Casemiro. To oczywiście był "przypadek".

1
1
1
56'

Ostro na boisku, podszczypywania, ukryte udrzenia, ciosy.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soldado.

1
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał German Sanchez.

German Sanchez #6
Granada CF
2
1
1
54'

Żółtą kartkę za dysksuje z sędzią otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
2
2
53'

Po przerwie do ataku ruszyli goście. Real czeka na rywala pod własnym polem karnym.

51'

Granada. Schodzi: Ramon Azeez. Wchodzi: Alvaro Vadillo.

Alvaro Vadillo #7
1
48'

Sprzed pola karnego płasko, ale dość anemicznie uderzył Herrera. Areola pewnie złapał piłkę.